• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký kočárek? SOS

1. října 2011 
Holky už jsem zoufalá, vybírám kočárek a pořád nevím který. Přitom docela jasně vím co chci: čtyřkolku s velkými kolečky, natáčecí kolečka s možností aretace, možnost na podvozek nasadit autosedačku a korbičku. Nechci kočárek těžký, čím lehčí a skladnější tím samozřejmě líp. Cenu neřeším, budu ho tak jako tak kupovat z druhé ruky.
Původně jsem vybrala Mutsy UR, ale nevyhovuje mi na natáčecí náprava u rukojeti, pak se mi moc líbil easy walker qtro - na ten zase čtu jen samé špatné recenze, už jsem i koukala na Firkon Verano - ten je zase těžkej jako blázen. No prostě já prcka asi odvozím v golfkách a bude :wink:
Takže budu ráda za tipy na kočárky. Díky moc
27. srp 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co X-lander?
27. srp 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Espiro GTX
nebo
V cross
27. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak sa ti paci mutsy urban, podobny je aj mutsy 4 rider len ma otocne kolesa vpredu - co ten?
27. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dosa - no právě, že UR má natáčecí přední kolečka - ty u rukojeti kočárku. A mě se s tím hrozně blbě jezdilo.
X-lander je snad jedinej kočárek, kterej se mi nelíbí :rolling_eyes:
Jdu okouknout ten espiro.
27. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baru, špatně jsi pochopila dosu, 4 rider je něco jiného než UR. Právě UR má tu natáčecí nápravu u tý rukojeti, ale 4 rider je má vepředu otáčecí o 360 st., dají se zaaretovat a otočíš se s ním na místě. Jde to lehoučce opravdu jedním prstem. S UR se mi jezdilo taky špatně, ale ten 4 rider je fakt úžasnej. Jedině doporučuju :wink:
27. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla do Jané Nomad air, váha úžasná, ovladatelnost super, když oželíš přední kolečka, že nejsou velká
27. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Teutonie, do polských bych už nikdy nešla....pokud neřešíš cenu, tak určitě polský ne.
27. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé holky to jste mě s tím Mutsym potěšily. Jen mě teda zaráží, že mi to prodavačka v obchodě vůbec neřekla.
Lennis - Teutonie - já si myslela, že dělají jen s malými kolečky.
No prostě v týdnu vyrážím do Kolína, tam mají všechny, co mám vyhlídnuté a snad už něco vyberu.
27. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulii - ještě mě napadlo, jezdila jsi s tím mutsym v terénu? Já potřebuju kočárek na polňačky :grinning:
27. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, je fakt do terénu :grinning: Bydlíme v malým městě (někdo tomu říká vesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) v novohradských horách, tzn. polní cesty, les, louky, terén, v zimě fakt moře sněhu, zvládá opravdu všechno, a to ho ani trošku nešetříme. Je to fakt odzkoušený :wink: :wink: :wink:
27. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lulii - díky moc. Jdu pátrat po nějakém bazarovém :wink: Hele nechceš ho prodat? :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A věříš že ani ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale neboj, určitě seženeš, hlavně si to nespleť s tím urbanem, ten je fakt děsnej (sorry holky co ho máte, ale to ovládání se nedá s 4riderem srovnat). Tak hodně štěstí při pořizování a hlavně ať ti vyhovuje a jsi spokojená ty i mimčo :wink: papapapapap :grinning:
27. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha ha - jestli bude druhé mimčo jako to první, tak nemusím kočárek ani kupovat. :wink:
Ale děkuju moc, že jsi mě navedla na tenhle podvozek. Já právě byla z toho UR totálně na nervy. Jezdila jsem po prodejně jako ožralá - no prostě mě to lezlo na nervy.
27. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruna Co Mutsy 4Rider Lightweight? Mame ho a jsem do nej zamilovana :dizzy_face: Je lehounky a ovlada se jedna radost. Akorat kdybys chtela i do terenu, tak na to by se spis hodil 4Rider Singlespoke. Lightweight je mestak :wink:
UR jsem hned odpiskala, kdyz jsme s manzelem behem prohlidky v prodejne s nim nemohli ani zacouvat :angry:
28. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čo Bertini? Ten by myslím vyhovoval vo vštkých Tvojich požiadavkoch. :wink:
28. srp 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som poriesila Jane Nomad - konstrukcia ma 6kg, co je super, lebo ja ho budem nosti hore na 4 poschodie :wink: , takze u mna to bola podmienka c.1. je lahko ovladatelny a rychlo sa sklada. tiez ma vacsiu vanicku ako ine, kedze sa mi drobec narodi o par dni a budem potreobovat vanicku celu zimu.

X-lander je velmi tazky i ked ma velmi dobre kolesa... :wink:
28. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jane Nomad má ale prťavý kolečka.
Musko - na ten Bertini už jsem koukala, moc se mi tam nezdá, že chybí dole košík. Ale okouknu naživo a uvidíme.
Senja - já to měla s tím UR stejné. A jako favorita mám zatím fakt Mutsyho a pak ještě Bebecar Vector AT.
28. srp 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, Jane nomad nemá až také malé kolečka... X-Lander je super do terénu, ale je ťažký - ten máme ešte po prvom synovi ako záložný do lesa.
28. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že s Mutsy UR je to o zvyku, taky jsem s ním zezačátku trochu bojovala, ale teď už jezdíme jako profíci :o) Navíc u nás bývá v zimě dost sněhu, takže razit s 4 riderem čtyři stopy, to by se mi fakt nechtělo! Jinak na jaře ho bude sousedka prodávat...
Bebecar Vector AT je ale taky s natáčecí nápravou, i když s přední, to je v poho???
29. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bebecar jsem zkoušela v obchodě a v pohodě. Mě prostě u toho UR vadí, že natáčecí je ta část u rukojeti. Asi je to o zvyku, ale já chci prostě kočárek, který bafnu a jedu. Né, že se s ním nejdřív musím naučit jezdit.
Prostě musím někde do obchodu a vybrat :unamused:
29. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baruna U mne Bebecar skoncil kdyz jsem zjistila, ze jeden z jejich modelu obsahoval toxicke latky :angry: Ale ze zacatku se mi take hodne libil :slight_smile:
29. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Senjo - jenže to bych nemohla koupit nic. Protože když pročítám testy, tak na každém kočárku je něco.
29. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dneska prolezla obchody a mám hlavu jako pátrací balon. Ale co mě dostalo nejvíc - dorjan danny sport 2009. Srovnávala jsem si ho z Mutsy i Bebecarem a musím říct, že teda nějak zásadní rozdíl nevidím. Jen teda sakra rozdíl v ceně.
Takže mám v hlavě ještě větší guláš než předtím :frowning2:
31. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ten dorjan by bola dobrá voľba - má dobré rozmery - veľkú hlbokú časť, v poho prežijete celú zimu aj jar s fusakom..... Cena je jasná, ale je asi aj trochu ťažší, ako tie dva predošlé....
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barun a Musko Já mám dorjan je pro mě perfektní a musím říct že jsem supr spokojená. Už jsme jezdili i v terénu v lese a supr.Mám ho vyfocený v albumu.Malá je spokojená a my také a tak těžký zase není.A vybírala jsem mezi x-landerem a dorjan zvítězil dá se sporťák otočit oběma směry což u x-landeru nejde :wink:
1. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barun a co Brevi Ovo? Mne sa pozdava, len sa bojim, ze sportova cast je dost mala a nepohodlna. Inak mam podobny problem ako Ty, mam jasnu predstavu, ale v reali sa mi nic nepozdava. Tiez chcem 4-koleckovy, trojkombinaciu, korbicka aby mohla ist aj do auta. Pacia sa mi Jane, ale zda sa, ze sa neda otocit sportova cast smerom ku kocikujucemu. Proste, vsade nieco nachadzam :frowning2:
1. zář 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno, já řeším to co ty. Zatím jsem vybírala jen podle netu, ale čeká mě probrání diskuzí. U mě vede firkon verano, ale naživo jsem ho neviděla. Jak víš, že je těžký? Zatím co jsem četla byli dobré zkušenosti, ale nedávno se objevila nějaká informace o špatných brzdách, že se láme nějaké ozubené kolečko. Tak nevím. Moc se mi líbí, ale tím, že je to novinka, tak není moc zkušeností a už vůbec žádné po dlouhodobém úžívání a to mě trochu odrazuje. Fakt nevím.
Všichni doporučují X-lander, ale podle mě má malou korbu a i malou sedací část ve sporŤáku. Tak jdu dál vybírat.
Tyto kočárky mám v merku (ty s velkýma kolečkama a přední otočná):

Firkon verano 2009
X-lander 2009
Danny sport prestige DorJan
Tako Jumper X
Tako jumper GT race
V-Cross
Baby smile V-max
Jet picasso
Espiro GTX
Pierre Cardin Toledo 2009
Implast bolder SD 2009
Espiro atlantic
1. zář 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, pozerali ste si www.bumbleride.com , ja mám 2 ročného syna a kúpili sme si teraz bumbleride indie trojkolku , pozrite si stránku majú tam podrobne rozpísaný každý kočík
1. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kláro - já být tebou, tak sporťák až tolik neřeším. Protože my třeba plynule přešli z hluboké korbičky do golfek.
Jinak já měla výbě v nejužším výběrur:
Mutsy 4rider
Bebecar Vector AT
Easy Walker qtro
Dorjan Danny sport prestige 2009

Když vezmu poměr kvalita/váha/cena vyhrává ten poslední.
Ono je to tak, že ideální kočárek prostě neexistuje :wink:
2. zář 2009 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci112 - ten bumblride queeen vypadá hodně dobře. Jen by mě teda zajímalo, kde se dá koupit a hlavně vidět naživo v Čechách.
Jo a ještě k té váze kočárku. Je potřeba se podívat kolik váží podvozek a kolik celý kočárek. Protože někde se uvádí jen váha podvozku.
2. zář 2009 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek