Který kočárek je vyšší a pohodlnější než Mutsy Nio?

Zodpovězené
7. zář 2023

Ahoj,

ve sportovní části Mutsy Nio se mi zdá dcera velmi nízko. Má necelých 6 měsíců. Když ji dám do lehu, tak sotva na ni dohlédnu. Zdá se mi velmi nepraktický pro tak malé dítě. Dcera není žádné tintítko. Má dobrých 9 kg, ještě nemá ani půl roku.

Proto jsem se dívala po Concord Camino nebo Concord Wanderer. Dívám se po bazarových kočárcích. Tento mám v úmyslu prodat jako celou trojkombinaci a můj rozpočet je maximálně 3000 Kč. Jde mi hlavně teď hlavně o to, aby dcerka měla vyšší polohu, aby měla více prostoru a byla více chráněna než v Mutsy Nio. Tam mám pocit jakoby jí chybělo soukromí.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

Concord Camino byl novinkou roku 2017. Je pokračováním modelu Concord Wanderer, který prošel redesignem pravděpodobně kvůli pověsti lámavé konstrukce. Je to dobře ovladatelný kočárek, zvládající různé terény s 15kg nosností sportovního sedáku.

Při tak nízkém cenovém rozpočtu spíše najdeš neotočné kočárky. Např. Lionelo Annet Tour, který je velmi oblíbeným a cenově dostupným kočárkem určeným pro rodiče, kteří se pohybují po městě či vesnici. Nízká hmotnost a výborná manipulovatelnost mu umožňují ovládání jednou rukou. Sportovní sezení lze napolohovat do naprosto rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Nastavitelná otočná rukojeť je vhodná pro středně vysoké až vyšší rodiče.

Případně si prohlédněte i model Carrello Pulse, který má pohodlnější a prostornější sezení s nosností 22 kg a výškou zádové opěrky 52 cm. Otočnou rodičovskou rukojeť lze nastavit do výšky 110 cm. Jeho pneumatiky plněné pěnou o průměru zadních kol 23 cm zvládají i zhoršený terén (sníh).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka