Kočárek Implast bolder

nastenka1
10. čer 2007

Ahojte holky, koupili jsme si tento kočárek a doporučuji ho www.kocarky.medplus.cz, má vše co potřebujeme a cena cca 11tis

beruska2x
16. bře 2009

agnes.. to si pis ze bude, malej se uz tak otrkal ze sedi a lomcuje mi slidou 😀 cuci po autech a po lidech, smeje se na kazdou babu.. 😉

agnessa
16. bře 2009

Reni, šedá je super v tom, že k tomu můžu dát cokoliv a vždy to barevně ladí 😀 😀 jen jsem si teda musela vyslechnout už pár komentářů typu: "to je spíš klučičí barva" apod.... 😖 tak nevím, co je na šedé klučičí, ale asi tomu nerozumím 😀 😀
a není na tom vidět vůbec špína 😅 hned první týden, co jsem vyjela, jsem secvakla kolečko a položila ho na nánožník (nevešli jsme se do výtahu, nakonec jsem to nějak ošéfovala, ale je to na mm)... takže tam samozřejmě byla černá šmouha od oleje 😠 ale naštěstí stačila houbička a jarová voda a šlo to dolů 😨

Beru, já počítám s tím, že tak ten měsíc až dva ještě vydržíme jen ležet (ha ha ha, snad aspoň ten měsíc) a tak v květnu už budem polohovat a čumákovat (my teda ne po ženských, ale po hezkých mužských 😝 )

holky, jen se chci zeptat, zatím jezdíme s dekou (mám takovou dlouhou, takže mám půlku pod ní a druhou půlkou ji přikryju (vypadá to skoro jak fusak 🙂 )... až bude hezky, dělají se nějaké "potahy" do kočárku, ať případně nešpiníme tu vložku? nebo jak to řešíte?

beruska2x
16. bře 2009

nechci ti kazit radost treba to tak bude ale jakmile zjisti ze jde sedet tak je po klidu 😀

ja mam fusak, jeste je v nem, po pas a nahore na tele ma teploou bundicku, pak na sportak snad to tak nebude potreba, dam deku .. jeste nevim ...

sofi07
16. bře 2009

ja uz malu na par minut polohujem, vytesnim ju dekou z obidvoch stran a chvilku ju tak necham, je vyhukana zo zivota okolo 🙂 . lezat uz ju velmi nebavi

poupe
17. bře 2009

ahoj holky,kdo je vyrobce tohodle kocarku?Diky

mkr
17. bře 2009

ahoj, mně paní z kočárkova sehnala na tu vložku prostiradlo, ale už jsem to i někde viděla na krámě, zkuste jí třeba napsat, je to supr věc prala jsem každou chívli hlavně v létě
jinak jsem teď byla naštvaná chtěla jsem vyprat celou korbu bohužel to nepůjde sundat je to na fest přidělaný ke kontrukci a konstrukce se nedá složit na placku, to mě naštvalo, myslela jsem, že bych zkusila vanish na koberce jak se to má pak vysát, nemáte s tím někdo zkušenosti, nemyslím na kočárku jen tak v praxi?

beruska2x
17. bře 2009

mrk ted v patek mi psala kamoska ze s tim dela doma koberec a je z toho prasku desnej binec.. jak to vtiras kartacem tak to je vsude, takze pak musela uklidit jeste pul bytu ale kobecec pry pekny a hezky to voni 😉

mkr
17. bře 2009

bych to dělala na terase, takže stačí vetřít a vysát? tak já to někdy zkusím, bych ho ostříkla a vytepovala, ale jak už někdo psal, aby to nepustilo

beruska2x
17. bře 2009

to se ale pred tim nenamaci, vetri to na sucho a vysaj a 100% to nepusti 😉 pak dej vedet udelam to kdyztak taky 😀

mkr
17. bře 2009

jj právě, že se to nenamáčí tak proto to bude supr

reni7
22. bře 2009

tak já sem včera v Brně u té výstavy zahlídla můj implast v té béžové barvě jak jí mám objednanou a sem fakt nedšená,ta barva je nádherná,a taky jich tam bylo dost těch černo.bílých ale vyloženě implast nevystavovali,ale ty kočáry co tam měly,mě fakt utvrdily v tom,že sem si vybrala dobře teda co se aspoň dizajnu týče 😎 teď hlavně uvidím jak se osvěčí až se malá narodí 😎

jituskak
25. bře 2009

tak už ho mám doma🙂 velikost super, váda super. ovládání super. brzda nevím, jela jsem s nim jen po chodbě,a le mooooc se mi líbí 😉

jituskak
25. bře 2009

jediný, co mě ještě napadá, tak jsme museli oddělat všechny kolečka, páč jsme to nemohli narvat do auta. tak teda nevím, jak to dáte do clia. ale je fakt, že to chce asi vykoumat správnou polohu toho. ještě to budeme muset vychytat🙂

len22ka
25. bře 2009

nečítala som celú diskusiu ale pridávam môj názor na implast: tento kočík používam 10 mesiacov, mám ten béžový s kvetmi. Hlbokú vaničku sme používali do 6 a pol mesiaca a ak by som nepotrebovala fusak tak aj dlhšie a to nemám vôbec malé dieťa (narodil sa 53 cm)...v tomto čase už kamarátky čo majú iné kočíky ( Jané a x-lander)boli dávno v športiakoch..Som s ním veľmi spokojná a kúpila by som ho ešte raz. Dávam mu aj dobre zabrať, každý deň ho vláčim hore dole po schodoch. Občas treba dofúkať kolesá (ale to asi na každom kočíku), raz sme ich mazali a to je asi všetko čo sa údržby týka..Jedinú chybu má že po zložení je dosť veľký a zaberie nám v aute veľa miesta, ale zas tak často autom nechodíme takže to pre mňa nie je žiaden problém..

reni7
25. bře 2009

len22ka-tak to si mě potěšila,mě má každým dnem dojít,a já mu budu totiž dávat taky zabrat,domů to máme totiž po pěkně hrbolaté polňačce a budu sním dost v terénu,tak to sem ráda,že má takovpu výdrž 😎

len22ka
25. bře 2009

zabudla som napísať - mám Bolder3 kolekciu 2007, kde je strieška zvlášť na športový a aj na hlboký...som tu čítala že tie novšie majú jednu striešku spoločnú

jituskak
25. bře 2009

jj, je to společný, ale já v tom třeba nevidím problém. zajímalo by mě, v čem ten problém ostatní viděly. se to jen porstě prodlouží a nasadí...

beruska2x
25. bře 2009

jutus ja taky nacis jsem tu boudicku na sportak videla, je obyc 1 vrstva lasky, absolutne nezateplena a uprostred se zip, je to osklive ☹ taky jsem rada za tu nasi...

jinak kola jsem nikdy nesundavala a v cliu jsem ho opravdu vezla, jen jsem vyndala tu horni desku z kufru at se mi tam vejde i korba..

jituskak
25. bře 2009

no, my jsme spěchali, tak jsme to tam chtěli hodit a nešlo to, tak jsme to v rychlosti tak udělali. kdybych nad tím dumala dýl, tak to taky tak udělám. ale budeme kupovat nový, tak chci kombíka, kvůli pohodlí.

beruska2x
25. bře 2009

to doporucuju, driv jsem mela vW polo combi to bylo supr.. to clio ma bracha....

mkr
25. bře 2009

boudička nemusí být zateplená stačí, když neprofoukne, protože jaký teplo tam držet, když je to otevřený 😅

beruska2x
26. bře 2009

jde ot o ze je to osklive ☹

mkr
26. bře 2009

jenomže co se nelíbí tobě neznamená, že se to nelíbí jiným a vsadím se, kdybys měla loňskou kolekci, tak budeš psát jak je vymakaná pěkná a tak

beruska2x
26. bře 2009

hm to ne, ma ji kamaradka vedle v panelaku, u ni jsem to videla a sam rikala jak je o osklive ze ted to delaji lip, kdyz videla ten muj....

agatha79
26. bře 2009

Beru, nerekla bych, ze by boudicka u nove verze bolderu byla zateplena. Me osobne se vic libi to, co ma MKR, protoze to nove, jak se pripnou ty kusy latky k tomu, vypada to, jako bych si to k tomu z nouze doma usila.
Nam na te boudicce hlavne vadilo, ze ji malej mel s sedmy mesicich skoro na hlave, takze pokud by mel v tomhle kocarku jezdit v roce, asi by se musel krcit. Proste to nebyl kocarek pro velikost naseho miminka.
Uz mesic jezdime s x landerem, i kdyz na nej take semtam nadavaji, nekomu prijde take maly, ale mi jsme ted spokojeni, maly nam uz v kocarku nehuci a celkove si pripadame, ze oproti bolderu jezdime v limuzine. Hlavne Stepa je opravdu spokojeny, v bolderu vzdycky frflal, ani me nenapadlo, ze by to mohlo byt kocarem, ale co jezdi v x landeru, nefrflal ani jednou.

jituskak
26. bře 2009

jsem ais divná, ale mě to připínací přijde ok. neviděla jsem to původní, takže nedokážu srovnávat. ale jako doma ušitý mi to nepřijde, protože to není skoro vidět. na nánožníku vůbec a na boudičce kousek a když na rukojeti je taška, tak to zakryje ta taška. možná to je barvou, mám to černý, tak to asi není takový rozdíl.

beruska2x
26. bře 2009

asi jsem taky blazen ale me to taky vyhovuje, oproti te predesle .. ta mi pripada hodne "hola" a takova obycejna, odflaknuta, osizena 😅 vzhledove ani nemluvim....

jezis ja uz bych tak vyjela se sportakem 😎 at uz nepadaji ty hnusy 🙄

agatha79
26. bře 2009

Mi jsme meli tu jasne zelenou a pripinali jsme cerne kousky, a to teda vypada hrozne. Videla jsem jinou barevnou verzy, kde nebyl takovy kontrast, a to bylo o neco lepsi. Jak jsem psala, nam se do sportaku proste prdola nevesel, takze ve finale nam bylo uplne jedno, jak to vypada, proste jsme ho nemohli pouzivat.

Jinak jsme kocarek vyreklamovali, smajdajici kolecka je nase vina, asi jednou tydne vycistit a namazat nestaci. Bylo nam tedy doporuceno zakoupit si takove cerne capliky, co se daji v koleckach vymenit. Koupili jsme je, ale nic se nezmenilo, protoze jsou vybrousene hridelky, na kterych se kola toci. To, ze nam korba i sportak cestovali po tyci, na ktere jsou upevnene se neprokazalo, museli by v servisu s kocarkem jezdit trebas mesic se zatezi po schodech, to ale asi nikdo nedelal. Takze jsme kocarek za symbolickou cenu dvou tisic prodali znamym, co vedeli o vsech neduhach a jsme radi, ze mame alespon ty dva tisice.

beruska2x
26. bře 2009

aha tak proto ja mam cerny takmi to divne neprijde 😀

jituskak
26. bře 2009

agatho, tak to mě mrzí... je to na nic, když tě takhle odbydou. a to, že ty části na připnutí jsou černý všude je víc, než hloupý...