Kočárek Patron Bohemia. Jaké máte zkušenosti?

jiji
16. dub 2007

Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s kočárky Patron Bohemia. Uvažujeme nad typem Fenix F4.

martynna
10. únor 2009

Mám Appolon Alux a jsem s ním docela spokojená. Tedy hrůza byla, když jsem ho poprvé skládala, samozřejmě jsem to z návodu zapomněla a pak na to nemohla přijít, ale i pak, když jsem se to naučila, tam mi to skládání přišlo blbý, ale nevím jak je to u jiných kočárků. Je dost veliký, takže složený se mi do auta vešel jen tak tak, pak jsme si pořídili větší auto, kde ho už ani nemusím skládat, takže tenhle problém mi odpad. Jinak je to super kočárek do terénu, má veliký kola, prostornou krbu, takže i když mám velikýho kluka a je mu už půl roku v pohodě tam ve fusaku vleze a na dýlku má ještě velkou rezervu, na šířku je už trochu natěsno. Používám ho půl roku a žádný technický problém jsem s ním nikdy neměla, takže bych do něj šla určitě znova.

astrane
11. únor 2009

Já v obchodě zkoušela Zephyr-tehdy,před 2 roky to byla novinka,měli ho v obchodě asi týden.Nekoupila jsem-moc nehoupá,ale to pružení na normální ježdění je celkem dobrý,ale co mě odradilo byla rukujeť-byla volná-lítala si 2 cm sem,2 tam a kočárek nic-to se mi nezdálo.Zkoušela jsem pak jiný značky,který měly podobný design a stejný typ konstrukce a nedělaly to.Tam rukojeť byla napevno a když se hla,tak jedině i s kočárem.Ale třeba už to spravili....

marianeta
11. únor 2009

Ja mam Zephyr ale druhykrat by som ho nekupila.Sice mu nic nieje ziadne pokazenie ale je dost tazky a obcas mam pocit,ze to ta rucka dlho nevydrzi.

lena27
11. únor 2009

my máme apolom alux a jsem s ním spokjená. je opravdu veliký. Pavlík má 88cm a stále může mít nožičky natažené, ještě nemusím pokládat nánožník

petfa
3. bře 2009

Ahoj všem, měla bych dotaz - uvažujeme o koupi patrona apollona nebo dor janu cross country. Váhám teď hlavně kvůli vložné tašce na miminko, nějak jsem an netu nenatrefila na její rozměr - nemáte některá změřeno, jak velká je ta vložná taška na mimčo u patrona?Čekáme mimi v červnu, takže jí přes léto tak úplně nevyužijeme a pak už by se mimčo nemuselo moc dlouho vejít...pokud bude mít ta taška stejné rozměry jako u dorjanu(60cm), tak asi vyhraje nižší cena kočárku...díky za rady 🙂p.

bertica.h
3. bře 2009

petfa..myslím,že práve patron apollon ma najdlhšie lůžko,ale tým je to aj jeden z najdlhších kočíkov,má dlžku až 100cm

astrane
3. bře 2009

Petfa-do tašky 60cm si to to mimčo vejde tak 2měsíce-to ses někde přehlídla,ne?většina tašek má cca 75cm-asi jako menší hluboká vanička.Bohemia Patron má určitě těch 75,možná i o něco víc-má dlouhý lůžko a i taška je prostorná.....Neboj do prosince se tam vejde 100% a pokud nebude obřík ale normální dítě,tak i do konce února-poku ještě bude chtít jen tak ležet... 😉
a kočárek jde do roviny a je uzavřenej i bez tašky,takže až ti vyroste,bude mít pořád pohodlí....

jabber
3. bře 2009

petfa - rozměry jsou tady: http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-ko...

My máme červencové dítě a v zimě se tam vešla ještě úplně v pohodě 😉

petfa
3. bře 2009

Díky za rady,teď už se jen rozhodnout 🙂 ( těch 60cm platí pro nějakou vložnou taštičku na to mimčo, taky mi rozměry překvapily, určitě se to dá řešit fusakem..)

astrane
3. bře 2009

No právě že se mi to na vložnou tašku nějak nezdá....má být do 6 měsíců a i těch 75 cm je pro velký dítě teda tak tak...i když některý to neměří ani v roce 😉 Moje by se do 60 cm vešlo opravdu jen 2 měsíce....měl 51 při narození a 63 ve 3 měsících.... 🙂

raady
4. bře 2009

ahoj,
máme kočárek Apollon Alux. Jsem s ním celkem spokojená. Měla jsem ho už na první dítě, to byly Patrony s výrobou na začátku. Proto jsem si ho koupila znova.
Teď jsme ho kupovali z druhé ruky 1,5 roku používaný a jsem s ním spokojená. Je opravdu dlouhý, ale je poměrně úzký. Teď je Barče 7 m, má kombinézu, vložnou tašku a když je mráz dávala jsem ještě deku. Není žádný obřík měří 63 cm a váží necelých 6,5 kg. Matěj se narodil v říjnu, tak to bylo úplně v pohodě. 😵
Jinak je to dobrý teréňák, velká kola, přehazovací rukojeť. Paní, od které jsme ho kupovali, říkala, že ho měli v opravě kvůli brzdám. Pamatuji si, že jsme u toho prvního měli taky opravované brzdy. Jo a z druhé ruky jsem ho koupila v plné výbavě za 5.000 Kč. Nový se stejnou výbavou by stál 13.000 😉
Také jsem původně chtěla Patron Zephyr, ale zdál se mi maličký a i korba nízko. Raději jsem šla do Apollona, i když je dole dost široký. Pozor na panelákové výtahy 😉 My se vejdeme do dveří skoro na milimetr. A taky i složený je dost veliký, ne do každého kufru auta se vejde.

ojo
10. bře 2009

ahoj holky, my jsme koupily Patron bohemia F4, s plnou výbavou za 2500,- i s autosedačkou, co se dá naklapnout na podvozek z druhé ruky asi 2 roky starý, moc se mi líbí 😵 je pravda teda, že je dost široký a kdybychom měli bydlet v paneláku, tak do výtahu se na šířku nevejde a i složený je docela dlouhý.... 😅 jinak bydlíme na vesnici na horách a sem do terénu se určo bude hodit 🙂

zajímalo by mě, jestli se vám vešel složený do kufru auta, my teď máme peugeota 306 kombi a vejde se v pohodě, ale chceme ho prodat a teď nevíme, co koupit a abychom taky nejezdili po bazarech s kočárem a každý auto zkoušeli 😅

máte někdo zkušenost, že se vejde do Fábie kombi??? 🙂

dominka11
10. bře 2009

ahojte, my mame Patron F4R a som vcelku spokojna. Do výtahu som sa zatial všade zmestila, akurat dvere v panelákoch musím otvárat a keby je trošku lahsi, bolo by to super. Ale inak fajn.

garronne
11. bře 2009

ahojte. my mame Patron Fenix F3, som s nim velmi spokojna. tiez som ho kupila z druhej ruky, komplet vybavu za 4000Sk, co bola super cena. maly ma 8 a pol mesiaca 75 cm a 10 kg, takze macko a v pohode sa mi vojde do kocika aj s fusakom. a to ho davam aj do vloznej tasky a miesta ma dost. auto mame renault megane classic a v pohode si ho sama vlozim do kufra. je pravda, ze kufor je tym padom plny, ale este nejaku malu tasku s nakupom tam tiez dokazem dat. 😀 byvame v bytovke, do vytahu tiez vojdem v pohode a aj cez dvere. takze som fakt velmi spokojna.

ojo
11. bře 2009

dominka11 a vejde se vám složený do auta??

dominka11
11. bře 2009

ano, nam sa vojde, ale neviem ake mate vy auto, teda kufor.

ojo
12. bře 2009

no psala jsem, že máme peugeota 306 a vejde se, ale chceme ho prodat a koupit fabii kombi... včera jsme ji našli v bazaru a jen tak proměřili metrem kufr a na šířku je v pohodě, ale na dýlku má o 3 cm menší, než uvádí rozměry složeného kočárku na netu.... 😖 no stejně asi zítra vemem kočár a pojedem ho tam zkusit, to bude nejlepší 🙂

ojo
12. bře 2009

a ještě se zeptám, máte k tomu i autosedačku?? já jo, ale je bez stříšky a chtěla bych ji dokoupit...nevíte kde bych mohla sehnat?? 🙂

dominka11
12. bře 2009

ano, mame aj autosedačku, aj so strieškou. Ale neviem, kde by si zohnala striešku...

katkasm
27. bře 2009

Máme už 19 měsíců Apollon Alux, naprostá spokojenost, zvládá dobře terén, nevrže (kamarádka má dražší značkovější 🙂 kočár a vrzat jí začal už po 3 měsících), je prostorný, pravda, že se zase nevleze do každého auta nebo výtahu. Za dobrou cenu měl i spoustu doplňků, všechny jsme využili.

Ještě bych se chtěla zeptat, jestli náhodou někdo nemáte k tomuhle kočáru skateboard - čekáme druhé mimi, malej bude mít v té době 22 měsíců.

e.v.a
4. dub 2009

Ahoj holky, líbí se mi kočárek Patron F4(R) a váhám mezi kytičkovými modely modrá a světle béžová. Neviděl je někdo z vás v reálu? Nejsou k vidění v nějakém obchodě poblíž Prahy nebo Pardubic?

Myslíte, že F4R zládne i rozbité chodníky a silnice na malém městě? 😕

martuli
4. dub 2009

e.v.a. Pobliz Prahy maji primo vzozkovou prodejnu v sidle spolecnosti na Melniku, z Prahy to je cca. 30 minut autem

e.v.a
5. dub 2009

Holky díky. Přemluvím svou druhou polovičku a vyrazíme spolu na romantický výlet do Mělníka. V zájmu naší holčičky se bude muset obětovat.. 😉

jabber
5. dub 2009

eva - určitě tam uvidíš F4R - jaký je, jak se s ním jezdí atd, ale obě barevné varianty nejspíš neuvidíš (možná ani jednu z těch co chceš), je to malilinkatá prodejnička a od každého typu kočárku tam mají jeden 😉 No ale třeba budeš mít štěstí a některý z tvých favoritů tam bude 🙂 To jen abys pak nebyla třeba zklamaná 😉

wansday
5. dub 2009

patrony mají také v Puntanele, v Metropoli na Zličíně a maj jich tam docela dost 😉

astrane
12. kvě 2009

Ahoj,mohla byste mi některá říct rozměr sedačky-teda délku lehu?Změříte mi to někdo?zajímá mě,jestli je to 90cm nebo víc....Konkrétně mi jde o apollon....Děkuju 🙂

martulikk
20. kvě 2009

Ahoj, taky zvažujeme Apollon Alux. Rozhodovala jsem se ještě mezi DorJan Cross Country, ale ten je o dost těžší... Když už jsem si myslela, že výběr je dokonán, odradili nás v obchodě s kočárky... Prý má Patron hodně špatnou reputaci ohledně reklamací ☹ Řekli nám, že jsou kočárky vcelku dost poruchové a řešení reklamací ze strany společnosti Patron je příšerné 😢 Máte někdo podobné zkušenosti? Nevím, jestli po těchto informacích do kočárku jít nebo ne. Díky moc! 🙂

poupe
24. kvě 2009

ahoj,ja mam apollo alux a bez problemu,pouzivala jsem ho 15m a golfky pluton a taky v pohode,nikdy jsem nic neopravovala ani u jednoho kocarku.

miruna78
4. čer 2009

Ahoj přidávám svůj poznatek k Patronu F4 už s ním drandíme od března. V terénu parádní, trošku nám zatáčí do leva, ale na to sme si zvykli. Jediný co mi vadí je, že prosvítá sluníčko tím igelitem ve stříšce a Anině to docela vadí. Musíme přetahovat šátek a různě ho zacvakávat kolíčky na prádlo 🙂 Když sem před koupí kočárku pročítala diskuse tak sem tohle nikde nenašla, zjistili sme to až při používání kočárku. Jinak sme spokojení.