Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
23. lis 2010

@pikusa no dyž já furt to nero...no..ale budu asi muset přehodnotit moc síček se neprodává

pikusa
23. lis 2010

@lucenek no ale zase,když chceš nero,tak hledej a hledej,abys pk za 14 dní neměnila 😀

lucenek
23. lis 2010

no....to je dilema co?

pikusa
23. lis 2010

@lucenek hele,jestli je nero srdcovka,hledej 🙂

lucenek
23. lis 2010

uvidím, zase měsíc čekat nechci

pikusa
23. lis 2010

@lucenek ne??????????? 😀
jdu juknout na malli na to cedro

lucenek
23. lis 2010

no ne jako 😀

pikusa
23. lis 2010

Tak je tam za 4 939 koukám.....je to ono vid

pikusa
23. lis 2010
lucenek
23. lis 2010

hmmmm super díkec piku kdybys ještě našla házej odkázky

pikusa
23. lis 2010

@lucenek tento je zatím nejlevnější,co jsem našla.....
http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-s-com...
pak tady......

kacka.l
23. lis 2010

Lucenku cedro je kol 09 a ještě nemá madlo před dítětem, to já bych si jej nekoupila, nejde na něj prý ani autosedačka. Já jsem to síčko v cedru měla, barva je to nádherná, ale prostě mi chybělo to madlo. Navíc vím, že právě v Porubě, než to zrušili jej prodávali completo za 4500 a to před skoro 2 roky.

Osobně bych si připlatila za nero, navíc jej vždycky dobře prodáš, vím, že nějaká paní prodává cedro už snad půl roku.
A na SK ses nedívala, vycházely tam dost dobře.

kacka.l
23. lis 2010

Ta java je nádherná, viděla jsem jí v létě v zoo a moc se mi líbíla, asi i více než jen ta černá. Navíc černá bude šisovat. 🙂

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=191...

kacka.l
23. lis 2010

Jo a Lucenku hlavně: kol 09-cedro atp mají na pytel košík a krytky kol. Ujedeš pár metrů a je prodřený a postrácíš krytky. Mi se to teda tak stalo, a jak jsem četla na diskusích, tak je to běžná věc. 2010 mají už košík podšitý prý kůží a lépe nacvakávací krytky kol. 😉

lucenek
23. lis 2010

@kacka.l děkuji za radu dám se do kol 2010 a výše.....

lucenek
23. lis 2010

mě u té javy vadí kombinace černé hnědě a stříbrné...to se fakt mlátí.....

sevzuz
23. lis 2010

@lucenek ale java je krasna, ta cierna slnecna strieska nie je v skutocnosti az taka vyyrazna kedze je viac priesvitna na fotkach vyzera hrozne nepriehladna a da sa schovat pod striesku apotom je to uz len Hneda a striborna a to sa az tak nebije🙂 moj nazpr, lebo mama javu siiiicko😀DD

lucenek
23. lis 2010

@sevzuz no já za to nemůžu mě se to bije prostě teplý a studený odstín......

magalie
23. lis 2010

Absolutně odbočím od tématu - holky, kdy vám chodí rodičovský příspěvek? Já mám mít tenhle měsíc poprvé za říjen a ještě mi to nepřišlo... Já jen, že mateřská chodila hned z kraje měsíce, tak jestli není něco špatně 😕

lucenek
23. lis 2010

@magalie dle kraje ostrava kolem 20 někde kolem 10 někde hned z kraje.....si nevybereš

lucenek
23. lis 2010

holkýýýýýýýýýýýýý Sára čůrááááádop nočníku už 3x a chce a baví ji to a vůbec album pro přátele 😵

nika
23. lis 2010

@lucenek tak to je velikáááááááááááááááááánská gratulace 🙂

mmt holky dneska jsem vyřešila boj s nánožníkem na GT3, koupila jsem univerzál od Emitexu 🙂

nika
23. lis 2010

@magalie mně okolo 10tého, záleží jak to vychází na víkend, atd, ale někdy i 16tého.

lucenek
23. lis 2010

@nika kuji mám nalitou decinku finečka 😵 fakticky
joi a sedí fajně ten nánožník?

nika
23. lis 2010

@lucenek jj zkušela jsem ho v obchodě, je zaručeně lepší než ten originál moka ☹ zítra zkusím s fusakem 🙂i ta černá barva k té moce jde .-)
to je potřeba, já zase dneska málem oplakala tu první noc sama v ložnici, malá spinkala v pokojíčku 🙂 tož nesu to hůř než ona 🙂 ta prázdná ložnice je děs, už se těším až bude doma alespoň manža na víkend, jsem tam tak osamocenáááááá

lucenek
23. lis 2010

@nika no dělaj i hnedej myslím mám tam kámošku švadlenku co to šije....
jinak pro mě taky nezvyk, ale věř mi líp budete spát obě.....fakt já lituju, že nešla nynat sama dřív tak od roka a třech m bych už dala..ne až skoro ve dvou letech

nika
23. lis 2010

@lucenek nojo dělaj ale už jsem se vyléčila k moce raději černou než hnědou, mám hnědou tašku a není to ono.
jj ona se začala hodně budit ja jsem šla spát, sebevíce jsem se snažila být potichu a stejně. jen řešíme problém, v ložnici máme 15 stupňů, v pokojíčku cca 21 přes den, večer vypínám topení a větrám ale je tam jen 18, i k odpolednímu spánku- dneska spala jen v body nohy nahé, přikrytá tenkou dekou (šitá doma plátno a slabý flís´) a zpocená jak kůň, bude is muset zvyknout.

lucenek
23. lis 2010

@nika jo?
http://www.emitex.cz/k-nanozniky.php
našla jsme čenou šedou béžovou

pikusa
23. lis 2010

Matyášek má teplotu...chjo chjo......
sám mi spinká co jsem přestala kojit,takže asi od 10 měsíce......
někdy si ho v půlce noci vezmu k sobě,někdy si jdu lehnout k němu,ale většinou ted spí celou noc....
Dnes ale bude spinkat se mnou,tatínka vyhodíme 😀

pilgrim
23. lis 2010

ahojky holky 🙂
už 4 měsíce jsem spokojená uživatelka gt3, korba už nám byla malá, tak jsem přešli na sportovní verzi...
a mám na Vás jednu prosbičku, určitě budete vědět, máte to zmáklý 🙂
nevím, na co je jeden cvoček...je teda z obou stran kočárku a chybí mi k němu protipól, do čeho ho zacvaknout...
připojuju fotku, aby bylo jasný, kterej myslím....
moooc děkuju