Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
30. lis 2010

@pikusa 😀 😀 to mě nenapadlo, ale zkusit to můžu

lucenek
30. lis 2010

jj jinej nánožník

luca30
30. lis 2010

Tak ted jsem jukla do mailu co mi poslala a na konci má celou adresu i s mobilem a je z Koryčan, což je opravdu ten asi okres Kyjov, který jsem si myslela, ten tady asi hodinu autem od nás... 😵 😵 😵

pikusa
30. lis 2010

@luca30 super....tak bude výlet za kočárkem 😀

lucenek
30. lis 2010

http://www.keenfootwear.cz/bridger-wp/detail-96...
mám je se 45% slevičkou 😀 😀 😀 😀 nové z obchodu.... 😵 😵

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa díky ta radu, ten kočár mne stále překvapuje 😀 Nicméně pumpička nefunguje 😠

pikusa
30. lis 2010

@lucenek krásný botky 😉
@mpavlinka blbé 😒 a máte někde u vás cykloservis???

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa tady je foto obrácenýho pegu, je to super, obrovská plocha pro mímo, jen mi přijdem že ty máš tu boudu jakoby více vysunutou dopředu směrem k sobě, mně už to dál nejde 😒 nebo jesi klame foto, nevím 😒

Jinak jsme byli na pumpě a už mám kola nafouklý 🙂

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka tak určo jí mám víc zvednutou....musí to ještě jít 😀

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa manžovi s to tam nějak nelíbilo, když to dělal, tak to nechal takhle 😠

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka tak to zkus ještě potáhnout.....nedrží ti to tam někde ta opěrka????

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa jdu do garáže... mám ho v autě 😀

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka stačí ráno 😀

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa jde toooooo! Já jsem z něj úplně hotovááááá 😵 😵 😀

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka super....tak to jsem ráda...
tak pak fotečku za provozu 🙂

mpavlinka
30. lis 2010

@pikusa jojo dodám, zítra vyrazíme na první jízdu 😵 Ještě jednou děkuju moc za pomoc! Výsledek opravdu stojí za to 🙂

pikusa
30. lis 2010

@mpavlinka tak na foto se těším....
a není zač 😉

luca30
1. pro 2010

Holky tak s paní jsem si včera psala, kočárek mám zamluvený, protože manžel teď není doma a je ochotná mi počkat než se vrátí, takže příští týden pro něho osobně jedeme...už se nemůžu dočkat.. 😵 😵 Jsem ji psala, že kdyby byl nějaký problém, tak si zajistím odvoz a hned pro něj jedu...

pikusa
1. pro 2010

@luca30 super......a kokám,paní má dobré jednání.... 😉

pikusa
1. pro 2010

tak až budu hledat navettu,snad taky objevím super kup,když mi nevyjde tady ta od té kamarádky 😀

lucenek
1. pro 2010

@pikusa a kdy plánujete druhé prtě?

pikusa
1. pro 2010

@lucenek v lednu chci volat do CARU a domluvit se nějak.......na KET

lucenek
1. pro 2010

jo vy mráte mrazáčky 😵 takže to budem držet pěsti ať se chytnou a kolik...dva tři?

pikusa
1. pro 2010

@lucenek jako kolik máme mrazáčků,nebo kolik zavedeme???
máme jich 17 😀 ale zavést dám jedno...

lucenek
1. pro 2010

@pikusa wau.....a němělas hyperstimulák???týjo.....jájednu chvíli laškovalal s myšlenkou darovat oocyty...ale asi bych to nedalal psychicky jen proto že bych věděla. že tady po republice by bělahlo napůl mé dítě

pikusa
1. pro 2010

@lucenek první stimulku mi stopli před odběrem.....to jich tam bylo ještě víc 😝
po druhé mi odebrali 30 folíků a právě kvuli hrozící hyperstimulaci jsem pila jako duha 😀 vodu 😀
jako nejlíp mi nebylo,taky říkali,že jestli chci zavést 2,musím počkat aspon měsíc,než se vše uklidní a jestli jedno,že to teda dáme,pokud mi bude dobře.
No tak jsem měla 5ti denní kultivaci a pak jela pro to jedno.

lucenek
1. pro 2010

@pikusa fíhá to jsou čísla

pikusa
1. pro 2010

A nás se pak dr. ptala na dárcovství embryí.....

lucenek
1. pro 2010

@pikusa no tak to bych nedala, jako tako PLNě vašeto už bych nedala...ani z apeníze...prstě jsem taková cíťa na to

pikusa
1. pro 2010

@lucenek hele,ona se ptala ještě před Matesem....a to jsem se s pepou doma bavila a oba jsme říkali,že ano...
a ted,když vidím matese,asi na to taky nemám