Kočárek Mikado City Star, máte zkušenost?

untabunta
30. čer 2016

Ahoj holky,
potřebovala bych nějaký názor, jestli někdo máte kočárek Mikado City Star. Moc se mi ze začátku líbily takové jako Expander Mondo, Riko Nano, ale Mikado jsem viděla naživo a moc se mi líbí, mnohem víc než ty ostatní. Nevím však jaké jsem k němu ohlasy, v obchodě mi řekli, že ho prodávají krátce a reklamace zatím žádné nemají. Máte někdo nějakou zkušenost?
Děkuji 🙂

nikuska2106
26. srp 2016

Ahoj mne ho mamka už objednala je proste nádherný idem do 08 červeno/čierný. Nemám skúsenosti ani recenzie ale z hľadania som usúdila: priestorný, tvar korby je super hlavne do nej nefúka, kolesá nafukovacie s aretáciou, vraj sa ľahko dá poskladať a síce konštrukcia váží 11 kg (niektoré iba 5 kg ) je dobre ovládateľný. Je to nová značka cca rok a pol na trhu myslím že poľská, nejak sa to blbo dohľadáva, ale aj poliaci majú lepšie veci. je rozdiel mezdi novým za 5 tisíc ako firkon verano a novým týmto za 10 tisíc 🙂 kočiar mamka objednala dorazí ku mne do ČR asi tak za mesiac tak uvidím či stojí za to 🙂

untabunta
autor
29. srp 2016

Ahojky, díky za Tvůj názor. My jsme už to vyřešili a máme nakonec BAbydesign Husky. Viděli jsme oba dva Mikado i Husky naživo a bylo to neporovnatelné. Mikado byla pěkná houkanda, ale třeba ty s tím budeš spokojená 🙂 . Podle mě i na živo vypadal úplně jinak než na obrázku, na obrázku krásný kočárek ale naživo děs. Napiš mi pak tvoji zkušenost, budu se těšit 🙂.

monisofi
20. zář 2016

@nikuska2106 Ahoj, prosim dosel vam uz ten kocarek, pisala si, ze ho mas objednany. Tak sem moc zvedava, lebo ho v zadnej kamennej predajni nevim najst 😉 Mooooc dekuju za odpoved

eliskaxox
20. zář 2016

@monisofi Ja ho teda nemam ale ted jsem na nej koukala a vydesila me ta vaha. Skoro 17 kg ?!?! To je fakt strasne moc, garantuju vam ze i maly kopecek pro vas pak bude soukroma posilovna.

nikuska2106
21. zář 2016

Mám ho doma včera prišiel 🙂 som spokojná do kopca to nevadí do schodov to bude horšie ale ja mám väčšiu silu tak mi to tak nevadí...keď tak mi niekto pomôže alebo pôjdem autom 🙂 inak som spokojná na foto vyzeral trošku ináč V reálu je viac športový než elegantný ale ja sa teším až ho použijem

eliskaxox
21. zář 2016

@nikuska2106 do kopce vam to bude vadit az tam budete mit 11kg rocni dite, 1,5 kg fusak, 2 kg prebalovaci taska a tak 4 kg nakup. Pak ten kocarek bude vazit skoro 36 kg. Verte mi pak to do kopce poznate 🙂

nikuska2106
22. zář 2016

Tak nákup max na 2 kg ale my máme auto na nákup niečo malé max bývame na dedine a až v meste sú obchody síce je to iba cca 3 km ale nákupy s kočíkom nebudú 🙂 a zase to čo tlačím mi nevadí ja som silnejšia 🙂 horšie to bude so schodami ale dúfam že sa vždy niekto nájde... inák ostatné kočiare sú rozdiel max 5 kg v konštrukcii takže 5kg hore dole...to až taký rozdiel nie je 🙂 sú aj horšie 🙂

simusak
29. led 2017

@nikuska2106 ahojky. Chci se zeptat jak jsi spokojena s kocarkem?Chceme objednavat bilo-modry a podle fotek od tebe je trochu jiny nez na internetu ale hezky.Diky

blahova_andrea
29. led 2017

@eliskaxox proč ji tak strašíš tou váhou? teda 1,5kg fusak? z čeho je? nebo tos vážila mokrý? 😀 já měla kočár taky cca 17kg a to byl v té době "lehký" městský. do kopce jsem stoupala xkrát denně a ne kopeček, ale pořádný kopec, dokonce jsem sama s ním zvládla nastoupit i do vlaku, když bylo potřeba a nebyl nikdo poblíž. a že jsou košíky na 2-4kg? co ten můj odvozil... 😀 soukromé fitko to asi nebylo, protože jsem ani díky tomu nijak nehubla a sílu mám jak mucha s chřipkou, takže fyzička na to ovládání taky nebyla potřeba.

bastif
3. únor 2017

Ahoj,my kočárek máme.Jsem s nim spokojená.Ma odlehcenou konstrukci,takže se da ovladat krásně jednou rukou,nenadru se.Korba je prostorna a hlavně do kocarku nefouká.Sportak zatim vyzkouseny nemáme.Cena za trojkombinaci 8500 kc,chtěla jsem pro holčičku růžový

nikuska2106
7. únor 2017

@simusak som spokojná veľmi už sme skúsili aj sedačku aj korbu aj nákup sme do neho odložili taška stačí na všetko potrebné len škoda že tam nie je prehliadka dala by som osobné veci od tých na prebaľovanie. Váha nie je hrozná kým človek nemusí dvíhať kočiar sám máme tu blbý terén do kopca len tak tak autom vyjde skúsený vodič A kočiar to zvláda aj ten sneh čo máme na Liberecku. Som rada že ho máme... Ano fotky na internete vyzerajú trošku inak ako realita ale tak to už chodí ale mne sa páči aj tak...poprípade camarelo je veľmi veľmi podobný A ešte O kúsok ľahší

nikuska2106
27. kvě 2017

Ahoj tak máme už aj sporťák zatiaľ je teda trochu veľký na našu malú 4 mesačnú ale bohužiaľ nechce ležať iba sedieť takže obrovská korba bude nevyužitá... Výhoda je že sporťák sa dá do úplného ľahu a strieška ide posunúť tak aby naozaj V žiadnej polohe to slnko nesvietilo do očí... Škoda že sporťák nemá madla na lepšiu manipuláciu pretože kočiar musím rozkládať do úložného priestoru busu a sporťák si beriem hore aby mala spala ďalej V kľude... Ale inak cajk