Kočárek Jané Muum Matrix Black, co je třeba dokoupit?

matous24
1. únor 2014

http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-783503-k...
Zdravím vás, ženský prosím vás poraďte mi s tímhe kočárkem... Trošku si mi nezdají ty kola a autosedačka s korbou 2 v 1, taky poprosim o radu, co je k tomuhle setíku ještě třeba dokoupit a jestli korba není moc malá... Mimčo čekám posledního srpna, tak aby sme nemuseli kupovat na zimu jiný kočár, děkuju moc... 🙂
,

kikimaruska
1. únor 2014

Líbil se mi moc, ale co koukám na inzeráty, maminy jej po odjetí korbičky hodně prodávají a sportáček nevyužívají...navíc mne hodně překvapily docela špatné výsledky v D-testu...měl jen kolem 40% 😨 😒 ...stejně jako PP Book a to jsem po obou těchto kočárkách pokukovala...

kikimaruska
1. únor 2014

Zde pokud si to chceš pročíst, je na hranici uspokojivě/dostatečně... http://www.dtest.cz/test/jane-muum/25880

matous24
autor
1. únor 2014

Teda, to bych cekala lepsi vysledky... 😒 Premyslela jsem jeste nad concordem, ale to uz je celkem jina cenova hladina, no... Cekam prvni dite a je to pro me spanelska vesnice vyznat se v tech kocarkach...

hrasok100
1. únor 2014

Ja ho mam, kupovala jsem ho ojety tady na bazaru v skvelem stavu. Kupovala jsem jenom sportak a pak dokupovala vajicko a korbu zvlast-obe concord (chtela jsrm skladacj hlubokou korbu,takze concord scout). Jsem moc spokojena, mela jsem taky strach z kolecek,ale i kdyz nejsou nafukovaci, tak kocarek je krasne odpruzeny a nedrnca. Je lehoucky a perfektne skladny(sklada se i se sportovni korbickou dohromady). Do vanicky a autosedacky 2v1 jsme nesli, protoze je pry malo prostorna a pro mnd tezka na noseni. No a k sportaku-zatim ji testovala pouze starsi dcera (21 mesicu),ale nenasla jsem chybu-lehce polohovatelna az do lehu vc.nozicek (to byla nase podminka pro novy kocar).Jo, vlastne ma nedostatek-neni na tento kocarek original muum nanoznik, ktery bych ted v zime ocenila. Ale fusak, plus neoriginal nanoznik sluzbu udelaji. Taky obrovsky prostor kosiku pod korbickou je supr na nakupy a dela pak kocar stabilnejsi 🙂 Tak snad jsem pomohla, kdyby jste chteli vedet cokoliv dalsiho, ptejte se 🙂

romitr
1. únor 2014

Ahojky, kupovala jsem jané sporťák a k tomu korbičku concord proton, ta je taky použitelná místo vajíčka. Právě proto jsem ji kupovala, protože malej nesnáší vajíčko a je v něm tak divně zkroucenej. Hlavně teda když byl malinkej, teď už mu z něj zas lezou nohy.... Hodně jezdíme autem za kamarádkama kočárkovat do města nebo někam na výlety. Když mi usnul ve vajíčku a pak jsem ho přendávala do kočárku, tak se mi vzbudil, zpřetrhaný spánek, protivka celý den. Když usne v téhle korbičce, tak ji jen nacvaknu na podvozek a ani o ničem neví a spí dál. Je narozenej na konci července, teď je mu půl roku a má 70cm a vejde se i s fusakem v pohodě, do konce zimy nám korbička vydrží a pak půjde do sporťáku. Ten proton je 86cm dlouhý. Je teda pravda, že nosit tu korbičku s větším miminem už je docela náročný, ale i do krámu ji prostě nacvaknu na podvozek a jedu. Pro malinký miminka si myslím že je lepší když leží rovně a nejsou v tom vejci zkroucený. Je víc výrobců těchto korbiček s pásama, některé mají klasický tříbodový pás, ten proton má široký pás na sucháč kolem pasu
http://www.autosedacky.estranky.cz/fotoalbum/au...
http://www.zbozi.cz/vyrobek/britax-b-motion-3-2...
Toto je špička co se týče bezpečnosti a ceny nejsou až tak šílený 😉

romitr
1. únor 2014

Mám teda jané slalom, oboje bazarové, ve skvělém stavu a dohromady i s poštou za 6tisíc. Taky se klidně ptejte 😉

matous24
autor
1. únor 2014

Dekuju moc za rady, takze proste tahle korbicka je na prd, co? Takze mam jit spise do concordu? 22 tisic je pro me celkem dost, ale zase kdyby mi potom vydrzel I na duhe ditko, tak proc do toho nejit... A prave nechci kupovat vsechno zvlast a treba od jine znacky...

kikimaruska
1. únor 2014

@matous24 Já mám doma Jané Solo, bazarové, je to pro mě nej kočárek na cesty do auta, protože je skladný jako golfky a přitom hodně prostorný a skvěle ovladatelný (už se nevyrábí). Korbičku sem měla Jané, přišla mi prostorvoě srovnatelná jako většina dnešních korbiček, jež jsou velikostně 70-75 cm...ale pokud přijde třetí mimčo, chci koupit korbičku Proton od concordu, přišla mi mnohem větší, když sem ji viděla u kamarádky 😉