Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zofik
autor
8. dub 2009

Kikimaru, tak už šel peregáček do světa?

kikimaruska
8. dub 2009

zofiku: jo jo, odvezli si ho minulý týden z toho Hradce...ale jsou prý jen okres, někde na vesnici, ne přímo z města...ale kde, to mi neřekli... 😉

zojina
9. dub 2009

🙂 kiki a co tva nova kara co jak se jezdi ja nemužu dat na gt dopustit je pravda že to stridam ale pořad ve stejne značce .....co malej roste my už se ted skoro do korby nevejdeme jsem zvedava co budeme dělat za 2 mesice ..

zofik
autor
9. dub 2009

holky ale vám řeknu já bydlím v docela ve velkým městě a těch našich kočárků zas tolik vidět není.....jak to tak sleduju tak nejvíc jezdí Jané slalom trojkolek....

ludva
9. dub 2009

kikimaruska : ty už jsi GT3 dala pryč? Můžu se zeptat na důvod?

ludva
9. dub 2009

Kacka.l : tak jak jsi se rozhodla? Mě se líbí nejvíce ten zelený, ale nevím jestli na něj nepolezou moc mouchy 😝

zofik
autor
9. dub 2009

ludvo já mám taky zelený cedro 2009 🙂

kacka.l
9. dub 2009

Holky já pořád nevím, dneska jsem ho chtěla jet objednat, ale pořád se nemůžu rozhodnout. Ale asi ten oranžový. Problém je v tom, že u nás nejsou k vidění. Ten oranžový jsem viděla cca před měsícem a ten cedro jsem si šla prohlédnout minulý týden. Taky se mi líbil, potřebovala bych je vidět oba vedle sebe. 🙂
Korbičku mám starší, doufám, že brzy dojde a bude super- je to mint- zelenkavá s černou(šedou)- tak si říkám,ať mám změnu tak půjdu do toho oranž.
No a ty mouchy to je druhá věc. Ony polezou i na ten oranž, ale já jsem schválně zkusila pověsit ven ručník a tričko v těch barvách. Na oranž ručníku jich pár bylo ale na tom žlutozeleném triku o hodně více. Zofi koukala jsem do galerky, moc pěkný.
Koukala jsem i na tu brzdu, a fakt mě docela překvapilo, že tam nedělají i nožní, na zadní kola.Zofi, ta ruční drží i ty zadní kola, nebo jen to přední- to jsem nějak zapomněla okouknout.

zofik
autor
9. dub 2009

kacko l, já mám kočík u tchýněě, ale když jsme ho zkoušela držel fakt dobře, určo nebudeš paarkovat z prudkého kopce...no ty barvičky možná na ně půjdou mouchy, ale já chtěla veselý kočárek....a né tmavý...myslím že to brzdí zadní kola kacko l.já jsem spokojená......

zojina
9. dub 2009

holiky tak mouchy ☹ lezou docela hodne ale snad to pžezijeme ty tmave jsou strašne dnes jsem potkala mocca a nechtěla bych ho je smutnejjj..brzda je uplne v pohode

zofik
autor
9. dub 2009

holky každého věc co si koupí, ale např. teď na léto mít černý kočárek do kterého praží sluníčko a jak je vidět teplíčko asi bude...to bych nechtěla, hlavěně kvůli mimi....ale na zimu jasně že se tak nezašpiní tmavý kočárek, takže z hlediska údržby je možná na zimu lepší.....ale tak co člověk mám kočárek, jednou dvakrát z aživot ne.....???

kacka.l
9. dub 2009

No právě, můj první kočár byl černobílý- pořád jsem jezdila s plínou. No ta korbička snad má nějaku ventilaci- tak to snad nebude tak hrozné, moc se mi líbí ta navetta v nové zelené. Co máš ty Zofiku. Ale ta starší je bohužel také levnější.
Jinak jsem včera taky potkala mocca sporťák a máš pravdu byl děsivě smutný- vůbec nevypadal tak suprově (celkově takový menší)jak asi je.
Ludvo a ty máš nějakou navettu? Nebo plánuješ taky zelenou?

kikimaruska
9. dub 2009

Ahojky,

Zoji: vy jste teda asi obříci viď 🙂.
Ludva: nevyhovavala mi ta ruční brzda, chyběla mi ta nožní (moje chyba, já netušila, že tam není 😅 ) a celkově jsem s tou brzdou měla problémy (po sjezdu z kopce a v buse - viz.diskuze). V obchodě ale řekli že je ok, tak se prodal jako v pořádku. Tedy ti noví majitelé si s tou brzdou taky dost hráli a moc tomu nevěřili a pořád s tím brzdili a okukovali ten mechanismus..., ale oni to prý na kopce nepotřebují...tak si ho vzali.

monas
10. dub 2009

Taky jsem původně chtěla nějaký veselejší kočárek a nakonec budeme mít právě mokka, jelikož jsem na něj našla super nabídku, jinak bych asi vybírala jiný. Ale nakonec jsem hrozně ráda, čím dál tím víc se mi líbí, hlavně my čekáme holčičku a ono je to dost rozdíl oproti klukovi, nikdy jsem nad tím dřív tak nepřemýšlela, staršího máme syna, ale je fakt, že ta holčička bude pořád vesměs v růžové, nebo podobných veselých barvách a vypadala by v barevném kočárku jako bonbon, ani by tak nevynikla. Takhle máme koupenou barevnou deku, budou tam viset barevné hračky a ta nastrojená princezna, takže to myslím bude vypadat mnohem líp. Navíc, až na sporťík s navléknutým nánožníkem to zas tak smutný není, ta světlejší barva to dost rozjasňuje. Jo a s těmi černými kočárky to taky není až tak, že by v nich bylo nějak víc vedro, máme černé golfky a přišlo mi to stejný, jako kočár, co jsme měli předtím 🙂
Ale ta nožní brzda mi asi bude chvíli chybět, než si zvyknu...

pikusa
11. dub 2009

Ahooooooooooooooojjj
jdu se zahlásit,že jsme doma 🙂

zojina
11. dub 2009

Ahoj pikusa tak cooo jak je doma co miminko povidej přehanej honem a kde jsou fotečky .....Moc gratulujeme a těšime se na dalšiho pegperegačka 🙂

kikimaruska
11. dub 2009

Ahojky, Piku...super...taky se už těšíme na fotečky malého 😵 😵 😵

pikusa
12. dub 2009

Ahoj..tak včera už jsem nic víc nestihla..jen se nahlásit 😀
Malej je zlatíčko,hodnej,fotečky stáhnu co nejdřív a dám vám je sem 🙂

zojina
12. dub 2009

🙂 pikuuuu je to nadhernej drobeček tak jsem zvedava jsk se vam bude drandit.....

zofik
autor
12. dub 2009

PIku moc moc moc velkrá gratulka, jsem zvědavá kdy poprvé vyjedete 🙂

pikusa
12. dub 2009

Ahojík..........tak plánujeme vyjet zítra..........ještě si ale musíme dojít pro kočárek 🙂
No a na Velikonoce bude teda premiéra 🙂

zojina
12. dub 2009

🙂 takkk pak udelej foto ....

pikusa
12. dub 2009

No to je jasan 😀

kikimaruska
12. dub 2009

Ahojky, Piku to je kulihrášek 🙂 ...povedl se Vám 🙂

ludva
14. dub 2009

Ahoj, koukám, že tady je čersvé děťátko, tak to moc gratuluju.

Chtěla jsem se ještě zeptat : slyšela jsem, že se kočárek musí jakoby podkopnout když se najíždí na obrubník.
Je to pravda?

pikusa
14. dub 2009

Ahojky...nějak nestíhám,ani jsem ještě nestáhka fotky z prochajdy ale jsem s kočárkem naprosto spokojená,tak snad to vydrží.
Ludva...a teda nepodkopávám 🙂 prostě se musí najíždět kolmo........a nadzvednout...jako s každým kočárkem 🙂

zojina
18. dub 2009

halo holky tak co noveho ,u nas je nevej člen rodiny ......v albičku

zofik
autor
19. dub 2009

ZOjí myslíš GT3?

pikusa
21. dub 2009

Jéééééééé takový hezký přírůstek 😉
A jak se jinak holky máte???
Zofik..co miminko???Kope kope???
Malej náš je zatím zlaté miminko.....spokojené a pohodové 🙂