• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Jané Carrera. Padá mu brzda. Je to normální?

12. března 2009 
Máte, prosím, někdo zkušenosti s kočárkem Jané Carrera? Mám ho 3 týdny a padá mi u něho brzda. Je to normální nebo na reklamaci. Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Jinak je super.
Děkuji.
8. čer 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj honzuldo, já ho mám asi měsíc a nic mi z něj nevypadlo :astonished: Určitě bych ho reklamovala.
8. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Floro, díky. Já myslela, jako že brzda mi nebrzdí.Já už si připadám jako blázen, protože jsem ho nechala přes noc zabržděný a ráno byl pořád zabržděný. Ale když jsem jela autobusem, tak jsem ho musela asi 4x zabržďovat.
No a teď jsem na mimibazaru o něm četla pořád něco špatného, tak jsem smutná. moc se mi líbí, jen ta brzda nešťastná.
9. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak my mame tento kocarek taky, je novy, ma necele 4 tyzdne a uz mame tri zavady!!!!!
tie prve dve by mi vobec nevadili: ulomil sa jeden ten kolicek u brzdy, ale su tam este zvysne tri, takze ok. Dalej madlo v najvyssej polohe je na lavej strane uvolnene a nejde zacvaknut.
No ale vcera sa nam na prechadzke ulomilo kolo.......jela s nim kamoska a ja vedle kociku a najela na vymol a bum.....bylo to uchycene umelou hmotou!!!
No nasrat!!! :angry: a Pritom taky krasny a prakticky kocarek a vyberala som docela dlho jake golfky kupime :cry:
12. bře 2009 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek