Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

valentinuska
22. črc 2011

@ivett no výška kde sezení začíná - je to plně na tom košíku a to fakt musíš vidět ve skutečnosti - přijde ti to nízko i když to nebudeš porovnávat s ostatníma kočárkama 🙂
když máš korbičku, tak ta je celkem vysoko, ale pak tam dáš sezení sporťáku a to právě propadne jako níž ...
a připomíná mi tenhle kočárek - ale to bude tím předním kolečkem 🙂 (ale to nemyslím špatně - jako kvalita obou je hodně daleko - trabant a mercedes 😀 )

valentinuska
22. črc 2011

@ivett na těch fotkách to fakt nevypadá ...
zkus na to kouknout ve skutečnosti, nebo nevím jestli to nebylo tím, že kamarádka v tu chvíli měla malou čelem k sobě...

lucenek
22. črc 2011

no ivett je stejně rozhodnutá, tak tfuj tfuj at máš kočár který sedne, jen ten navington mi teda přijde jako malej sporťák ne jako lepší golfky a jede dobře????

ivett
22. črc 2011

luci nejsem rozhodnutá 😀 už mě to fakt nebaví...
rozhodně ho zajedu okouknout někdy příští týden a uvidíme, třeba i s4 reverse se mi líbil a když jsem tam malou dala, tak jsem byla v šoku, že to měla akorát, žádný prostot navíc, to i prodavačka čuměla a to dcera fakt není nějaký extra buřt...
uvidíme, fakt už mi to leze krkem, tak si dám možná na chvíli pauzu a bude...

no jinak opal je objednán, v pondělí by měl dorazit 🙂 už se na něj těším, nakoenc teda z toho lucky odkazu jsem to objednala, tak snad nekecají a fakt je skladem...pak napíšu jaká je...

lucenek a ty máš nuna? někdo ho tu měl, že? jako golfky se mi moc líbí a na dovču by to bylo super, myslíš, že 9měsíční dítě se do toho dá v pohdoě? jakože bude mu tam pohodlně?

val já myslím, že když je revers čelem k mamině, tak se do košíku blbě leze, ale to se leze u každého otočného mi přijde, mám bugaboo i ten druhý kočár a u obou se tam blbě leze, když je to čelem ke mě...u buga je to extra nepříštupné ten koš, teda hlavně když je hl. korba, to je úplně na nic, bych ho tam ani nevozila, u sporťáku v pohodě, a zase je dobře uchycený, takže se tam dá ze všech stran, tak obíhám kočár 😀 ale nevadí...

jste mě tu tak nahlodaly, že už fakt nevím ani s tou s4 ani s reversem 😀 když si odmyslíte, že existuje gt3, co jiného by vám vyhovovalo? 3 i 4kolka...

ivett
22. črc 2011

lucenek ten navington je malý sporťák, ale třeba rozměry má lepší než mamas and papas luna, což považuju za lepší golfky 😀 proto mi to přijde jako takový kompromis, protože má větší odpružené a nafukovací kola a přitom kompaktní a lehký a lehce skladný...jede dobře 😉 ale je to městský kočár, to bez debat, trávník a lehčí terén jakože neudržovanou cestu apod. zvládne v pohodě, ale na hory bych s ním nejela, ale to ani s gt3 ani s jiným, na hory s manducou 😀

lucenek
22. črc 2011

@ivett NUNU jsme měla půjčenou od kačky a fakt super jede, jen nebyla ještě polohovací..teda jen záda a trochu na povolení zipsů a mě se akorát blbě vynášela ten podvozek je jakoby plnej takže vyšší patník a sedřeš to a při vynášení mi to vadilo páč ten volný prostor ti umožnuje chodit do schodů...když je plnej tím podvozkem tak to jde strašně blbě....ale asi bych ho brala 😉

a kdyby nebyl GT3..asi quinny speedy ten jsem měla rok a něco nedá se srovnat není odporužený, je dost holej a átevřenej, ale dá se
negativa : malej košík,p olohování po úpravě do úplného sedu, otevřená bouda, fičí tam jak prase, není nánožník, ten spacák jako dobrý ale mě tam prostě chyběl takže nechat ušít, nechat ušít i podložku neb je děsně tvrdej, ale zase má dvě brzdy

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett a dokdy chceš vozit ve sporťáku? Jesi malá není obr... já bych brala reverse 🙂 jen si odzkoušej tu rukojeť jak ti sedí do ruky 🙂

ivett
22. črc 2011

mě přijde speedy hrozně tvrdej, byl taky ve výběru, ale šel rychle pryč...

pavli no říkala jsem si tak do roka a půl, max. dva roky, ale to už asi spíš na střídačku s golfkama, podle toho, kam bych šla nebo jela...

nunu ych určitě koupila už polohovací, furt ale nějak nemůžu přijít na chuť těm nohám, že by hako malé při zdřímnutí visely, ale asi to nevadí, že? na dovču by byly co se skladnosti týče superní a navíc se mi moc líbí...

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett to si myslím že by ti reverse v poho vydržel 🙂 Když se oprostím od gété, který je nej, ale mega kráva, tak mít menší dítko tak beru reverse 🙂

lucenek
22. črc 2011

@ivett no tvrdý stran konstrukce dá se s ním viklat jako s GT3....
ale GT je GT
ivett zas tak ty nohy bych neřešila hlavně ve vyšším věku u děcka do roku a půl asi ne (jen můj pocit) ale pak tyděcka maj ty nohy stejně dlouhé, že i přes polohání nožek budou zalomené

lucenek
22. črc 2011

tak asi taky reverse..když bych smazala GT

ivett
22. črc 2011

takže bys nuna 9měsíčnímu děcku v pohodě koupila jo?

no takže ve finále ještě reverse bude mít úspěch 😀 asi si dám přes víkend pauzu a zajedu ho vyzkoušet a uvidíme...

lucenek
22. črc 2011

@ivett jak nemáš počitadlo ani nevím kolik malá...
být tebou tak si nechám bee a kupim sporták....víc ee

ivett
22. črc 2011

luci já nemám bee, já mám frog (předchůdce cameleona) 😉 bee bych i brala, ale to je cenově jiná kategorie a tolik bych za golfky nedala ani kdyby byly ze zlata, přestože se mi líbí a je super...co se týče golfek jakože klasických tak se mi moc líbí bebe confrot loola ještě...

chci právě sporťák, klasický větší, ale už ne nový, protože ho budeme mít tak na rok, to je zbytečné investovat moc peněz...kurňa nebylo to kdysi jednodušší? jeden typ - liberta a byl klid 😀

nechci víc jak dva kočáry, takže vždycky by to muselo proběhnout jako výměna nebo prodej - koupě 😀 zatím se nechci vzdát toho buga, ale časem jsem ochotna ho třeba za něco čenžnout, kdyby ho někdo chtěla třeba za bee a já doplatila, tak by to bylo ideální, ale jak říkám, golfky budu řešit až před dovčou, teď chci primárně klasický nějaký hezký sporťák, pohodlný, větší a prostě skladný...

mpavlinka
22. črc 2011

@ivett já mám tři kočáry, v každým autě jedny golfky a doma stojí gété 😀 A někdy teda mívám switche doma a jezdím si nima tady po okolí, ale je to opruz, dělaj se tu ulice a je to děs 😠

valentinuska
22. črc 2011

@ivett já osobně už bych se možná rozhodla pro klasiku jané a ne reverse ... tam záleží jak moc chceš dítě k sobě, já měla období že jsem chtěla, ale teď už nechci ... Leuška tedy není maminčin závislák, tak se jí i líbí víc koukat dopředu a s otočení bych už teď nevyužívala ...
no a nebo se mi docela líbí ty concordy ... ale tam nemám žádnou zkušenost

ivett
22. črc 2011

val taky už nepovažuju to otočné sezení za prioritu, ale reverse se mi líbí víc i vzhledově...o fusionu jsme si psaly, ležení a rozměry měl super, jen mi to všechno přišlo takové fórové, ale tak to je jen můj pocit a pohled...to polohování na pásek - šňůrku šlo jednoduše, ale je to nezvyk, i když teda zrovna s4 to má taky 😀

já to fakt zajedu okouknout příští týden a uvidíme...

valentinuska
22. črc 2011

@ivett no jo taky se mi líbí víc, máš pravdu 🙂 tak na druhé dítko už to snad dopilují a udělají nějakou vhodnou kombinaci obou a třeba do toho půjdu 🙂

frlka
22. črc 2011

ahojte mamicky. Uvazujem nad kupou "terenaku", paci sa mi PP GT3 2010/2011 (ten typ, co uz ma popruhy bezpec.pasov napevno cez chrbtovu opierku!!!!).
Viete mi prosim poradit, ci na podvozok kocika treba nejake adaptery, ked naklikavam hlboku vanicku, pripadne autosedacku (vajicko)? Mam 3-kombinaciu PP Pliko P3, ze ci mi ta vanicka + vajicko sadnu aj na GT3. Dakujem vopred. 😉

ivett
22. črc 2011

frlka sednou ti tam, ale musíš mít sundaný potah sporťáku...

dominika_sk
22. črc 2011

baby, ja som si objednala pp gt3 šporťak a vajko, ale vaničku chcem kupiť na bazariku.akurat , že niekde vidim navetta a niekde navetta XL. je jedno aku kupim, bude mi každa sedieť na model 2010?či je to to iste, som z toho jeleň.diky. 😉

valentinuska
22. črc 2011

@frlka tak na vajíčko snad nemusíš ani sporťák odstrojovat, jde to nějak nasadit i s ... ale na korbičku ano a je to variabliní ... taky mám i plika a dřív jsem nacvakávala hodně na oba podvozky

lucenek
22. črc 2011

@dominika_sk navetta je vlastně navetta panorama S a navetta XL, oba typy jsou stejné polohovací jen u XL verze je nohová část v korbě polohovatelná směrem dolů, takže ve finále získáš asi 5cm navíc, pokud v navettě XL zvedneš záda a snížíš nožky.
Oba typy navett sedí jak na podvozek GT3, tak na PLIKo P3, tak na ten 4 kolový young myslím

frlka
22. črc 2011

@valentinuska prepac, nechapem, ked kupim model sportaku GT3 2010/alebo 2011 (ten novy, co ma bezpecn.pasy napevno cez opierku chrbatika), tak na vanicku XL (hlboky) z PP Pliko P3, nemusim mat ziadne adaptery? Cize len vyzleciem sportovy z podvozku a na HOLY podvozok nakliknem vanicku (hlboku cast/navettu)? ano?

lucenek
22. črc 2011

@frlka ano na té konstrukci jsou takové šedé zobáčky a ty vycvakneš ven a na ně si sedne ta navetta, na www.malli.cz se dá stáhnout pěkně podrobný návod na instalaci

frlka
22. črc 2011

@lucenek super, velmi pekne dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dominika_sk
22. črc 2011

@lucenek ďakujem !!! 😉

mpavlinka
22. črc 2011

@valentinuska dneska jsem si na tebe vzpomněla když jsme šli s manžou navečer na procházku a byl vítr a já krásně sklopila Nikče boudu... v tom jsou perega prostě nej, třeba proti jané 🙂
A jedna fotka switchová 😉

valentinuska
22. črc 2011

@frlka chápeš to naprosto dobře 🙂
ty zobáčky jsou i u plika, takže hned budeš vědět kam nacvaknout 🙂

valentinuska
22. črc 2011

@mpavlinka no mě se ta naše bouda v těch carrerách nelíbí - jinak je to fajn kočárek 🙂