Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
7. bře 2010

market taky to máme nafest já s tim nehnu vůbec manža joo

emanka
7. bře 2010

tak mne to neišlo ani keď bol úplne nový a teraz už to ani neskúšam...

baby, neviete, či niekde majú, alebo či sa dá objednať košík? už sa mi tam urobili 2 diery, to jak tam cpem v rýchlosti pláštenku a tá to roztrhala 😠 chystám sa to zašiť, ale určite to bude vidieť

marketka.27
7. bře 2010

Mě to teda dost vytáčí, jezdím s kočárem i po lese a tak, takže to odpružení bylo jedním z důvodů, proč jsme si PP pořídili 😠

lucenek
7. bře 2010

market hele až se sejdem dám ti esmarcha takovou divnou gumu, používáme to na zatažení paže při zajištění žily, ale samo, že novej a tím to kolco obtočíš a pak to jde dobře.....jako i minerálky tím otvíráme 😀

marketka.27
7. bře 2010

lucenek, díky předem😉

pikusa
8. bře 2010

Ahoj holky....
tak jsem zjistila,že nutně potřebuju pilko 🙂 🙂
Na košík bych se poptala v malli....pán je super......
Odpružení mám stále na soft a neměním.

marketka.27
8. bře 2010

Ahoj🙂
Pikusa, peregačky celého světa potřebují Pliko, já nevím, že těm chlapům to tak dlouho trvá, než pochopí, že ho potřebují taky🙂

lucenek
8. bře 2010

holky a ta váha vám neva?
já jsem malá slabá, potřebuju lehké gokfky co vynesu ty tři debilní schody do mhd

marketka.27
8. bře 2010

lucenek, já nevím, zajdu si je do obchodu "ochytat". Ale asi neva, protože mi tak moooooc líbí🙂

lucenek
8. bře 2010

jo chápu já mělagraco bo se mi líbil, ale šel z domu, hrůza, pilko je krasavec o tom žádná to skládání rozkládání jeako šupa, jen ta váha by mi vadila

luca30
8. bře 2010

mě to přepnutí na soft šlo taky těžko poprvé vůbec a až teď jak jsem dělala jarní údržbu, tak jsem držela v ruce tu hadru a teprve s tou jsem to otočila, ale šlo to hodně těžko..ale na soft se jezdí super...

marketka.27
8. bře 2010

lucenek, no já si pořád myslím, že to zvednu. Když jsem schopná zvednout GT3 s Navettou (ne teda do tramvaje, samozřejmě, mám 158 cm😀 😀 😀). Uvidím jak je to velké, toasi bude pro mne důležitější než váha.
Já to přepnutí neotočím, jen vždycky přijdu o nehet ☹ , když to zkouším.

lucenek
8. bře 2010

market ti donesu to gumu
jako prázdný kočár zvednu taky ale třebas jeden schod
ale do mhd fakt nehrozí

marketka.27
8. bře 2010

Já kočár zvednu, když ho nesu domů, ale netahám to zbytečně, většinou si odepnu korbu a odnesu zvlášť. Váha mi problém nedělá (spíš jsem dlouho nemohla nic zvednout po SC a i teď si šetřím záda, když mi pořád ještě nezabírají břišní svaly), ale mám krátké ruce, tak se mi to blbě drží. Proto si myslím, že s těma golfkama to půjde. Možná zjistím, že ne 😉

lucenek
8. bře 2010

jj tak to jo,
u mě nohrozí že bych sama vytála sporták na 3 schody navíc to bereš bokem kočár když seš sama a dveřešaliny holt jsou uzké

kacka.l
8. bře 2010

Tak jsem se vrátila z první velké cestovní projížďky s Plikem z Ostravy. A je BOOOOOOOOOOOOOOOOžžžžžžžžžžžžíííííííííííííííí. 🙂 Do tramvajky jsem si ho vynesla sama i s nákupem s tesca, když už jedu, tak nakoupím 🙂 🙂 , super se řídíl, ne sice jak GT3, ale šlo to, ale hlavně Bruník se tam vešel skvěle i sfusakem, a víte co, pasuje na to nánožník z GT3 já to nafotím a hodím do fotogalerie. Malý ještě spí, je fakt super. Ty energy, co jsem měla předtím byly super, ale toto je nej, nej- je to golfový GT3. 🙂

kacka.l
8. bře 2010

Tak je to v albu kočár. Jinak mě to jde celkem přepínat, ale chce to fakt zarvat, já jezdím většinou na ten střed.

pikusa
8. bře 2010

holky....vy mi dáváte,to bude mít drahý radost 😀

kacka.l
8. bře 2010

Jojo, drahý to bude mít drahé!!!! 🙂 😉

pikusa
8. bře 2010

No to bude 😀
ted mi volal,že se udělá plovoučka v kuchyni....ještě tento týden.....takže vše vystěhovat..... 😲
A já na to,že po plovoučce bude nový kočárek,že mu to ale vysvětlím až doma 😀

kacka.l
8. bře 2010

😀 😀 😀

aminka01
8. bře 2010

🙂 AHOJ MOJE RADKYNE,
DNES ME PRISEL GT3 JSEM Z NEJ NADSENA, ALE PROSIM VAS O RADICKU-KDE SEHNAT NA NEJ PLASTENKU PRES CELY KOCAREK?A TY OZDOBNE VLOZKY DO KOCARKU? MATE NEKDO S TIM ZKUSENOST MYSLIM , ZE BY SE MOHL SETRIT S TIM TEN VNITRNI POTAH ZE?TED JSME NEMOCNE DOMA,ALE AZ TO PUJDE HURA VEN!!!!
DEKUJI VAM VSEM CO ME ODEPISETE A JESTE DO VYTAHU SE VLEZEM SICE TAK TAK , ALE ANO
PA PEKNY DEN VAM VSEM LIBA
🙂

marketka.27
8. bře 2010

Pli - ko! Pli - ko! Pli - ko! Jsem to tušila, že je to bomba, já ho chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

jituskak
8. bře 2010

hej, vy jste hrozný ženský... 😀 já to pliko už ted chci taky, ale manža mi prostě nedá 8 tis na golfáč, tak koukám na použitej a taky to jde 😉

pikusa
8. bře 2010

Tak já doma nic.....zatím jsem jen ohlásila,že v sobotu jedu do ikei 🙂 musím pomalu ne??? 😀
jitus...došel mejlík??

kacka.l
9. bře 2010

Jasně pomalu, ale jistě. Holky počkejte, já ten svůj koupila fakt za 1000,- a je super. Tedy 1143 s dobírkou. 😀 , určitě se něco objeví.

pikusa
9. bře 2010

Kačko...tak to byl super kup...
tady ho má kamarádka,že bych se poptala,jestli nebude prodávat??? 🙂

marketka.27
9. bře 2010

Hm, tak u nás "ojeté" neklapne. Mně by to teda asi nevadilo, ale můj muž se trošku vymyká normálu, on musí mít všechno nové😀 😀 😀 Pikusa, hned na i začni dorážet, ať ho neprodá někomu jinému 😉
No ale včera přišlo vyúčtování za el. a prý žáný kočár, tak nevím ... jak to asi jen myslel 😲 ?????

kacka.l
9. bře 2010

Doufej, že dobře pro tebe. 🙂 otázka je jestli Vám vrací nebo doplácíš. 😉

jituskak
9. bře 2010

ahojky holky, Peti, jj došel mi mail. ta navetta je jako nová. tak já se domluvím s manžou a písnu, jak s penězma, ju?
jo a koupil ajsme si ten silikonovej sprej, ještě že máme kola, tak aspoň to nebude zbytečně ležet. je toho 150 ml, tak to je na dlouho🙂 a to se mě ptal prodavač, jestli mi stačí tohle balení 😀 Koukala jsme si na PP sí a to teda taky není marný🙂