Existuje adaptér pro spojení Concord Wanderer hluboké korby a Joolz podvozku?

Zodpovězené
27. lis 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně adaptérů.

Existuje adaptér pro spojení Concord Wanderer hluboké korby a Joolz podvozku?

Děkuji

Ahoj,

spojení konstrukce kočárku značky Joolz s nástavbou (hluboká korba či sportovní sedadlo) od jiné značky, není možné.

Adaptéry jsou určeny pro spojení konstrukce kočárku s autosedačkou – tzv. vajíčkem vlastní nebo jiné známé značky.

Adaptéry nejsou určeny ke spojování konstrukce kočárku s nástavbou kočárku (hluboká korba či sportovní sezení) jiné značky.

Existují také – tzv. výškové adaptéry, které jsou určeny pro nadzvednutí nástavby (hluboké korby či sportovního sedadla) blíže k rodiči, mají je například některé modely kočárků značek Cybex, Kinderkraft nebo Venicci. Nejsou určeny pro spojování dané konstrukce s nástavbou jiné značky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka