Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek do terénu, poraďte

evter
27. črc 2015

Milé dámy, sháním sporťák do terénu a potřebovala bych poradit. Moje představa je následující: sporťák by měl mít 4 velká kola pro pohyb v terénu, odpružení, lehátko polohovatelné do úplného lehu, možnost jet po směru i proti směru jízdy. Poradily byste prosím značku kočáru, který by tyto parametry splňoval? Děkuji.

aaa
27. črc 2015

gesslein 🙂

e.matyska
27. črc 2015

mame doma i coo a je paradní
🙂

eliskaxox
27. črc 2015

Concord wanderer,to je na teren bezkonkurencni kocarek. Cely krasne houpe a pruzi. Sportovni sedacka jde obema smery a je primo obri. Muj rocni syn v nem vypada jak pulrocni miminko. Kola ma ze specialniho materialu,chovaji se jako nafukovaci ale nepichnete je. Mam ho ted na servise a jezdim s britaxem b motion a zacinam byt nestastna. Uz se tesim az se mi vrati

hojda
27. črc 2015

Teutonia Mistral P.

olusenka
27. črc 2015

Baby Jogger City Versa GT

vrabcak0007
27. črc 2015

Abc desing..viper 4s

xleni
27. črc 2015

@eliskaxox nemáte, prosím, reálnou fotku concordu? A fakt ta kolečka vydrží terén, i když nejsou nafukovací?
Děkuji 🙂

eliskaxox
28. črc 2015

Tady ho mam na louce a pak foto maleho jak si tam spi rozvaleny. Taky ma super slunecni clonu. Jezdim s nim i po takove lesni ceste a super. S malym to krasne houpe.

katynka83
31. črc 2015

Teutonia Mistral P- ten je do terénu fakt boží, měla jsem několik kočárků, tak můžu srovnat, tento je fakt nejlepší. Dcerka mi už z kočárku odrostla, tak ho zrovna prodávám, koukněte ke mně 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli