Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
1. dub 2010

Lucenek,bacha,u té první se edá tou vodící tyčí řídit...to je blbý....měla by zatáčet,abys mohla tříkolku vést kam chceš ty...

lucenek
1. dub 2010

no právě.....četla jsmeto.....

pikusa
1. dub 2010

Takže první nebrat,zbývá ta 2. 😀 teda tam jsem to nečetla..... 😝

lucenek
1. dub 2010

no uvidíme je to vždycky na úkor něčeho....

pikusa
1. dub 2010

Jasan...ale je to blbý,když mu sama nemůžeš zatáčet...

lucenek
4. dub 2010

kurnik ty zatáčecí jsou takové přeplácané.....

lucenek
4. dub 2010

holky, můžete mi někdo okopčit a poslat návod na gt3 na sporťák???
Já ho koupila vobchodě, ale šla jsem si pro něj s malou na rukách, takže bez krabice a paní mi jen ukázala jak se skláda, co dělá koš jak pásy...ale dobudoucna jak budem kupovat navettku tak nemájem ništ, samo že pošlu prašule za poštovný a td....

kacka.l
4. dub 2010

Lucenku, já ti jej klidně půjčím až se sejdeme, okopíruješ si ho a pak mi ho vrátíš. K dr. k Duze jezdíme co 3 týdny. Teda jestli ti to stačí.

lucenek
4. dub 2010

kačií už mi došel na mailík v pdf, a vytiskla jsme si ho, děkuji za nabídku...a co ta cukroška baby jedny? 😀

pikusa
4. dub 2010

Lucenek jinak na mali.cz je taky 😀

lucenek
4. dub 2010

jo to jsem tam nehledala

pikusa
4. dub 2010

🙂 No hlavně že už máš 😉
A VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ VELIKONOCE 🙂 🙂

doorka
5. dub 2010

Ahojte. Holky,mám problém. Přední kolečko mi zatáčí na jednu stranu. Jakoby se to kousne a moc se tomu nechce jet. Zatím jsme byli na procházce jen asi 5x,tak nevím,co se děje. Můžete mi prosím poradit,co s tím?
Děkuji.

lucenek
5. dub 2010

doorka vystříkat wd40 je možné že se tam dostal bordýlek štěrk z ulice....vytáhnout nastříkat utřít papírovým kapesníkem a znova nastříkat a vložit zpět

doorka
5. dub 2010

Zlatíčko.Děkuju. Zkusíme. 😉

evatk
5. dub 2010

zdravím vás

taky máme kočárek gt3 completo a máme problém s předním kolem - čím dál víc klepe, asi ta tyč, která je zastrčená v tom černém trojúhelníkovém podnožníku nebo nevím jak to nazvat, tak ta tyč klepe při sebemenší nerovnosti právě zespodu do toho podnožníku, setkala se s tím některá z vás? mě napadlo vypodložit to vevnitř v tom místě, do kterého ta tyč naráží, nějakým molitanem ...
a ještě mi připadá, že trošku vrže, i přes namazání, myslíte, že ty plasty?

lucenek
5. dub 2010

evi pikuska tady dávala foto jak to vyřešila jdi pár stran dozadu, v prvé řadě vyčistit wd40 viz výše a pak to gumové kolce, co vymyslela pikus...přečti si její popis

pikusa
5. dub 2010

Neee omyl holky,to jsem nebyla já,já jsem foto nedávala......

lucenek
5. dub 2010

tak kaca.l 😀 já si vás dvě pletu, nevim proč 😀

kacka.l
5. dub 2010

Tak znovu 🙂 , vystřihnou z gumy kroužek, nebo koupit těsnění a navléct na osku. Pokud to naráží, jsou vychrchlané nýty, kámoška to vyřešila tak,že otevřela ten podnožník a mezi to stříbrné železo a držák noh nacpala špejli a supr.Lucenku, já vím, Piku měří výtahy, já spravuju kolečka. 🙂

lucenek
5. dub 2010

kači 😀 😀 😀 vy dvě jste éra 😀 😀 😀 měřič výtahu a opravátor koleček 😀 😀 😀

evatk
5. dub 2010

kacka a to je opatření pokud to kolo v tom moc lítá nebo tak něco, že?
díky za tip se špejlí, něco takového mě taky napadá, ještě s tím asi zajdem do obchodu, třeba prodavač bude mít nějakou zkušenost

pikusa
5. dub 2010

😀 😀 jojo já jsem přes výtahy 😀

evatk
5. dub 2010

jsem ráda že tu je i toto téma, za chvílu budem dávat sporťák, určo mě napadne nějaký problémek

zatím jsem tu vyčetla, že při hluboké korbě mají být zvedlé za prvé ten obdélníkový plast a pak i ty dvě páčky... my máme jen ten plast, ale dalo nám to teda zabrat, než jsme se dopracovali k tomu, jak tam tá korba má být

pikusa
5. dub 2010

Evi...PP je malá maturita 🙂

kacka.l
6. dub 2010

Evatk, tak to ti tam vůbec nemohlo držet. 😀 😀 😝

evatk
6. dub 2010

kacka tak to asi myslíme jiné páčky, máme to zaražené v těch dvou šedých a pak máme zvedlý ten černý plastový obdélník a pak tam jsou ještě černé páčky, já jsem myslela že myslíte ty černé, ty šedé jsou mi jasné, to by fakt nešlo 😀 😀 😀

pikusa
6. dub 2010

Evi,ty černé jako by podél kočárku???ty jsou ale až na sporták ne????jestli myslíme stejné....

evatk
6. dub 2010

pikusa asi jiné... 😉 , jak vidím, jsou tam teda i další 😀

pikusa
6. dub 2010

Tak ted sama nevím,jaké myslíš 😒 😔 😀