Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
31. led 2009

Zkusím zkusím......
Zoji,nevím,hodně pít,jitrocelový sirup,ale ten nevím,jestli je na horečku a snad ti bude brzy dobře.

zojina
31. led 2009

taky trpite na zahu ja se jen nepiju a pali mně žaha

pikusa
31. led 2009

Holky,tak já teda v těhu netrpím na nic....nebylo mi špaatně,žáha nepálí,žádný výrazný chutě,pachy v pohodě......jen já mám zase problém s rukama,v těhu se objevil syndrom karpálního tunelu a v noci nespím,jak mě bolí a brní ruce.Otékají a je to síla teda 😒

zojina
31. led 2009

😉 tak já to mám se všim všudy

pikusa
31. led 2009

No někdy si říkám,že raději nevolnosti,žáhu a co ještě než v noci chodit máchat ruce do studený vody a to tak 5krát,aby to aspon trošku pomohlo.
Já už se noci nevyspala ani nepamatuju.....a bolí to jako četr a ráno mám ruce totálně nepoužitelný.....

zofik
autor
31. led 2009

Piku, to je blý ☹ ale my to zvládnem viď?

pikusa
31. led 2009

No musíme....
spíš mne děsí,že mi dr.řekl,že se to asi srovná po šestinedělí....tak vůbec nevím,jak zvednu prcka.V noci, ráno.Přes den to jde sice mne konečky prstů brní už i ve dne,ale jde to.

zojina
1. únor 2009

🙂 ahoj holky jak je ?

pikusa
1. únor 2009

Ahoj,jsem tady na skok 🙂
Vstávala jsem asi v 10 😀 ale půl noci jsem zase nespala.Jestli takhle bude spát i prcek-teda nespat,tak teda nevím 😒

zojina
1. únor 2009

🙂
;ahojky napodobně ja v noci skoro nespim a ve dne bych pořd spala no tak jsem zvedava jak to bude pak

sevzuz
1. únor 2009

ahoj kocky,
kikimaruska dakujm za ochotu a uz sa tesim na foto tasky,
zofik ja viem ze si na slune mozem za dve tisicky vybra co chcem, ale ta taska mi pride strasne draha a ta z dm ma vraj aj nejake vyrobky pre baby, tak sa mi to zda lepsie a za tie dve tisicky si vyberem nieco ine.
a neviete ze dokedy bude na slune ta ponuka ze komplet za 22.670? ja ho chcem kupit az po prvych pohyboch tak to si este minmalne tri tyzdne pockam ☹

kikimaruska
1. únor 2009

Ahojky, konečně se mi podařilo fotky zmenšit, tak jukněte, je tam i fotka té tašky. Vypadá trochu robustně, ale to jsem ji asi vyfotila špatným úhlem, opravdu nevypadá špatně... Foteček je tam víc 😉

pikusa
1. únor 2009

Kiki,jsi šikukla 😀
Sevuz,jojo v DM v té tašce jsou potřebné věičky 😀 a to je dobře,hodí se 😉

zofik
autor
1. únor 2009

sevzuz určo ho budou mít, a koukám že se ti líbí zelený a ten se nabízí krátce(myslím max. měsíc) a ono nikde jsem ten komplet levněji neviděla...všude maj tutu cenu....

kikimarusko to jsou super fotečky 🙂

a ta taška je obrovská co?

kikimaruska
1. únor 2009

zofik, je veliká. Ty dvě přední velké kapsy a pak hlavní kapsy ty obří jsou dvě a vevnitř je také dělená. Po straně má síťku na lahvičku, je i s přebalkou a obalem na lahvičku a sáčkem, já do něj dávám čisté náhradní plínky...a když koupíte GT3, tak s tou ledvinkou máte dohromady tooolik místa....a to my potřebujeme (od malinka vláčíme všude s sebou jídlo...oblečení... 😉

zojina
1. únor 2009

Ahoj holky ak jak se vam libily ty skvěle rady v televizi ,tak j bych čekala že nam řeknou neco zajimavejšíhoa jak se vam dens daři my pořad v posteli tak nic moc..

pikusa
1. únor 2009

Ahoj,jinak k reportáži je tady diskuse,tak si jí můžete přečíst...........
Zoji,pořád teplota????

zojina
1. únor 2009

🙂 prave meřime tak uvidim

zojina
1. únor 2009

😉 kde je ta diskuse

zofik
autor
1. únor 2009

myslíš Luskuták Zoji? jsme se teda moc nedozvěděli bych řekla...no nevím 😕

zojina
1. únor 2009

😉 jj no proste oničem

pikusa
1. únor 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
tady je a zapojuje se i ten Michal,co to dělá...ty reportáže.
Jinak jsem ted byla na WC,něco nám nesedlo a žaludek se bouříí 😖

zojina
1. únor 2009

☹ tak opatrně

zojina
1. únor 2009

jdu spat holky tak dobrou

pikusa
2. únor 2009

Ahoj holky moje :lol:
tak v noci mě probudilo bolení v krku....ach jo.pepa ted udělal vývar,trošku to pomohlo....cucám halls,uvidíme.
Dnes je cvíčo a já chci jet :lol:

zojina
2. únor 2009

🙂 ahoj ja dnes behala cele dopoledne po doktorech dostala sjem dvoje leky tak doufm že mi bude lippp,ty se opatruj je toho ted všude moc tak at si nepoležiš jako jaa

zojina
3. únor 2009

🙂 pikusa jak se dařiii?

pikusa
3. únor 2009

Ahoj,no nic moc....dnes nesmím z postele 🙂 tak mi to necadí,ráda v ní zůstanu 😀
Zítra jdu na UTZ a kontrolu na gyndu....tak at neprskám tolik.jaké máš léky????

zojina
3. únor 2009

🙂 ¨dotala jsem antibiotika na prudušky docela mi to pomaha jen jsem po nich stzrašne utahana ale snad už bude jen lippp.

pikusa
3. únor 2009

Aha,já teda k dr.nejdu,nebudu sedět v čekárně mezi chřipkovejma.......................
Zvládnu to doma 😀