Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zojina
28. led 2009

Prave přemyšlim jestli he neporodim už teed je mi od včera špatne ted am i bolesti tak nevimm

zofik
autor
28. led 2009

tak držím pěstičky Zoji 🙂

zojina
28. led 2009

No uvidíme jak to dopadne prozatim se to zklidnilo ,,co to mate za pejska

pikusa
28. led 2009

Holky,teda ta autosedačka je teda docela těžká....,,no budeme mít svaly 😀
Zoji,drž prcka ještě v domečku 🙂

zojina
28. led 2009

🙂 ja bych ho radeji mněla asi v te težke sedačce ,,,ale zase ta sedačka je 5 bodovka pokud maš isofix tak parada

zofik
autor
28. led 2009

šarpík Zoji....např,reklama proti vráskám...hodně kůže má....

zofik
autor
28. led 2009

Piku my se nebudem tahat se sedajdou ne? prdnem ji na podvozek.... 🙂

zojina
28. led 2009

jjj přesne tak a jak se pejsek těši na miminko

zofik
autor
28. led 2009

jo to jsme zvědavi, doufám, že nám mimčo nezhamá....né dáme ji hned přičuchnout novou krev 🙂

zojina
28. led 2009

my psa koupily a mněli jsem deti 2 mala mněla rok tak doufam že to bude v pohodě

zofik
autor
28. led 2009

ona je v pohodě, jen na cizí je malinko ostřejší, ale to je její povaha, nikdo ji k tomu necvičil, ale mimíska za chvilku pozná že je náš 🙂 a jak ne, dostane na zadek 😅

zojina
28. led 2009

Jj no oni to maji v povaze ale mimi si oblibi a bude ti hlidat kočar s mimi naše to teda děla

zojina
28. led 2009

No kdyby jsi ted vyděla jak se naše psisko rozvaluje u mně v posteli no pani duležita

zofik
autor
28. led 2009

no jo naše taky, bude čučet až tam vezmeme ještě mimíse....ale co máme velkou postel, se tam vejdem všichni 🙂

zojina
28. led 2009

no ta vaše je asi trochu menši než naše tak mi se musime s manzou hodne uskromnovat

zofik
autor
28. led 2009

už je teď větší, já ji dám vždycky do albumu a vždy mi ji admini smažou.....tak už se ani nesnažím...

zojina
28. led 2009

Ja ji tam dala no tak uvidíme ,a co to bude už vite

pikusa
28. led 2009

to je jasan,že se se sedajdou moc tahat nebudeme 🙂
Jinak,byla jsem dnes v DM a koukala na tu tašku.....měli černou a červenou......dělají i jiné barvy??Prodavačka mi neporadila,prý ale asi ne.

zojina
28. led 2009

No dělaji ji černou nebo červenou ke kočarku tašku nemate ?mate taky gt3 ne?

pikusa
28. led 2009

Zoji,nemáme....nebyla na skladě...............

zojina
28. led 2009

Tak a dokoupit nějak od peg perega je pravda že jsou pekne drahe

pikusa
28. led 2009

no právě,že je drahá.....a nevím barvu,korba je šedá,sporták červený..............tak jakou?????? 😀

zojina
28. led 2009

já mam sportak šedej a korbu oranrovou ael mam i oranžovej sportak jako golfač tak ma oranzovku ael ve vašem připade bych šla asi do červene

pikusa
28. led 2009

no zase aby na kočíku nezářila....a když vezmu z DM tak můžu ted černou a pak červenou a vyjde to nastejno jako jedn os PP....nyslím finančně 😀

zojina
28. led 2009

Jj tak to chce asi zkusit jak to k tomu bude vypadat nektere tašky k tem kočarkum nejsou nic moc

pikusa
28. led 2009

No jo,ale jak to mám zkusit???? 😀

zojina
28. led 2009

No holt počkat a pak frnknou s kočarem do obchodu a kouknout se na to zblizka alepokd ji nebudete mit na rukojeti tak to je jedno asi

pikusa
28. led 2009

No on DM obchod v našem městě není,tak to asi pořeším jinak.....zatím je čas 🙂 a možná si objednám origoš.......ta je jaká??Ty ji máš,je to jen jedna kapsa vevnitř,nebo nějak dělená??

zojina
28. led 2009
zojina
28. led 2009

http://www.nej-kocarky.cz/peg-perego-taska-bors... nebo si mužeš kouit tu co patri ke sketu