Kočárek Krasnal Nexxo 2015, máte zkušenost?

wrtul
18. led 2017

Ahoj holky, nemáte prosím někdo jakoukoliv zkušenost s tímto kočárkem? Krasnal Nexxo? Chci ho koupit z druhé ruky, ale niíkde jsem nenašla jednu jedinou recenzi...moc díky

katussa007
17. bře 2017

@wrtul ahoj, rozhodne nekupovat! Koupila jsem z druhe ruky a radsi jsem mela koupit jinej. Dobre se s nim ridi a je docela lehounky, jenomze to je tak vse. Aspon tak jednou do mesice se musej nektera kola dofoukat, kazi se brzdeni, zlobi ta korbicka kdyz se to dava dole a jde to spatne nasazovat, nevim kolik je za ten kocarek cena, ale ja bych do toho podruhe urcite nesla 😐

wrtul
autor
22. bře 2017

@katussa007 díky no já už ho mám doma, takY z druhé ruky 🙂 ale zatím se tváří pohodlně 🙂

katussa007
28. bře 2017

Tak uvidis, jaky bude 😊.Ta korbicka a kola zlobjej hlavne v zime, ted se to da no to brzdeni je ale porad spatne 😐

jarca_z
4. únor 2018

Ahoj holky, taky nad tímto kočárkem váhám, ale nad novým, který se dá 3v1 sehnat do 10tis a nyní navíc už s gelovými koly, která vypadají úplně stejně jako nafukovací, akorát odpadá riziko dofukování a píchnutí. Zdá se mi, že má poměrně velký sporťák a paní na prodejně mi i ukazovala, že plastová spodní část sporťáku se dá dokonce skrýt úplně pod sedák. Z druhé ruky je jakýkoliv kočárek risk - jak dlouho byl ježděnej, stavy koleček a plastů. Máte nějaké nové poznatky?

mispulin5
13. bře 2018

@jarca_z ahoj, tak jak ses rozhodla pro tento kočárek? Také nad ním přemýšlím, ale nikde žádná recenze :/

katussa007
18. bře 2018

No nevim, jakej by byl ten novej, ale brzda bude urcite stejna. Ja musela brzdu vymenit aby se to porad nekazilo a hlavne ten z roku 2015 ma malou sportovou cast, ditko se mi tam neveslo, kdyz sedelo a to melo jen cca rok.