Kočárek ABC Desing vs. DorJan, poradíte?

lrg
2. říj 2012

Ahoj,

u nás doma započala válka o kočárky. Manžel trvá na kočárku od ABC Desing, typ Cobra, protože je lehký a má nenafukovací kola. Mně se zase víc líbí kočárky Dorjan, jednak kvůli vzhledu a myslím, že s nafukovacími koly se musí mnohem lépe jezdit. Podle internetu váží oba kočárky stejně.
Poradíte mi, který výrobce je kvalitnější a jak byste se rozhodli Vy?

Předem děkuji!

katka_21
2. říj 2012

Dle mého názoru je lepší kočárek ABC Design, je to kvalitní německá značka. Kočárky DorJan jsou tuším polské výroby, je pravda, že to terénu jsou vhodnější nafukovací kolečka, ale na druhou stranu u nenafukovacích koleček Vám nehrozí defekt duše a pokud budete jezdit s kočárkem spíše ve městě po chodnících, nenafukovacích kol bych se nebála. Osobně bych se mezi těmito dvěma rozhodla pro ABC Design, ale nejdůležitější je, jaký kočárek se líbí Vám 😉

camelinka
2. říj 2012

@irg musim se zastat Dorjana, uz davno neplati ze co je polske= spatne. My ho meli a oddrel vsechno, co bylo treba, nemame tu snad jednu hezkou cestu a vsechno projel uplne v pohode,nemeli sme s nim jediny problem,navic je krasny 🙂.
S ABC nemam zkusenost,ale pokud jsou oba kocarky stejne tezky (15kg je opravdu hodne 😅 ) tak uz bych se ted rozhodovala podle toho jak jsou skladny do auta 😅 😉

citun
2. říj 2012

@lrg ABC desing Cobru mají sousedi,ale mají ho jen 2 měsíce,takže je to na soud moc brzy.Jinak mě se moc líbí.Já měla Camarelo,taky polská výroba jako Dorjan,a byla jsem moc spokojená.Doporučuji si je oba vyzkoušet a posoudit.Napište si pak na papír pro a proti a uvidíte. 🙂