Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mutsy 4Rider Single Spoke

Mutsy 4Rider Single Spoke je variabilní kočárek s minimalistickou odpruženou konstrukcí ve tvaru L s terénnějšími nafukovacími kolečky. Existuje i ve verzi s lehčími odpruženými kolečky s efektním výpletem 4Rider Lightweight.

Sportovní sedačku můžeš plně polohovat. Typ polohování je velmi specifický – po zatlačení mechanismu na boku sedadla je ho třeba druhou rukou přizpůsobit, čímž se upravuje i hloubka sezení. Hluboká korba moderního designu má podle verze jednu či dvě kapsy na drobnosti. Obě nástavby dokážeš z konstukce sundat i jednou ruku díky paměťovým tlačítkům. K modelu 4Rider je dostupná i dvojitá nástavba pro sourozence Duoseat s kratšími 41cm opěrkami zad. Částečně naklonit se dá ve dvojverzi jen zadní korýtková sedačka.

Kočárek je možné koupit v setu, nebo si ho poskládat koupí podvozku a nástaveb, které si vybereš, s případnými doplňky. Na výběr jsou dva typy konstrukce: Single Spoke Standard s pěnovou rukojetí či vyšší Single Spoke Next s koženkovou rukojetí. Podle provedení materiálu je až 16 barev nástaveb seskupených ve stylových kolekcích Cargo, Team a Active. Kromě klasických nástaveb jsou v nabídce i další dokoupitelná rozšíření: druhý zadní nákupní košík, sedačka Funseat imitující tříkolku spojená s velkým zadním košem Beach Bag, originální přídavné stupátko pro staršího sourozence či houpací stojan Babysitter Chassis, se kterým ze sportovní sedačky vytvoříš houpací křesílko. Samozřejmostí jsou i volitelné doplňky jako fusaky, podložky, luxusní pláštěnka, slunečník, přebalovací taška nebo ruksak.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
15,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 63 × 74
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
104 × 63 × 30
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.