Kočárek Kajtex Oring nebo taky Kajtex Caren

delf14
29. črc 2010

Ahojky Nemáte náhodou někdo prosím tento nový typ kočárku od kajtex?Zatím splnuje vše co bych u kočárku hledala,ale ráda bych slyšela od vás maminky které ho máte,jak jste spokojení. 🙂

delf14
autor
30. črc 2010

koukám,že asi nikdo tento kočárek nemá ach jo škoda,chtěla jsem vědět jaký je ☹

adhelaida
10. srp 2010

Ahoj, mám kočárek Caren Origon model 2009, po půl roce ježdění se mi včera odlomila otočná kola, díděti se naštěstí nic nestalo, kočár má samé klady až na hliníkovou konstrukci, je sice lehká, ale tím pádem i měkká. Kočár bych nedoporučovala.

delf14
autor
10. srp 2010

@adhelaida ahá moc děkuji jsem ráda že ho někdo má a napsal mi 🙂

blizennec
23. srp 2010

ahoj, máme také Kajtex oring a kočárek bych bohužel taky nedoporučila.. Již jednou (cca po 4 vyjížďkách) jsme ho byli reklamovat protože se nám přední otočné kolečko úplně vyvracelo do "áčka". To nám sice na místě asi do hodinky opravili, ale řekla bych že kvůli stejnému problému pojedeme znovu protože už se začínají vyvracet znovu. Navíc se začínají i "vylamovat" brzdy ☹

dlabinecka
22. lis 2010

My máme kočárek Kajtex Caren oring s korbou Gondola a fakt ho nedoporučuji. Přední otočná kolečka nejdou zaaretovat, vrže, na sporťák vůbec nesedí boudička...jsem z něj otrávená 😖

drahma
5. únor 2011

Ahoj, taky nad tímto kočárkem přemýšlíme. Dnes jsme se na něj byli podívat v prodejně. Hodně se nám líbil i kvůli tomu, že se obě nadstavby i autosedačka dá sundat z podvozku při odjištění pojistky z pouze jedné strany a kočárek se nemusí obíhat na druhou stranu. Jinak co se týká těch koleček, prodejce sám přiznal, že ze začátku tyto problémy byly, ale teď už je to všechno v kovových ložiscích a nemělo by se to stát. Můžete prosím napsat, vy co máte špatné zkušenosti, jestli máte přední kola s ložiskama, nebo jen v plastových pouzdrech? Předem díky za odpovědi, jeslti teda ještě někdo tuhle diskuzi sleduje 🙂

dlabinecka
5. únor 2011

@drahma ahoj, tak já na kočárek nadávala. ted jsem trochu přehodnotila. ano, kočárek máme v plastových pouzdrech, což bylo na pytel, manžel poupravil a od té doby pohodička 🙂 Bydlím v krkonoších a ještě nás žádné počasí nedostalo!!! 🙂 Myslim, že to chce se s kočárkem trochu naučit zacházet, tedy myslím se sportovní nástavbou, ale jinak si nestěžuju...

drahma
5. únor 2011

@dlabinecka Díky za rychlou odpověď. Poslední věc, která nás ještě od něj zrazuje, je ten "monstrózní" adaptér na autosedačku. Srovnávám s kočárkem Espiro GTX, kde je to úplně o něčem jiném (lepším). Jenže tento kočárek nemá takový výběr barev ☹. Těžké to rozhodování ...

dlabinecka
5. únor 2011

@drahma nepřipadají mi monstrózní!!!! Můžou být v pohodě neustále přidělané na utosedačku, aniž by to vadilo upoutání v autě!! A další věc je, jak často to asi tak budete využívat?!? My jsme to nevyužili ani jednou.... Jinak, já mám kočárek v barevném provedení jako nikdo v okolí, takže tím jsem nadšená 🙂

darka1
12. bře 2011

Jezdím s tímto kočárkem 6 měsíců, spokojená nejsem, cena neodpovídá kvalitě, ale v době, kdy jsme ho kupovali, jsme prostě neměli na lepší kočár. Taky jsem se rozhodovala mezi Espiro GTX a rozhodla jsem nakonec pro Caren z důvodu, že je větší, což pro mě bylo důležité, malý se narodil v září, takže jsem potřebovala velký kočár, aby se vešel i s fusakem, teď má 6 měsíců a ještě je v pohodě v hlubokém. Espiro má o 10 cm užší vaničku, což pro mě bylo hodně. Navíc Espiro má širší rozpětí koleček a neprojela bych vstupníma dveřma v našem domě, musela bych otvírat obě křídla a jde nám to těžko, takže to taky rozhodlo. Zvaž to, barvy bych neřešila.