Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kočárek Kajtex Tramonto, kde ho uvidíme? Pardubický k.

ceekanka
13. dub 2014
Ahoj těhulky a maminky, vybíráme kočárek a moc se nám líbí kajtex tramonto. Nemůžu ale nikde najít,kde nejblíž bychom se na něj mohli jet podívat. A tak vás chci poprosit,když by jste nějaká věděla,zda je možnost ho okouknout v pardubickém kraji.
Děkuju moc
kubinkov
13. dub 2014
@ceekanka Těžký polský tank s mizerným sporťákem. Za 8 tisíc je to dost mizerný hluboký kočár, protože budete muset za chvilku řešit, že má sporťák krátkou opěrku zad, je úzký... a tlačit 30 kg ( 18 kg kočár + 12 kg dítě) v zimě v kabátě nebo ho manipulovat do MHD nebude žádný med.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=74100395 ( Není to můj inzerát, ale je to nesrovnatelná cena a bude jako nový, protože v hlubokém se málokdy jezdí víc než rok.)
Po takovémhle kočárku tě ani nenapadne kupovat Kajtex, Tako, Mikrus... Navíc už budeš vědět, co od kočárku očekáváš.
ceekanka
autor
13. dub 2014
@kubinkov Hledáme právě uplně jiný desing než je kočárek v inzerátu. O kočárku jsem si nějaké recenze přečetla,některé jsou pozitivní,některé negativní. Nicméně kočárek jako každý jiný chci zkrátka vidět na živo. S kočárkem,jako s hlubokou korbičkou a posléze i se sporťákem nehodláme drandit nikde v terénu. Na zahradu a na pole budu mít kočárek z druhé ruky a na ježdění po městě a na výlety autem chceme nový,dle našich představ. Skládat ho budem max do auta,dopravou nejezdíme. Pokud bychom potřebovali pak sporťák do lesa, kupovali bychom rovnou nějaký co vydrží i do velikosti a váhy prcka.
kubinkov
13. dub 2014
@ceekanka No na skládání do auto ta asi taky nebude "kdoví co". V obchodě popros, ať zi ho složí a zkus si ho zvednout a třeba i dát do auta. Měla jsem polský kočár a vím o čem mluvím. Zkus i tenhle koupit použitý, často se ho zbavují po pár měsících používání, budou jako nové.
ceekanka
autor
13. dub 2014
@kubinkov Psala jsem sem ale právě proto,že nemůžu najít,kde by byl v pardubickém kraji k vidění. Abych si ho mohla okouknout,zkusit a pak se rozhodnout. Nejblíž je snad v Brně a to se mi teda nechce.
ceekanka
autor
15. dub 2014
Holky prosím vás.. Kdo máte,nebo jste někde viděli na krámě tento kočárek,kde to bylo?? Co nejblíže pardubickému kraji??

Děkuju moc!

Sem začni psát odpověď...

Odešli