Kočárek Jané Carrera. Padá mu brzda. Je to normální?

honzulda
8. čer 2008

Máte, prosím, někdo zkušenosti s kočárkem Jané Carrera? Mám ho 3 týdny a padá mi u něho brzda. Je to normální nebo na reklamaci. Můžete mi napsat vaše zkušenosti? Jinak je super.
Děkuji.

flora
8. čer 2008

ahoj honzuldo, já ho mám asi měsíc a nic mi z něj nevypadlo 😲 Určitě bych ho reklamovala.

honzulda
autor
9. čer 2008

Ahoj Floro, díky. Já myslela, jako že brzda mi nebrzdí.Já už si připadám jako blázen, protože jsem ho nechala přes noc zabržděný a ráno byl pořád zabržděný. Ale když jsem jela autobusem, tak jsem ho musela asi 4x zabržďovat.
No a teď jsem na mimibazaru o něm četla pořád něco špatného, tak jsem smutná. moc se mi líbí, jen ta brzda nešťastná.

sue24
12. bře 2009

ahojky, tak my mame tento kocarek taky, je novy, ma necele 4 tyzdne a uz mame tri zavady!!!!!
tie prve dve by mi vobec nevadili: ulomil sa jeden ten kolicek u brzdy, ale su tam este zvysne tri, takze ok. Dalej madlo v najvyssej polohe je na lavej strane uvolnene a nejde zacvaknut.
No ale vcera sa nam na prechadzke ulomilo kolo.......jela s nim kamoska a ja vedle kociku a najela na vymol a bum.....bylo to uchycene umelou hmotou!!!
No nasrat!!! 😠 a Pritom taky krasny a prakticky kocarek a vyberala som docela dlho jake golfky kupime 😢