Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
23. zář 2011

@kacka.l 😀 😀 😀

kacka.l
23. zář 2011

@tilly tilly elite je o mnoho lepší!!!gt3 je fajn, ale elite je božíí!! 🙂
No tak obarvení se nezdařilo, takže musím najet na šití. 🙂 Že ty pegy musí mít tak kvalitní šusťákoviny!!!! 😠 🙂

tilly
23. zář 2011

@kacka.l jeziiiis, tak som to nepochopila, no dik za vysvetlenie, mam nad cim premyslat 😀

kacka.l
23. zář 2011

no neuvažuj 😀 , pokud plánuješ kočít tak je elite fakt lepší!!! a to je perego miláček, ale jízdně na elite prostě nemá, viz neodpružené přední kolo. 🙂

mpavlinka
23. zář 2011

@kacka.l já jsem asi u kenya 🙂

mpavlinka
23. zář 2011

@kacka.l
@lucenek

mrkám na to a jo... dobrý 🙂 V tom lehu mi to u pegu chybí 🙂

dasty79
23. zář 2011

Ahoj holky.
Prosím poraďte - čím promazat Peg Perego GT3???
a když to s malou hrozně hází - jde to něčím podložit???
Myslím,že to tady někdo někdy psal,ale už si to nepamatuju ....

díky moc za rady 🙂

jchalupka
23. zář 2011

@kacka.l Kacko a city elite ma fakt jeste delsi loznou plochu nez gt3 jo??? hele holky, vy mi teda davate... ja jsem si rikala, ze pega nikdy nedaam 😨

lucenek
23. zář 2011

@jchalupka já stále nedám...co by mě asi štvalo ten sed, že to je látka a visí...

dasty79
23. zář 2011

Prosím ještě o radu - a dokupovali jste někdo k hluboké korbě GT3 sluneční clonu?a ke sporťáku?

lucenek
23. zář 2011

@dasty79 ee ke sportáku ne...bouda jde překlopit dopředu ale jen v sedě....

lucy.l
23. zář 2011

Ahojky holky,
v lednu 2012 bych potřebovala hlubokou korbu na gt3,budete některá prodávat ? Krom růžové je mi jedno jaká barva🙂ale líbí se mi ty tmavé...

dasty79
23. zář 2011

@lucenek - díky,sporťák ještě nepoužíváme.Ale u hluboké korby mě vadí jak na mlou svítí.....
Tak jestli se dá někde koupit clona,nebo je lepší slunečník?

lucenek
23. zář 2011

@dasty79 clona bude vypadat blbě hodně blbě teda aspon mě se nelíbí to radši paryzol 😀

@lucy.l ivett prodává red step jinak jukni na MMB

mpavlinka
23. zář 2011

@dasty79 když byla malá v korbě, dala jsem plínu. U gétéčka jsem to neřešila, vsedě to dáš k madlu a vleže můžeš dát opět plínu 🙂

jchalupka
23. zář 2011

@lucenek ta 🙂 taky nedám 🙂 ... ten sed je teda divnej

kacka.l
23. zář 2011

Není divný, je super!!! 🙂 A v pohodě se dá nechat uříznout sololitová deska za 50kč a vsunout do zad, dělají i origoš, ale stojí asi 1000,-

Pod navettu je super houbička na nádobí, ta otřesy ztlumí.

Já zase clony, slunečník na gtčku nedrží!
Tedy mi.

lucenek
24. zář 2011

já mám v albu zelenou pláštěno- clonu sedí jak na sporták tak se dá uzpůsobit na korbu je s spf 50 ale myslím že by to v létě vypadalo fakt blbě, on to je fajn materiál žádná guma nebo tak něco dýchá to, ale asi dost lidem bych to nevysvětlila....

kacka.l
24. zář 2011

Holky prosím pokusila jsem se to upravit, ale jediný šus´ták, co mám doma je tento. Navypadá to moc blbě? Nebylo by lepší třeba koupit toto? Moc díky za rady.

pikusa
24. zář 2011

@kacka.l teda kači...to je moc hezké.....to ty sama ty šikulo??? 😵
@dasty79 taky jsem dávala pod korbičku houbičku na naádobí....na ten konec,kde je polohování zádiček....
dokud to pak prcek nezatížil a pak už to bylo OK

luca30
24. zář 2011

@kacka.l tý to vypadá dobře..to je to gt z mmb jak tam bylo za 1500,-??

kacka.l
24. zář 2011

Holky děkuji, no to je ono. 🙂 Obarvení na černou se nepodařilo. Na zimu ideální a pak už navždy kočárům sbohem. 🙂 🙂
Tak to tam mám nechat??Nebo zajet koupit ty kola?
Luco a co ty? jak ses rozhodla, pokud je to s nánožníkem, tak je to za tu lavandu asi dobré. ještě bych kukla na fotky, jestli má všechny krytky koleček, pokud ne jsou vymlácené. :_)

luca30
24. zář 2011

@kacka.l kackal ten potah co tam máš tak podle mě ten stejný měli na vcrossu tenkrát jsem na něj koukala když jsem čekala Kuby
No zkoušela jsem paní jestli zlevní,tak mi napsala, že teda nechápe jestli kočík chci nebo ne, ale jsme domluveni že ji pošlu 1000,-kč a zbytek na dobírku...nechci se zase napálit...

lucenek
24. zář 2011

@luca30 no uvidíš..ůlavandiček moc nejezdí a na holku jako dělaná....

lucenek
24. zář 2011

@kacka.l vypadá to fakt good tak za 2500-3000 bys pak mohla i prodat 😀

luca30
24. zář 2011

@lucenek taky si právě myslím, že se to bude dobře prodávat když to bude v záruce a já je fakt budu používat občas, třeba teď na podzim když pojedu s malou k dr a nebudu brát nákup tak vemu golfky jinak beru všude gt a přes zimu bude vlastně stát...

kacka.l
24. zář 2011

Lavanda bude krásná. neboj.
Lucenku to nee, prodám zase za to, co jsem koupila. 🙂 On má plno nedostatků, rukojeť, chybí krytka polohování, nápis na boku, já si to upravím, ale i tak. Tak já to nechám a prdím na to. Už tak budu bojovat s celým tím sedákem, protože je celý červený a vyšisovaný.

lucenek
24. zář 2011

jj tak to jo....je celkem off

dasty79
24. zář 2011

@pikusa - díky 🙂

A čím promazáváte kolečka??????????????

verusa22
24. zář 2011

@kacka.l tý vole🙂 jsi fakt šikovná!!! teď budou všichni koukat co to máš za barvu,že to neznají 😀 jak píše pikusa kamoška má v-cross a to stěma kolama ta modrá tam je..nechala bych to co máš.... Kolik jsi měla už tech gtček?🙂