Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zofik
autor
16. pro 2008

konkrétně myslím GT 3, nikdo o něm neuvažujete? jsem zapomněla napsat do nadpisu, děkuji...

nelinkav
16. pro 2008

Ahoj Zofik, my jsme uvažovali a vybrali si GT3 🙂 Ale nakonec jsme vzali barvu moka, tedy tu z loňské kolekce (resp.v letošní je tatáž). Moc, dokonce víc se mi líbila ta nová, šedá, ale i když třeba opěrka je z lepšího, vzdušnějšího materiálu, odradila nás ta bílá místa na sporťáku. Přece jenom to dítě zapatle, i když mu tam nebudeme dávat přímo jíst...
Mimčo čekáme v lednu, takže zatím jsme s tím nejezdili, ale vybrali jsme si ho vzhledem k mnoha funkcím, co jsme u kočáru chtěli a MM se líbilo, že je to všechno dotažený do konce, že se to snadno ovládá (např.polohování sporťáku do lehu je snadné, žádný utahování pruhů látky apod., při aretaci předního kola se nemusíš ohýbat apod....).

zofik
autor
16. pro 2008

ahoj Nelinko, ten mocca je ale taky krasavec, ti povím....mně ta šedivá přijde smutná..ale lepší asi vidět naživo...

nelinkav
16. pro 2008

Zofik, ve skutečnosti je ta šedá živější než moka 🙂 , ale u nás přece jenom zvítězila praktičnost. Jinak neboj,je hodně pravděpodobný, že než kočárek koupíš, tak stejně ještě stokrát změníš názor 😀 Já jsem s výběrem začínala u černých čtyřkolek a nakonec jsem měsíc před termínem zakotvila úplně jinde 😀
Jinak ještě u GT3 se mi líbí, že je poměrně prostornej (na současný kočáry, ne vzhledem k dřívějším libertám 😉 ) a že jde korba, příp. autosedačka snadno nacvaknout. A co je ještě fajne, tak že tu ruční brzdu má na zadní kolo, což kamarád říkal, že využiju třeba při sjíždění ze schodů...

zofik
autor
16. pro 2008

no hele Nelinko, já ještě minulej tejden uvvažovala o hluboký Inglesině a bum,,je z toho GT 3, blázen no
😵 .....jsme zvědavá kam dojdu...ale zajímá mě hlavně naživo a u nás ho budou mít na prodejně až v půlce ledna.....pač teď akorát doprodali kolekci 2008.....a co odpružení, nebude se v tom mimís příliš natřásat?

simounah
16. pro 2008

My jsme také uvažovali o Peg peregu GT3 (barva mocca, šedá mi taky přijde smutná), ale nakonec jsme vybrali Teutonii Spirit S3. Ale hodně se mi líbí oba dva kočárky - nejraději mít oba a střídat je 😅

zofik
autor
10. led 2009

já vybírám a vybírám a jelikož čekáme klučíka, tak asi půjdu do barvy mocca 🙂

sevzuz
14. led 2009

ahojte, aj ja som sa zapozerala do tohoto kacarku, najprv som mala vybrany casualplay S4 ale ta ma malu sportvu cast a GT3 ma perfektnu pvnu striesku na sportaku a kedze moje mimi bude v auguste a na zimu pojde do sportaka tak asi iny ani vyberat nebudem. mne sa na nom tiez paci ta prepracovanost a farba sa mi paci ta cervena ci uz pre chlapca alebo dievca
😅

zofik
autor
14. led 2009

ahoj sevzuz, to je super, že o něm taky uvažuješ...mně psal dealer, že se kupuje červený i pro chlapce 😵

kikimaruska
15. led 2009

Ahojky, holky nevíte, vešel by se do fabie Combi složený? Jinak všude jsou k prodeji jen červený, moka a šedý...a náhodou sem natrefila na tuto barvičku, věděli ste o ní : http://www.malli.cz/_pgt3c803-peg-perego---gt3-...

kikimaruska
15. led 2009

http://www.malli.cz/_pgt3c806-peg-perego---gt3-... tady je ten oranžový jak jste tu psali 😉

zofik
autor
16. led 2009

kikimarusko, do fabie combi se podle mě vejde...psala jsem s tím panem s malli(jak si použila ten odkaz) a nabízej mocca, šedý a červený a koncem únor abude i barva papaia (oranžová)......no je to trošku škoda, že ten komplet nenabízej ve více barevných kombinacích....no ale já asi půjdu do hnědé mokka.....

kikimaruska
16. led 2009

zofik-moc díky, já už papaiu objednala 🙂 , s pánem z Mali zrovna komunikuji...prý dojde na trh oficiálně až v březnu. V pondělí jedou nakládat do Itálie a ve středu ho budu mít doma 🙂 ...a ta zelená, těch je prý taky pár kousků vyrobených pro ČR a Estonsko....My potřebujem jen sporták, do korbičky se už nevejdeme

zofik
autor
16. led 2009

Marusko a jak je to dodávkou? přivezou ti ho domů, nebo to posílají?a je složený, asi rozložený viď?

kikimaruska
16. led 2009

Prý bud dobírkou a poštou-to je rychlejší, nebo převodem a taky poštou, to ale trvá déle, že se čeká na peníze kdy dorazí. Všechny kočáry mi vždy došly rozložené...většinou domontuješ kolečka a stříšku,....to ale není těžké, vždycky sem si vše sestavila sama... Toho bych se nebála, nebo pomůže tatínek 😉

zofik
autor
16. led 2009

a nebálas ses reklamace kikimarusko?fíha tak to budeš skoro jedna z prvních která ho bude mít....se těšíš viď?já furt přemejšlýmkde si ho objednat,přes net vyjde mnohem levnějc....

kikimaruska
16. led 2009

já měla všechny kočárky přes net...u jednoho jsem několikrát reklamovala kolečka a nebyl problém. Všude mají do 14 dní lhůtu na vrácení bez udání důvodů a reklamace jsou stejné...kdyby ale něco, tak si ji osobně vyřídíme v Praze-mají i kamenný obchod, to je výhoda, že je můžeš dohledat,,,,není to jen adresa, že by pak s Tebou přestali komunikovat a ty se nedovoláš nápravy ani peněz. I sebelepší značka se může rozbít...takže je jasné se informovat i o možnosti reklamace....a na netu je opravdu levnější. Našla jsem i o tis.levnější než na Mali, ale to není tato barvička, tu mají jen tam a nikde jinde...takže si jí připlatím a budu mít vysněnou barvu 🙂...a těším se strašně, přestože jsem nebyla příznivcem 3-kolek...odříkaného chleba.... 😀

zofik
autor
16. led 2009

Maruško, ty si pár kočárků vyzkoušela viď?jsem koukala do albíčka.....

kikimaruska
16. led 2009

jo jo, tak tak....X-landera necháme jako druhý kočár u našich, zůstala bych u něj, byl bezporuchový, hezký...ale ta brzda mi strašně chybí, je to tu fakt hrůza prudkej dlouhej kopec z obou stran....a u rodičů potřebuju taky terenák..ale kopce tu nejsou, tak ho nechám tady. Bolder byl první, ale tam se nám několikrát rozbíjela kolečka, asi 4x jsme je reklamovali a nakonec vyměnili nové, ale stejně se tolik dobře neovládal-byla natáčecí jen náprava a tatka s tím odmítal jezdit, a taky se nevešel do výtahu-má moc velký rozchod kol. Golfáčky od Chiicca co jsme dostali ani neužijeme, to do terénu a sněhu není a zase...ta brzda chybí, tak je prodáváme.

zofik
autor
16. led 2009

objednala sis i tašku?tak pak se pochlub až kočárek dorazí jakej je a tak...jsme zvědavá 😵

kikimaruska
16. led 2009

tašku ne, je to už takhle dost tisíc a doma máme několik univerzálních, tak pozkouším jak budou pasovat...ale velkej košík to jistí 😀 , jasně, až dorazí tak nafotím a dám fotky do alba...

pikusa
16. led 2009

Ahoj holky,
tak u nás je PP favorit,už ani o jiném nepřemýšlím,má ho u nás jedna mamina a je naprosto spokojená....
jen řeším barvu,čekáme klučíka 🙂
Ve středu jedu do Prahy,na Černém Mostě je mají v Babystaru,tak se snad rozhodnu....
Hlavně má i super sporták,my v něm na zimu budeme,tak to taky rozhodlo....

kikimaruska
16. led 2009

pikusa: my máme taky chlapečka a vyhrála ta oranžová kombinace...později se příp.hodí i pro holčičku 😉 😉

zofik
autor
16. led 2009

piku dej nám vědět jak dopadne zkouška naživo 🙂

pikusa
16. led 2009

Já už jsem naživo zkoušela červený sporták...paráda 😀
Paní,co tady má PP má moka,pujčila mi "povozit"a taky super... 😀
Hlavně se nám vejde do výtahu,máme docela malý výtahy,tak asi nebudu řešit jiný kočárek,ale tu barvu.Docela se mi líbí šedý...

zofik
autor
16. led 2009

kikimaruska si vzala tu papaiu....já čekám taky chlapečka jako ty, tak stále nevím.tu barvu...v HK ho maj dostat naživo už snad brzičko...chci ho nejdřív očíhnout a pak objednám.....

pikusa
16. led 2009

No jasan,taky to chci vidět naživo 🙂 možná by mi nevadila ani červená.....ta jak jsem viděla je kombinace s šedou a pěkný 🙂

kikimaruska
21. led 2009

Středa pryč, komunikace vázne...ještě nedorazil...snad zítra, nemůžu se dočkat!!!! 🙂 Pak Vám poreferuju a nafotím.

zofik
autor
22. led 2009

jo jo čekáme na reference 🙂

kikimaruska
23. led 2009

Už je domáááááá. Dnes dojel, dovezli je až ve středu večer z Itálie. Jedno foto mám v albu, ale je nic moc, rozbiil se nám definitivně PC, tak nemám kde fotky stáhnout a kam na net. Ted jsem u našich., Jinak jsem si ho hned sama sestavila...trochu to trvalo...ale. Je krásnej!!!! Jde do uplného lehu a přitom se dostanete krásně do toho obrkošíku (my ho využíváme často, když celý den lítáme po doktorech v cizím městě)...ten košík se rukou stáhne trochu dolů a krásně tam dáte i vyndáte co potřebujete. Brzda-na tu jsem se těšila, nemá ale brzdu dole, vše se brzdí tou ruční, kterou zacvaknete. Dole je taková nášlapná -ted nevím jak tomu říkaj, (vypadá to jako brzda u kočárků"krabicových"), jo rampa...a na tu když šlápnete, má vám to pomoct lépe nadzdvihnout kočár třeba na obrubník apod. Je prostorný, velký...mě se to moc zamlouvá. Nánořník je taky pěkný, odpružená jde přehodit trochu ztuha, chce to trochu cviku, ale to se přeci nepřehazuje kařdou chvilku že. Jinak je tam ta ledvinka-dobrá věc...a tašku jsem neobědnávala, ale jde tam uplně krásně taška z DM -prodává se asi za 450 kč vř.výrobků z DM a s přebalkou,....mám černou a krásně k tomu ladí, tak ji určitě doporučuji, kdo nemáte jako já na originál...A ty pásy jsou taky pěkně řešené...mimi je upoutané celé...ale přitom se může hýbat-nijak ho to neomezuje. Jinak pláštěnku jsem tedy doobjednala uni od Emitexu na velký trojkolky, taky nevěřím, že ta boudička zadrží slejvák, ve kterých třeba i chodíme... Pláštěnka sem i myslela, že je integrovaná...ale není, je zvlášt a přidělá se zipem a knoflíky...není špatná, ale docela objemná ("obruče" se špatně skládají)...a jak sem řekla, nekryje boudu, ani tašku...jen mimi od boudy dolů a není k ní řádný řístup, musí se odpojit celý vržček od té boudičky na zipi. Někomu to možná vyhovovat bude, já radějíi objednala jinou...ale jinak zatím spokojenost...uvidíme v pondělí, až vyrazíme prvně ven. Nyní nejsme doma...jinak v něm mám fusak od Emitexu...hezky tam padne. Trochu škoda, že chybí sluneční clonka, ale i tu jsem dokoupila za 250 kč zvlášť...Tak se ptejte... 😉