Kočárek do terénu i do města. Poradíte?

luciesvag
22. lis 2020

Zdravím vás maminky, můžete mi poradit s výběrem kočárku? Mé představy jsou následující: jistě bych si přála dobré odpružení do terénu, 4 kola, dostatečně velikou korbu, lehce ovladatelný, odolný vč. materiálu a vyšší ne prosím nízké kočárky
Libí se mi easy walker trio, abc desing salsa, tutis
Děkuji

luhana
22. lis 2020

@luciesvag
Mam podobne pozadavky, tak si zdovolenim pockam, co holky poradi.. 😉

mamikry
22. lis 2020

@luciesvag Kouknete na Britax go big. Odpruzeny, prostorny, lehce se ovlada a projede lesni cestu i polnacku.

purplerain
22. lis 2020

Pokud čtyřkolový, tak bych byla také pro Britax Go Big. Nicméně kvalitní trojkolce se podle mě v ovladatelnosti a v terénu nic nevyrovná.

barmil
22. lis 2020

@luciesvag mám Britax go Big, v korbě je teď 5ti mes syn (8,5kg a 70cm) i s velkým zimním fusakem Kaiser.
Kocar jezdi město a kočičí hlavy, polnacky, lesní cesty a dokonce s nim i běháme. Má už od června 1000km nájezd, jsme pořád v pohybu a je úplně super a to ho často skládám do auta.

luciesvag
autor
22. lis 2020

@mamikry je asi sem moc náročná 🙂)), ale ta rukojeť se mi moc nezamlouvá

luciesvag
autor
22. lis 2020
ada22
22. lis 2020

Všechny ty kočárky mají ty přední kolečka do terénu malá. Možná bych koukala na kočárky u kterých jde vyměnit přední náprava. Kdy do terénu se nasadi větší neotocna kolečka . Jinak do špatného terénu je skoro trojkolka s 16" zadními koly lepší.

markis33
22. lis 2020

My jsme teď vybrali moon solitaire, je krásné odpruženy (ale musí tam byt dítě, zkoušela jsem s 2 letou) velká kola, velká korba, bydlíme na vesnici tak si myslím ze to bude fajn

mamikry
22. lis 2020

@luciesvag Mne se ze zacatku nelibil cely kocar, ale pak mi ho pujcila kamaradka na testovaci jizdu a jsem z nej nadsena.

barmil
22. lis 2020

@luciesvag proc? Je polohovatelna, což je super, manzel ma 184cm, ja 173, dcera 140 a každý si tam najdem tu nejpohodlnější možnost a dá se dobře složit uplne pod kocar, třeba do výtahu, nebo pak do auta je přesně do velikosti podvozku, nikde nic nezabírá extra místo

fandysek_1
22. lis 2020

@luciesvag šla bych do easy walker qtro, mám duo a jsem spokojená.

hasara33
22. lis 2020

@luciesvag ahoj, mám tako laret imperial a za mě je skvělý a řekla bych, že by i všechny tvé požadavky měl splňovat 😉

michaelka91
22. lis 2020

Já se rozhodovala mezi teutonii a abc design viper. Nakonec jsem si vybrala abc design viper kvůli financím , hezcimu designu a provedení v trojkombinaci. Chtěla jsem kočár především do terénu.

alik20
22. lis 2020

Ja mam kocarky moon a venicci a jsem s nima spokojena, zvladnou teren (hory) a i mesto, les proste vse v pohodě. Abc design ae mi taky líbil, ale ve skutecnosti me prisel hrozne tvrdej a malo odpruzenej

ninolleta
22. lis 2020

Myslím, že ABC design salsa 4 air by byl pro vás fajn. Pak je taky hezky odpružený a např. v cizině dobře hodnocený Nuna sport mixx next. Trochu těžší, ale velmi kvalitní jsou též kočárky značky Hartan a Emmaljunga.