Kočárek Juniors-Mia Moda. Máte někdo zkušenost?

rezetka
7. led 2009

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto kočárkem?Má ruční brzdičku?

misajk
7. led 2009

myslím, že jsi vybrala dobře. Už jenom jaký je ve skutečnosti. Takhle má všechno co má mít. Jen aby bylo kvalitní spracování a také materiál. Ale takhle se mi líbí. A tu brzdičku, sodě podle druhu koleček - plast- mít nebude. Byla by příjemný překvapením.

rezetka
autor
7. led 2009

To je škoda, já chci s brzdičkou 😒

musilka
7. led 2009

to už chceš zas novej kočár čoveče ? 😅 😀 pošli mi odkaz ať ho vidim 😉

rezetka
autor
7. led 2009
misajk
7. led 2009

ale je hezkýýý. ale moc si nefandi. Podle té ceny nemůže být až tak perfektní. Je krásný, ale někde něco museli ošidit... což by byla škoda...

musilka
7. led 2009

ten je moc pěknej 😉 tobís už plánuje sporťák ?

rezetka
autor
7. led 2009

a vypadá to, že nemá ani polohování nožiček 😒
Mus, plánuje, v hlubokým se mu nelíbí 😀

musilka
7. led 2009

a ty k tomu bebecaru nemáš sporťák ?

rezetka
autor
7. led 2009

nee 😉

musilka
7. led 2009

já ujíždím na teutonii chodím teď vozit jedno miminko a to se v ní vozí a je nááááádherná

misajk
7. led 2009

no, jestli s brzdičkou, tak můžu doporučit kvalitní provedení u http://www.anabelka.cz/zbozi/593-trojkolka-free... . Měla jsem ho od původního výrobce hauck asahi, ale byl to starší typ bez toho naklápěcího kola. Polohovat nožičky lze, nejde však do úplného lehu, ale dítě se v něm vyspí. Nejsou ale lepší pořídit rovnou nějaké golfky, když už kočárek máš? Než zase investovat do sporťáku? Já obvykle kvůli cestování končím se spor%tákem už kolem roku a měním na golfky (teď už dřív...). V hlubokém se nám nelíbili už od 4m....

rezetka
autor
7. led 2009

ale drahá 😒
já chci tříkolku s ruční brzdou a ne drahou 😒

musilka
7. led 2009

je no... ale nádherná 😀

rezetka
autor
7. led 2009

Golfky na 5měsíční děcko?To asi nee..

misajk
7. led 2009

hm, tak to ne. A co casualplay s4. Včera jsem viděla na sbazaru za 6000 jenom sporťák. Jde až do lehu a má brzdu a navíc je to nádhera.

rezetka
autor
7. led 2009

No to je můj vysněný,ale kočár kupuje děda a chce levný.. 😒

misajk
7. led 2009

Promiň teď jsem hledala na bazaru. mají je za cca 7500... S4 casualplay... musíš dělatkočičí oči na dědu 🙂 Ten juniors stejně je za 6500, nebo je někde levnější? Ale ta kvalita provedení bude jiná třída. Věř mi. mám kočárek za 21000 a jeho levná verze je za 12000 a je to sakra znát na kvalitě. Tak pokud je rozdíl v 1500 kč mezi casualplay bazar a juniors nový - volila bych casual

misajk
7. led 2009

A ještě k juniors, ocenila jsem na něm právě ty doplňky - polohovací hluboká korba a autosedačka a hezký sporťák, ale jestli jenom sporťák, tak to mu ubírá body 😉