Concord Wanderer

Výroba ukončena 2016

Popis kočárku

Concord Wanderer je všestranný kočárek do každého terénu. V roce 2013 nahradil oblíbený model Fusion, o rok později získal cenu za design iF. Výrazná hliníková konstrukce je barevně sladěná s potahy nástavby. Vzadu je navíc odpružená elastomery. Otočné sportovní sedadlo můžeš polohovat až do lehu, a to pomocí pásu. Kvůli větší bezpečnosti je možné uzamknout pětibodové popruhy, takže je dítě nerozepne. V potahu otočného madla najdeš integrovaný tenký nánožník. Kratší stříšku doplňuje připojitelná sluneční clona ve výbavě. Wanderer složíš do kompaktního rozměru, takže se vejde i do menších aut. Ve složeném stavu ho udrží manuální zámek, který se nachází v pásu na rukojeti.

Kočárek je dostupný ve sportovní verzi s dokoupitelnými nástavbami anebo v kombinaci s vaničkou, autosedačkou, případně i taškou. Na výběr máš dvě hluboké vaničky. Sleeper je pevnější a slouží i jako autovanička. Kombinace s ní vytvoří Travel Set. Scout se dá složit do rozměru kabelky a kombinace s ní vytvoří Mobility Set. Na podvozek sedí také hluboké korby značky Jané nebo Be Cool. Vaničku nahradíš i vložnou taškou. Wanderer vyšel zároveň i v limitovaných edicích Jungle Green, Rusty Orange a Sweet Curry.

Parametry

Značka
Concord
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 60 × 104
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
69 × 50 × 39
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

irenafryc  18. lis 2021
Prostorný kočárek, velmi bezpečná autosedačka na isofix. Maximální spokojenost.
Prostorný kočárek, velmi bezpečná autosedačka na isofix, možnost uložení po i proti směru jízdy. Snadné upevnění na konstrukci. Maximální spokojenost.
1
Čti celé...
michaelapfeiferova  21. lis 2019
Za mě naprosto velké zklamání
Tenhle kočárek jsem si vysnila a taky si ho za plnou cenu jela koupit do obchodu. Ale za mě naprosto velké zklamání. Kočárek určitě není vhodný do terénu, časté zavady a neustálá reklamace. Na závěr neprodejný kus.
1 6
Čti celé...