Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
26. led 2009

mam je 5,5 mesice mame 8kg a 70cm a vejdeme se v pohode (i s velkym fusakem), pocitam ze dam sportak tak v breznu az bude lepsi pocasko, malej uz je zvedavej a chce videt ale jeste uplne sam nesedi... 😉

lucy.l
26. led 2009

je,to je super že je tady tato diskuze, taky jsme pro něj rozhodnutí 🙂

beruska2x
26. led 2009

to jste rozhodnuti brzo 😉 mela jsem to taky tak 😉

mkr
26. led 2009

malá se vejde do korbičky i teď, je supr, známá je teď těhu tak jsme se bavili o kočárcích a nezávidím jí to, třeba sporťák má větší cam cortina, ale korbička a autosedačka za moc nestojí, je to těžký
jinak se teď někdy chystám vyprat celou korbu tak jsem zvědavá jak to dopadne 🙂

reni7
26. led 2009

já byla pro implast rozhodlá už od začátku těhu,a nějak sem nepídila po jiné značce 😉 a paní v prodejně mi ho celej předvedla,a do hlubokýho se vlezem v pohdě tak do třičtvrtě roku takže do jara,čekáme holčinu v červenci

f.miracle
26. led 2009

reni7, máme bílý v kombinaci s černou (fotka je v albu), bílá opravdu není bílá, ale spíš světlá smetanová.

beruska2x
26. led 2009

f.mir... mam stejny a prijde mi teda bily.... 😅

holky tak kdo uz pral tu boudicku???? 😨

reni7
26. led 2009

f.miracle-jj to je on ale já budu mít tu opačnou kombinaci barev,víc bílé než černé ale jinak úplně stejnej,mezi těmahle dvěma sem se rozhodovala 🙂 ale vyhrál ten bílej

jituskak
26. led 2009

my ted o jarních prázdinách (manža je učitel 🙂 )jedeme ten bolder omrknout na živo. už se těším. chceme taky ten co má Beruš a F.mir. jsem zvědavá, ale už jste mě tak navnadily, že jinej nechci.

malenkaz
27. led 2009

ahojte, my máme bolder 4 černý s bílými a šedými kruhy a každej se mi za ním otáčí 😀
akorát máme také problém s tou brzdou 😢
už jste někdo absolvoval reklamaci? jak byli rychlí? podvozek nutně potřebuju, za chvíli i na přechod z domu do auta, malá je kus a já už s ní v autosedačce chodím jak šikmej topol 😒

zumka
27. led 2009

Dcérka má 7 mesiacov a v pohode sa mi zmestí do hlbokej korbičky s fusakom. Po zime sa už tešíme na športovú časť. 🙂

ilci
27. led 2009

malenko, za náma se lidi taky otáčí, někdo nám i řekne, že máme krásný kočárek, dokonce i jakási parta pubertálních dívek 😀 😀

f.miracle
27. led 2009

Ilci, no prostě jsme si vybraly úžasně 😀

beruska2x
27. led 2009

me stavi furt jedna a ta sama zenska ...ne teda jedina... a vzdycky se musi znova podivat 😀 😀 😀 😀

reni7
28. led 2009

jé tak to už se těším až se zanáma bude každej otáčet-ty boldry sou fkt krásný a hlavně neokoukaný a originální 😀 já sama sem totiž ještě ten bílej co chci ani ten černej s kruhama a béžovej s květama neviděla u nikoho a to bydlíme v Olomouci,takže žádný malý město 🙂 😉 dobře sme vybraly 😉 😉

eliiis
28. led 2009

koukám samý kladný ohlasy na bolder. to jsem ráda zatím v něm jezdíme měsíc a taky jsem nad míru spokojená a i když sem čekala že je budu hodně potkávat tak zatím sem se nepotkala se stejným kočárkem máme ten béžový bez kytiček světlý vrch a trochu tmavší spodek. kupovali sme ho v Olomouci na Riegrovce vyšel tam moc pěkně cenově a byla jsem mooc spokojená s ochotou prodavaček. 😉

reni7
28. led 2009

eliiis-já ho budu kupovat taky v Riegrovce,je tam fakt za supr cenu,a prodavačka je tam úžasná 😎

lucy.l
29. led 2009

holky vy co už boldery máte, hlavně 4 kolku, jezdíte do terénu (les,pole) jak se vám s ním jezdí ?a taky, jsme oba vysocí,dlouhé nohy - taky v pohodě ?

agnessa
29. led 2009

Lucy, nejezdíme terén sice každý den, ale docela často... někdy, když je terén hodně členitý, je lepší kolečka aretovat, ale na běžné polňačce v pohodě.... no a kopání do brzdy ze začátku bylo u nás obou, manžel si občas kopne ještě teď, ale já jsem si hodně rychle zvykla a snad jen pár prvních dnů jsem tu tyčku nebo brzdu nakopávala 😎

ilci
29. led 2009

f.miracle 😀 to je jasňačka

jj, v terénu nebo sněhu je dobrý kolečka zaaretovat
jinak pohoda

reni7
29. led 2009

luci-já se nato ptala té prodavačky,páč já to mám domů po hrbolaté polňačce a doporučila 4 kolku,v terénu tak jak píšou holky ty kolečka zabrzdit 😉

beruska2x
29. led 2009

ja sem teda zabrzdila kolecka az do snehu, jinak porad i do terenu normalne, nedelao mi to porblemy... jen se musis s tim naucit couvat... treba z vytahu chce to cvik 😉 tak 3 dny 😀

f.miracle
29. led 2009

reni, ten bílý jsem viděla v albu ywonne, když tak ji kontaktuj, jak je s ním spokojená. jinak známí mají Casualplay a náš zhodnotili jako lepší - velikost korbičky, lepší polohování rukojeti, lepší zajištění předního kolečka (u CP prý při jízdě klepe), atd.

reni7
29. led 2009

f.miracle-díky už sem jí napsala,ale já ho v albu u ní nenašla 😕

jinak můj bratranec má internet.obchod a prý se jim nejvíc prodávají ty Casualplay-ale já se na něj dívala v obchodě a připadne mi strašně malinkatej,za ty prachy? 😎 😒

myslím,že co tak pozoruju kočárky ,tak ten implast patří mezi ty nejširší,hlavně,že se mi tam malá vleze i v zimě s fusakem když bude mít půl roku,takže je fajn,že do jara vydržíme v hluboké korbě pěkně v teplíčku.O to mi hlavně šlo 🙂

peskaca
30. led 2009

malenkaz asi záleží na tom odkud ten kočárek máš já měla s brzdou problémy od začátku,zasekávala se mi pravá strana hrozně mě to štvalo. mám kočár z kolína a poslali mi náhradní díl té brzdy,manžel to rozdělal, bzla tam prasklá taková plastová závlačka, tak jí vyměnil za kovovou ani jsme ten díl nevyužili. ale nevím jaký defekt máš na brzdě ty já jsem to zvládla bez odesílání podvozku, taky bych bez něj nemohla fungovat. jinak barvu mám khaki zelenou a nějak se s nimi u nás roztrhnul pytel...

kkk2
31. led 2009

Ahoj holky, mám zájem o koupi kočárku Bolder 4. S ohledem na datum této diskuze, se chci zeptat, zda nemáte zájem o odprodej, ideálně v zelené barvě 😉, čtyřkolka, pokud by byla korbička, nebo i sporťák, bylo by to ideální. Děkuji mnohokrát předem za odpověďi. K.

f.miracle
1. únor 2009

reni, mně se taky zdá casualplay extrémně maličký. Na bolderu jsem váhala v tom smyslu, že se mi zdá hodně otevřený, takže jsem měla obavu, aby do něj na malého v zimě nefoukalo, ale teď jsem do něj zkoušela dát fusak a deku a myslím, že to bude v pohodě.

mkr
2. únor 2009
jituskak
2. únor 2009

holky a budete kupovat k tomu i autosedačku?

mkr
2. únor 2009

jituskak já ji mám a jsem za to ráda je i poměrně velká oproti co nabízí xlander nebo cortina, malá v ní ještě jezdí