Jaký je kočárek Jané Crosswalk R Matrix Light 2?

Zodpovězené
1. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Jané Crosswalk R Matrix Light 2.

Máš reálnou zkušenost s tímto kočárkem?

Jde mi hlavně o autovaničku.

Děkuji

Ahoj,

reálnou zkušenost nemám bohužel s tímto modelem, ale kočárky značky Jané jsou kvalitní a velmi oblíbené, takže bych se jeho koupě nebála! 🙂

U kočárku najdeš poměrně lehkou hmotnost (10,6 kg), kvalitní odpružení všech kol, která jsou gumová s výrazným dezénem, takže zvládne i terén. Sportovní sedák je obousměrný, prostorný a dokážeš ho jak (typicky pro korýtko) naklánět, tak i napolohovat do rovného lehu, pomocí pásku. Polohování nohou se ovládá samostatně.

Autovanička Matrix Light by měla být prostornější a o 20 % lehčí, oproti starším modelům. Kromě toho má řadu vychytávek, ať už ve formě novorozenecké vložky a vystýlky po celém obvodu, pro maximální pohodlí a bezpečnost dítěte. Dále nechybí ani prodyšný látkový potah nebo zabudované kotvící přezky, které zabraňují rotaci.

Věřím, že s ním budeš spokojená, pokud se pro něj rozhodneš.

Držím palce a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie