Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
9. únor 2012

pavli neboj, nehaníme barvu, ale tu cenu, jak píše lucka, jako to jsou kočáry staré už hooodně moc a chtít za to 10tisíc, byť za 3kombinaci, to je úlet...já už teda nevidívám tyhle barvy, když jsem vyjela s pegem já, potkávala jsem červený a zelený, ale už je nepotkávám, v městě vidím asi 3 mocy a jednu javu a viděla jsem kiwi a geranium...

mpavlinka
9. únor 2012

@lucenek 😀 😀 😀

lucenek
9. únor 2012

tak u nás kiwi, tropical, titano, FB a dvě moky jsem potkala

mpavlinka
9. únor 2012

@lucenek to vypadá dobře... 🙂

ivett
9. únor 2012

jo a na tropical jsem zapoměla, ale to asi proto, že oranžovou nesnáším, tak když ji někde vidím, radši na to zapomenu 😀

mpavlinka
9. únor 2012

@lucenek tady jezdí myrto a java. A Plikáčů tady jezdí strašně moc 🙂

lucenek
9. únor 2012

@mpavlinka jj vypadá i funguje....myslím když párkrát vypereš boudu určo se to hodí.....zatím jsme na nic jiného co by mohlo na toto být nepřišla

mpavlinka
9. únor 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49957263&tab=0

Tak ono i tohle... Jak to může někdo dát za 3100 s těma vadama 🙄 A zájemce má...Já jsem přemejšlela jesi prodat ten můj za tři a říkala jsem si jesi je to moc... A to není šíslej, madlo nový...

lucenek
9. únor 2012

no tak dorazovanej bych dala za dvojku....

ivett
9. únor 2012

já bych za extra dorasovaný dala 1500 a to bych ještě přemýšelal, bo s obmotanou rukojetí bych nejezdila nai náhodou, takže bych potřebovala novou, tak aby se to vůbec oplatilo 😀

lucenek
9. únor 2012

@ivett a vůbec my bysme ho nekoupily že? 😀

ivett
9. únor 2012

nekoupily 😀 já se v těch nabídkách celkem probírala, bo jsem ho sháněla pro ségru, ale ani za 3 tácy bych jí prostě tohle koupit nemohla...děs...

lucenek
9. únor 2012

to fakt ne

jchalupka
10. únor 2012

díky moc za názory, pomohlo mi to definitivně se rozhodnout 🙂 ... pro geranium

lucenek
10. únor 2012

@jchalupka pak vokáž 😀

jchalupka
10. únor 2012

@lucenek oukej, hodim foto 😉

luca30
11. únor 2012

Holky tak já koukala po novém pliku 2011 a bylo mi řečeno že už je jen barva Scozia,Denim,Iris,Red Step a pak mi ještě napsala geranium, ale Scozia je 2012 tak se paní asi upsala. No na malou se mi nejvíc hodí geranium, ted jen nevím jestli s nánožníkem nebo bez co myslíte??na zimu budeme mít ještě gt3 ale na ty občasné popojíždky chci golfky...

lucenek
11. únor 2012

Luci já jsme pro nánožník, když je vždycky líp

kacka.l
11. únor 2012

Nánožník z GT3 pasuje i na pliko.

jchalupka
11. únor 2012

@luca30 Já objednávala cca před týdnem a rezervovala taky geranium. Nabízeli mi ještě tu béžovku, myrto, pois grey, tu tm. hnědou a tm. modrou. Váhala jsem mezi geraniem a myrto. Beru to ale bez nánožníku. Jednak mam z GT a taky mi přijdou ty origo nánožníky stejně pro menší děti. Nechám si kdyžtak na příští zimu z MMB ušít.

luca30
11. únor 2012

@kacka.l ale já co jsem koukala tak ty nový nánožníky jsou na cvoky a jám na zip..já si právě proto říkala, že objednám červený mám z gt3 dva nánožníky takže myslíte že budou pasovat, přeci jen je to už rozdíl 1400,- kč...

@jchalupka to ty jsi objednávala v těch batolatech koukala jsem že je mají nejlevnější a dopravu zdarma..tady je tedy mají asi o 200,- dráž mimi vyškov, ale je to pro mě asi 40 km musím juknout zda mají dopravu zdarma..

ještě jsem koukala na ten tm. hnědý..ale ten už asi není..mohla jsem ho mít z bazaru za 4200,-se vším všudy ale paní mi ho vyfoukla...

luca30
11. únor 2012

@jchalupka můžu se ještě zeptat za jak dlouho ti ho dodají a za kolik? na netu mají dostupnost neznámá...
jinak ten mimi vyškov tam má dopravu kolem 150,- - 250,- Kč tak to je lepší objednat v batolatech tam je doprava nad 3500,- zdarma...jen budu muset pohnout páč nejdřív mi paní napsala že geranium už není pak zase že jo,ale už se asi ta kolekce 2011 bude hůře shánět..

ivett
11. únor 2012

děvčata, byla jsem dnes v SB a koukla na kočáry, mají tam denim GT3 a já byla v šoku, je to děs...krom toho, že je to takové jakési světlomodrošedé, tak ten matroš je otřesný, koukala jsem na to zblízka, hned z fleku na 3 místech byl zatržený, bylo to něco jak pytlovina s barvou denim, fakt jako hrůza a děs...velde stálo myrto, no taky nic moc, ale oproti denim král teda 😀 mazec, tohle mi dojít domů, tak to obrečím...obrázky horzně zkreslují...

lucenek
11. únor 2012

@ivett neke....hmmmm jako jak si tak říkám vypadá že nejlepší kol byla 2008-2010 co se týče kvality matroše

ivett
11. únor 2012

luci taky si říkám, fakt mě ten denim dostal...jako třeba ve finále bude ten matroš super, ale vypadá to strašně...

luca30
11. únor 2012

Já dnes ještě narazila na MMB na completo v javě prý 3 měsíce starý za 4990,- tak jsem jim hned písla a čekám na odpověď.

kacka.l
12. únor 2012

@luca30 Přeji ať to vyjde, každopádně bych neposílala peníze dopředu na účet, na to je to moc podezřelá cena. ...takových tam už bylo.. 🙂 Ale třeba je to fakt a ty jsi narazila na solidní maminku, pokud má nějaké hodnocení, tak to asi bude v pohodě...ale jsou tam teď i takové potvory, co mají třeba 10 kladných, prý si je napíší samy z jiných registrací....ale to jsem jen četla, os. zkušenost nemám....Tedy jen jednu, jak jsem naletěla z autosedačkou perego...

luca30
12. únor 2012

@kacka.l je z malli ještě si nechám poslat fotky, prý má nějak upravená kolečka a po zkušenostech jedině na dobírku...peníze na zbyt opravdu nemám.... 😉

jchalupka
12. únor 2012

@luca30 Poslala jsem objednávku (chtěla jsem původně Javu), pán z Batolat mi za chvilku volal, že Javu přesunuli do kol. 2012 a jaké barvy má dovozce skladem. Já si nakonec vybrala Geranium,(oni ho u dovozce rezervovali) zaplatila to předem na účet tzn. mam ještě 3% slevu, vyjdou mě na 5.079,- teda bez nánožníku. A jakmile jim prachy naběhnou na účet, tak dají vědět dovozci aby jim ho poslal.... dopravu mají sice zdarma, ale že jsem z Lbc a pán si mě pamatuje, tak počítá s tím, že si ho osobně vyzvednu. Ale do jiného města určo zdarma zašlou. Během příštího týdne ho myslím budu mít doma. Určitě se rozhodni co nejdříve. Myslím, že budou hned pryč. Jinač mi na MMB asi před 14 dny utekla Java s nánožníkem, kol. 2010 ještě rok v záruce 😒

pikusa
12. únor 2012

@jchalupka a ten krámek...batolata--to je v Liberci??