Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bumbleride Indie Twin je verzí oblíbeného all-terrain modelu Indie určenou pro dvojčata anebo věkově blízké sourozence. Čtyři velká nafukovací kola s měkkým odpružením zaručují hladkou jízdu v každé situaci a jednoduché, jednoruční ovládání kočárku. Odkládací prostor velkého nákupního koše s kapsou na pumpu doplňují další praktické kapsy po boku sedadel a z jejich zadní strany.

Sedadla jsou rovnocenná a na dvojkočárek i netypicky velmi prostorná. Konstrukce je přitom široká 76 cm, takže se vejde do běžných 80cm dveří. Každé sedadlo můžeš individuálně polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček, která se dá dokonce zvednout a zachytit na bocích, čímž vytvoří prostředí imitující ochranu jako u hluboké vaničky. Pro pohodlí dětí je každé sedadlo kvalitně polstrováno a chráněno mohutnou stříškou s dvojitým kšiltem a více možnostmi odvětrávání. Jednoho nebo dva novorozence můžeš převážet v sedadle, ale i v plnohodnotné hluboké vaničce či autosedačce připojitelné pomocí adaptérů.

Textilie sedadla, stříšky i košíku jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, díky čemuž výroba kočárku méně zatěžuje životní prostředí. Černé barvy potahů jsou také šetrně zpracovány, inovativní proces šetří až 89 % spotřebované vody. Ve výbavě má ​​Indie Twin pouze pumpu na kola, veškeré příslušenství včetně pláštěnky, organizéru pro dítě Snack Pack či pro rodiče Parent Pack, tašky na přenos, fusaků či přídavného stupátka pro třetího sourozence je třeba dokoupit zvlášť. Starší modely Indie Twin poznáš podle chybějícího předního odpružení, manuálního uzamykacího mechanizmu po jeho složení, stříšky bez kšiltu a s okénkem na suchý zip a odlišného typu vložných vaniček se stříškou společnou se sportovní částí.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (double)
Hmotnost (v kg)
16
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115,5 × 76 × 91
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
83 × 76 × 34
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
20,5
Maximální zatížení sedadla (druhé dítě - v kg)
20,5
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 42
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.