Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mutsy 4Rider Lightweight je variabilní kočárek s minimalistickou odpruženou konstrukcí ve tvaru L s lehčími pěnovými kolečky. Existuje i ve verzi s nafukovacími terénnějšími kolečky s výraznou tyčí ve středu 4Rider Single Spoke.

Sportovní sedačku můžeš plně plohovat. Typ polohování je velmi specifický – po zatlačení mechanismu na boku sedadla je ho třeba druhou rukou přizpůsobit, čímž se upravuje i hloubka sezení. Hluboká korba moderního designu má podle verze jednu či dvě kapsy na drobnosti. Obě nástavby dokážeš z konstrukce sundat i jednou rukou díky paměťovým tlačítkům. K modelu 4Rider je dostupná i dvojitá nástavba pro sourozence Duoseat s kratšími 41cm opěrkami zad. Částečně naklonit se dá v dvojverzi jen zadní korýtková sedačka.

Kočárek je možné koupit v setu, nebo si ho poskládat koupí podvozku a nástaveb, které si vybereš, s případnými doplňky. Na výběr jsou dva typy konstrukce: Lightweight Standard s pěnovou rukojetí či vyšší Leightweight Next s koženkovou rukojetí. Až 16 barev nástaveb je seskupených ve stylových kolekcích Cargo, Team a Active podle provedení materiálu. Kromě klasických nástaveb jsou v nabídce i další dokoupitelná rozšíření: druhý zadní nákupní košík, Sedačka Funseat imitující tříkolku spojená s velkým zadním košem Beach Bag, originální přídavné stupátko pro staršího sourozence či houpací stojan Babysitter Chassis, se kterým ze sportovní sedačky vytvoříš houpací křešílko. Samozřejmostí jsou i volitelné doplňky jako fusaky, podložky, luxusní pláštěnka, slunečník, přebalovací taška nebo ruksak.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, více kombinací, sourozenecký (tandem), podvozek
Hmotnost (v kg)
14,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
100 × 62 × 76
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
100 × 62 × 30
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.