Kočárek Mutsy Igo, máte?

mamac
29. kvě 2014

Holky, máte některá tento kočárek? Chci vědět, jestli jste s ním spokojené, jeho klady a zápory 😉 Díky.

duckintower
7. dub 2016

Moc vám všem děkuji za odpovědi a postřehy! Moc jste mě potěšily, už o Mutsy Igo nepochybuji. Uvidíme, jak dopadne ta délka. Já měřím 164 cm, ale tatínek má nějakých 184 cm a prý je to ob generaci a můj táta i jeho táta jsou čahouni, zatímco mámy malinké. No uvidíme 🙂

panda_brnenska
7. dub 2016

@vediamo U mě se dneska ukázal úplně stejný problém. Holky, co s tím, jsem z toho na nervy!

fifina86
13. dub 2016

Nepouzivate nekdo board (stupatko),co je k Igo?Potrebovala bych se na neco zeptat 😉
@panda_brnenska pravidelne kocarek myju a manzl pak promazava a nevrze ;) U nas zase problem s barevnosti cerne konstrukce (jiz podruhe :( )

fifina86
13. dub 2016

@duckintower mam kvetnovou holicku,do sportaku sla ns zacatku ledna.Sportak diky te prodlouzene strisce a nanocniku je krasne kryty,takze bych se toho nebala.

panda_brnenska
13. dub 2016

@fifina86 Já ho myju taky pravidelně, začal to právě dělat po razantnějším umytí... mažu od koupě silikonovym olejem, čím ty?

fifina86
13. dub 2016

@panda_brnenska olej, co mame na kola,nazev ted nevim 😉

evca02
14. dub 2016

@panda_brnenska tak malý půjde do sporťáku dřív než jsem čekala. 4.měsíční kontrola potvrdila to, co už jsem si myslela - 70cm, a to jsem si říkala, že by třeba do léta v korbě ještě vydržel.

verca252
14. dub 2016

@cernovlaska maclaren paráda ... Sice stal 20tis ale je to pan golfac 😉 jinak já taky pořád kojim 😀 14m už 😀

duckintower
14. dub 2016

@panda_brnenska Děkuji moc! Mám teď v nejužším finálním výběru Mutsy Igo, Baby design Dotty, ABC design Viper 4S nebo Růžový Panter Bohemia Line. Ale pořád to vypadá na Mutsy, protože je nejstylovější, nejlehčí. Sice nejmenší a nejdražší, ale já si za kvalitu, odlehčení a styl ráda připlatím, navíc v Německu jde sehnat o trochu levněji. Nemáš ještě nějakou fotečku, jak to vypadá, když máš malého i ve fusaku v korbičce? Pokud tedy máš a nevadí ti sdílet.

duckintower
14. dub 2016

@fifina86 Díky za zprávu! Tak si myslím, že už to měnit nebudu a prostě jdu do Mutsy Igo. Na co mi bude když ta korbička bude mega velká a kočárek těžký, když na všechno budu sama a musím se s tím vším tím pádem tahat já...? 🙂

panda_brnenska
14. dub 2016

@duckintower mrknu, poslu ti to do zpravy. jinak ti muzu pujcit 12% slevu na nej 😉

duckintower
17. dub 2016

@panda_brnenska Můžu se ještě zeptat, z jakého roku máte podvozek a kde přesně je odpružený a jak zvládá přejezdy patníků apod.? Dnes mě totiž na jedné prodejně od Mutsy odrazovali, ale měli podvozek z roku 2013 s pěnovými koly a hlavně bez odpružení. A říkali, že si všichni stěžují, jak se blbě najíždí na patník apod. Měla bys i třeba fotečku toho podvozku prosím? Vím, že už jsem s tím asi otravná, ale je pro mě důležité zvážit všechny parametry a aspekty než finálně kliknu na tlačítko "objednat".

fifina86
17. dub 2016

@duckintower musis koupit s perama na prednim a "zhoupnuti" u zadnich kol.Je to od roku 2015.2013 nebrat,je tvrdy.

panda_brnenska
17. dub 2016

@duckintower Mám 2015, patniky super, odpruzeno hlavne vepredu, rozhodně volte nafukovaci kola, diky tomu pruzi i zadek, ja jsem spokojena moc a jezdim s nim i po polnackach. mam male miminko, takze bych z nej vytrast dusi opravdu nechtela. podvozek je ten co se ted prodava, mrknete na www.ondalek.cz, je tam i video, presne tenhle mam doma. starsi podvozek bych nekupovala, je tvrdy.

pettrus1210
30. dub 2016

Holky, ktera máte odpruženy podvozek, nereznou vám ty pruzinky? Já je mám po zimě úplne rezavy asi od soli:(

cernovlaska
1. kvě 2016

@pettrus1210 mám taky a totálně zničená kola, hlavně přední ☹ . Zkusím reklamaci...

evca02
4. kvě 2016

Jakou síťku a pláštěnku na sporťák? Dáváte originální nebo jakou?

fifina86
4. kvě 2016

@evca02 pláštěnku originál na sporťák i hlubokou. Síťku mám jen na hlubokou a ta byla součástí.

cernovlaska
4. kvě 2016

@evca02 pláštěnku i moskytiéru mám origo, ale ceny jsou tedy luxus.... 😖

veronicka89
4. kvě 2016

Nemam zadne origo doplnky a jsem spokojena 🙂

evca02
5. kvě 2016

@veronicka89 a můžu se zeptat odkud a jak na sporťáku sedí? Není problém s navlékáním? Nezateka pak někde do kočárku?

evca02
6. kvě 2016

A ještě jeden dotaz, co podložky do sporťáku? Odkud máte?

duckintower
6. kvě 2016

@evca02 jaké podložky?

evca02
6. kvě 2016

@duckintower proti ušpinění a taky jako izolace.

fifina86
7. kvě 2016

@evca02 z mimibazaru,pani sije primo na Mutsy ;)

evca02
7. kvě 2016

@fifina86 můžeš mi prosím poslat odkaz nebo jak se paní jmenuje?

fifina86
7. kvě 2016

@evca02 mimibazar.cz/miroslava011

evca02
7. kvě 2016

@fifina86 díky!

cernovlaska
8. kvě 2016

@fifina86 a máte nějakou fotku? Já jsem koupila od Pinkie a nejsem moc spokojená☹

fifina86
8. kvě 2016

@cernovlaska pani ma fotky kocarku u sebe v nabidce ;) Ja ted jezdim s hlubokou korbou,sportak je ulozeny (mame druhe ditko).