Kočárek Maked Ello 2015/2016 - máte už někdo zkušenost?

magdalenan
18. pro 2015

Zdravím dámy,

našla jsem recenze na typ Lucky, ale tolik se mi nelíbi a do nové kolekce Ello jsem se snad zamilovala, nebo co 🙂 Podle popisu vyhovuje naším požadavkům a cena je snová - kombinace s autosedačkou Maxi Cosi cca 13.500 Kč (bez základny)

Budeme kočarek kupovat zhruba na jaře, takže času dost, ale ráda bych znala Vaše dojmy, především na hlubokou korbu, sporťák mě až tolik nezajímá, bohužel se nedá koupit jinak, než kombinace, ale budiž. Ideálně, pokud máte i se stupátkem pro starší dítko.

U prvního jsem měla X-Lander X-Move Europe, nebyla jsem úplně spokojená a Ello se mi moc líbí, ale zřejmě je to hodně čerstvý typ, tak se mi nedaří najít moc recenzí.

Budu ráda za každou zkušenost.

Díky!
M.

magdalenan
autor
1. led 2016

Po 14ti dnech zkusím oživit 🙂

klaruska8
10. únor 2016

Ahoj taky přesně na tadyten zelený koukám je uplně úžasný .. Našla sem ho na internetových stránkách kde ho mají na prodejně skladem .. Sice v jiné barvě ale asi se pojedu na něj podívat .. Ale mám ještě čas

magdalenan
autor
12. únor 2016

Jé, aspoň někdo 🙂 Určitě se na něj chystáme podívat naživo. Mám vytipovanou prodejnu kde mají tento + další co mě zajímají. Tak pak sem můžu napsat, jak na nás zapůsobil a jestli koupíme. Bohužel stále nikdo s osobní zkušeností 🙂

klaruska8
12. únor 2016

Budu jen ráda za informaci. Díky 🙂

oltyllie
26. únor 2016

ahojky, my kočárek před třemi dny objednali. strašně se mi líbila ta barva. termín máme až v červenci, ale alespoň bude čas ho případně vyměnit nebo vrátit, až ho doma zkusíme. Už se na něj moc těším, šíleně mě štvou ty tmavý barvy. každý máí teď černý, hnědý, béžový nebo šedivý. Já chci mít krásně zářivou barvičku. když už jsem se konečně toho miminka dočkala, tak ať si toho taky každej všimne 😀

magdalenan
autor
26. únor 2016

Mám to úplně stejně 🙂 Já snad naživo uvidím teď o víkendu...

magdalenan
autor
27. únor 2016

Tak jsme dneska byli v Dětském ráji a v Malviku a Maked prošel přes všechny ostatní kočárky celkem s přehledem (vidění v šedé barvě). Mám k němu drobné výhrady (např. uchycení tašky), ale jsme rozhodnuti, že do něj jdeme a někdy v květnu koupíme 🙂 Překvapilo mě, jak je oproti jiným lehký a manžel chváli svařovanou konstrukci. Tak se těším až budeme v létě drandit 🙂

A když už neutratím nesmyslné peníze za předražený kočár, s klidným srdcem to vrazím do Manducy 🙂

Tak ať nám všem Ello dobře slouží! A třeba příspěvky ještě někomu pomůžou při rozhodování..

klaruska8
6. črc 2016

@magdalenan
@oltyllie
Ahojky děvčata, pomalu se chystáme tenhle kočárek objednat tak sem zvědavá jak ste spokojené jestli už používáte 🙂

maki229229
28. srp 2016

Zdravim devcata, tak co jake mate zkusenosti? Ja se take zamilovala, ale cekam na nejake recenze a hlavne nakupni kos se mi zda maly a zda se do neho dostanete i kdyz mate sportovni verzi. Diky 🙂

maki229229
28. srp 2016

@magdalenan Ahoj, tak co nasla jsi nejake recenze? Taky zvazuju koupi. Diky ;)

klaruska8
28. srp 2016

@maki229229 děvčata mají neaktivní profil .. My jsme ho před týdnem objednali tak jsem zvědavá .. Začneme používat v půlce října tak když nezapomenu napíšu jak jsme spokojeni

maki229229
29. srp 2016

@klaruska8 děkuji 🙂 když tak se připomenu a budu se modlit ať je fajn :D když by jsi byla hodná a poslala i fotky real kočárku budu moc vděčná 🙂

klaruska8
3. zář 2016

@maki229229 tak jsme si dnes měli Ello vyzvednout .. Když sme dorazili na prodejnu zklamala nás barva a vybrali sme jiný .. Udělala jsem pár fotek rychle na prodejně .. Jinak na Ellu nás zklamalo sundavání nánožníku, které bylo na zip a nešlo to dobře kvůli madlu .. A taky brzda která se musela odbrzdit zespoda jakože špičkou boty a ne normálně podrážkou .. Ale kdyby byla ta barva jako na obrázku tak to i přesto vezmem .. Nechali jsme ho v Teplicích v Kifiku kdyby ste to neměli moc daleko a chtěli se na něj podívat naživo .. Tak hodně štěstí při vybírání kočárku

maki229229
4. zář 2016

@klaruska8 dekuji moc. Bohuzel to mame daleko :( zkoumala jsem obchody v Ostrave a nikde na prodejne neni. Jeste mam cas tak uvidime 🙂

kajka750
14. led 2017

Holky ozivuji, mate s timto kocarkem nejake problemy? Dekuji

kristynag91
18. led 2017

@kahka750

Ahoj, s kočárkem jezdime od července. A jsme spokojeni. Pul roku jsme jezdili s korbičkou a až ted jsme šli do sportaku. Jediny co mi vadi,ze je malej košík pod kočárkem a brzda se musi odbrzdovat zespoda spičkou boty. Jinak vajičko (autosedačka) jsme od teto znacky kočárku nemeli, takze s tou zkusenost nemam. Jinak si nemůžeme stěžovat. 🙂 za nas supr. 🙂

kajka750
19. led 2017

@kristynag91 Děkuji moc

oltyllie
5. črc 2017

My jsme spokojeni moc. Takovy teren co kocarek zvlada? Az se divim,co vsechno vydrzi. Podle me super kvalita za super cenu. Jen ted shanim cernou vlozku do sportaku. Nevite nekdo kde sehnat do tohodle kocarku? Tu zelenou musim kazdy tyden prat 😡

terezkaac
5. bře 2019

Kdyby měl někdo zájem tak zrovna tento kočárek prodavam trojkombinaci.

1bobika1
26. zář 2020

Taky prodávám tento kočárek pokud by měl někdo zájem