Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zelvatko
4. srp 2009

Tak, včera jsem poprvé mohla vyzkoušet tento kočárek.. Je úžasný, hned jsme se rozhodli pro jeho koupi. Chtěla jsem se vás zeptat, jak jste s ní spokojené??
A ještě otázečku.. kupovali jste si novou hlubokou korbičku nebo už použitou?My totiž máme termín v únoru, tak jsme usoudili, že nová nemá smysl..pokud bude jen na pár měsíců...

pikusa
4. srp 2009

Kikimaruško....to byl dortík pro přítele 🙂
Zelvátko.......já mám korbičku novou......ale vědět,že malej bude tak rychle růst---máme obříka,klidně koupím starší.
Já jí pak taky budu prodávat asi......... 🙂

kacka.l
4. srp 2009

Zelvatko, já mám starší a super, ty drobné škrábanečky od nacvákávání si vyrobíš i sama a na potahu nejde nic znát, je vypratelný. Jen si musíš vybrat jakou chceš, nějteré jsou absolutně nesehnatelné. 🙂

nika
5. srp 2009

ahojki holky, zvažujeme taky GT3 neb zatím prostě vítězí. chci se zeptat, zkoušely jsem některá sporťák do lehu a přehodit uplně boudu - je tím pak sporťák směrem ke mne.

tvrdila mi to kamarádka, ve dvou obchodech tvrdili že nejde. ale i tak, kamarádka vozila malého v gt3 ve vložneé tašce místo v navetě? máte některá zkušenost?

matra
5. srp 2009

ahojik nika, ano my tak jezdili a klidne by to slo i s vloznou taskou, naveta je podle me zbytecna,my jsme velicí,tak bysme ji měli jenom na chvilku.Od narození jsme byli ve vložné tašce a od 4 měs.jsme jezdili právě s otočenou boudou. ted jsme ztratili kocecko tak jezdime ve starsim buzzu, dokad nenajdem nove kolco. 😅

nika
5. srp 2009

matra opravdu????? taky se mi nechce dávat prachy za naveru, i vzhledem k tomu že je těžká já potřebuji dostat miminko do 3 patra bez kočáru. a korba je samo o sobě těžkáááá.
zvažovala jsem vloženou tašku od emitexu stojí okolo 1100,-

takže v tom není problém? potěšila jsi mne. ti prodejci s prominutím houby ví. přímo jsem se na to ptala. chápu obchod je obchod a pro ně je lepší prodat korbu je to více penízek 😀

nika
5. srp 2009

matra nemáš někde fotečku? chtěla bych to vidět.

pikusa
5. srp 2009

Niko....někde o pár stránek zpět jsem fotečku dávala 😉

pikusa
5. srp 2009

Je to na str.35 😉

ma76
5. srp 2009

Ahojte,mali sme ho bol super ale tažky a to nie som drobnožiena.

matra
5. srp 2009

nika, v odkazu jsou fotecky kocarku,my jsme už v tasce nejezdili,mela jsem pod malym deku,kvuli ksand,nechtely se mi sundavat, tedka už ho stejne musim poutat,jinak by vyskocil,je to už rošták 😅

sykorka
5. srp 2009

ahoojte,ak by ste mali zaujem aj ja predavam peg perego GT3,kuk

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5569704

a viem za super cenu predat aj starsiu vanicku alebo autosedačku....

sykorka
5. srp 2009

Ak mi chcete zavolat,tel.c.je 0905647322
Pekny vecer 🙂

nika
6. srp 2009

marta díky, tak u nás gt3 bude, moka, autosedačka starší verze 2006 - neměl by být problém a vložená taška - emitex.

nika
6. srp 2009

marta vím že jsi šráčky nesundavala ale je to velký problém?

matra
7. srp 2009

nika,myslim, že by nemel,zespodu jsou myslim prisroubovane nakrižový sroubovák... akorát ten díl co má mimi mezi nohama nevím jestli jde sundat,mám ho ve sklepe,musela bych se kouknout 😉

matra
8. srp 2009

HOLKY,POMOCT, PORAD NEMUZU SEHNAT ZADNI KOLECKO KE GT3Jjce ☹ V servise maji dovolenou a ani predtim je neslo zkontaktovat...Nevite kde jinde by se dalo sehnat? Diky mocinko

matra
8. srp 2009

dekuji, o tehle strankach vim,volala jsem tam rikali ze maji nove zbozi, ze az kolecko bude objevi se jim v nabidce na strankach a porad nic 😒 , v pondeli tam zavolam a uvidim,nove kolco pry stoji cca1000 tak si je hlidejte 😠

pikusa
9. srp 2009

Niko....co jsou to šráčky????? 😲
Matra..já pořád zkoumám tu tvou fotku...jsem asi pako,to je sporták??? 😉

matra
10. srp 2009

Piku, jj sporták dolehu a otočená bouda 😉 a šráčky jsou kšandy,kříry nebo jak jinak,to co drží mimčo aby nevypadlo 😅 u nás už nutnost,teda až sezenem kolečko ☹

pikusa
10. srp 2009

Matra...díky moc.... 🙂

matra
10. srp 2009

Piku, neni zac 😉
A bacha na kolečka,dneskajsem sekonecne už NĚKAM dovolala a pry stoji 1200,- 😠

mima3
11. srp 2009

ahojte peregacky, my za chvilu rodime a tak riesim odvoz z nemocnice autom, kedze nerodim v mieste bydliska, tak nas caka cca dvojhodinova cesta. chcela by som maleho preniest v navette, neviete mi, prosim, poradit, ci sa da navetta upevnit pasmi vzadu v aute a ked ano, tak ako?

pikusa
11. srp 2009

Ahojík Mimo....
myslím,že to jde....
na www.malli.cz to někde bylo...zkusím pohledat 😉

mima3
11. srp 2009

pikusa - diky. dufam, ze to maju niekde u nas na sklade, aby som to este stihla kupit.

pikusa
11. srp 2009

Mimo.. 🙂 no moc času nemáš..tak snad to stihnete 😀

mima3
12. srp 2009

no tak dnes sa nam podarilo ten Kit auto zohnat, boli sme v blave a tam je v obchodaku specializovana predajna pre peg-perego a mali ho tam, tak uz je doma a ideme ho pripevnit na navetu.. lebo ved kazdu chvilu moze synacik prist medzi nas, tak nech to ma pripravene.. a velmi sa vytesujem, ze sme to tak rychlo zohnali.