Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mutsy Urban Rider je variací modelu 4Rider se specifickou terénní konstrukcí se čtyřmi velkými neotočnými nafukovacími kolečky. Namísto otočných koleček má Urban Rider otočný podvozek. V případě potřeby je možné na středu konstrukci „odemknout“, ta se pak vlnivými pohyby natáčí, čímž kočárku usnadňuje zatáčení.

Sportovní sedačku můžeš plně polohovat. Typ polohování je velmi specifický – po zatlačení mechanismu na boku sedadla ho je třeba druhou rukou přizpůsobit, čímž se upravuje i hloubka sezení. Hluboká korba moderního designu má podle verzí jednu či dvě kapsy na drobnosti. Obě nástavby dokážeš z konstrukce sundat i jednou rukou díky paměťovým tlačítkům. K modelu Urban Rider je dostupná i dvojitá nástavba pro sourozence Duoseat s kratšími 41cm opěrkami zad. Částečně naklonit se ve dvojverzi dá jen zadní korýtková sedačka.

Kočárek je možné koupit v setu, nebo si ho poskládat zakoupením podvozku a nástaveb, které si vybereš, s případnými doplňky. Na výběr jsou dva typy konstrukce: Standard s pěnovou rukojetí či vyšší Next s koženkovou rukojetí. Až 16 barev nástaveb je seskupených ve stylových kolekcích Cargo, Team a Active podle provedení materiálu. Kromě klasických nástaveb jsou v nabídce i další dokoupitelná rozšíření: druhý zadní nákupní košík, sedačka Funseat imitující tříkolku spojenou s velkým zadním košem Beach Bag, originální přídavné stupátko pro staršího sourozence či houpací stojan Babysitter Chassis, se kterým ze sportovní sedačky vytvoříš houpací křesílko. Samozřejmostí jsou i volitelné doplňky jako fusaky, podložky, luxusní pláštěnka, slunečník, přebalovací taška nebo ruksak.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
16,25
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110,5 × 63 × 39
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
104 × 63 × 30
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.