Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
7. čer 2011

Tak ty jsou boží, nádherné!!!!

lucia20
7. čer 2011

baby, akoze pinkie moze ist dokelu. to co dokaze tato pani, no neskutocne.... fakt perfektne. uz sme objednali u nej.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252

@evatk dakujem za tip. normalne som mala problem si vybrat. :D

anysek85
8. čer 2011

Ahoj holky,

prosím vás, máte některá ISOFIX do auta? My jsme ho včera chtěli instalovat, ale manžel naprázdno zacvaknul ty "zoubky", kt. se drží těch oček v autě a nejde mu to odcvaknout 😖 - resp. nemůže tedy docílit otevření těch úchytů, abychom ten Isofix mohli nacvaknout do auta. Vypadá to jako zaseknuté, nebo tak něco. Máte prosím některá zkušenosti? Předem díky za radu.

🙂

ivett
8. čer 2011

@anysek85 přímo na tom isofixu je návod, manžel s tím měl poprvé úplně stejný problém, ale netuším jak se mu to nakoenc povedlo znova "otevřít", zkuste se podrobně podívat na ten návod, od té doby to manžel vesele přehazuje z mojeho auta do svojeho a je to za pár vteřin, takže to musí být rychlovka a musí to jít...

rejdzi
8. čer 2011

Holky,opravdu nemáte nikdo na Peg Peregu PODLOŽKU NEBO TAŠKU OD FIRMY PINKIE???Potřebovala bych vědět,jestli dobře sedí.Moc se mě líbííííííííííííííííííííí

@lucia20 - a ty sis nakonec vybrala od jiné paní?a jak jsi měla z té firmy Pinkie vybranou tu podložku,tak to byla s bočnicemi,nebo bez?Já tomu moc nerozumím?Ale ta co jsi měla vybranou,ta byla super!!!Akorát bych zvolila zelené motýlky 🙂

lucenek
8. čer 2011

@rejdzi já si nechala šít od maminky na mmb darint
s pinkie nemám zkušenost nemůžu posudit

lucia20
8. čer 2011

@rejdzi vzala som si od inej pani. lebo ta mi spravi presne podla mojich predstav a priani. tak sa velmi tesime. dokonca tam budeme mat vysite meno, ovecku, z kazdej strany ina farba a aj s postovnym ma to vyjde o vyse 5 eur menej....a bude dlhsia, aj s bocnicami. no super. sa strasne tesim.

lipetra
9. čer 2011

Ahoj holky jakou mate zkusenost s kocarkem Peg Perego GT3? Uvazujeme o koupi.

kacka.l
9. čer 2011

Tak moje první vložka byla taky od této maminky mariny, musím říct, že byla pěkná, ale do PP mi moc nesedla, dole se nedala provlíknout pod pásy a tím,že model 09 nemá pásy ze zádíček strašně tam plandala. Nicméně, jsou to skoro dva roky, tak to třeba vylepšila.

Mě se taky líbí ty pinkie, dneska si ji chci objednat.

Na janéčko se mi zítra příjde podívat paní, původně jsem si ho chtěla nechat do zimy- je fakt supert, a gt uskladnit na zimu u babi, ale nabídla mi cenu, že snad budu ztratná jen 500kč,-
no třeba si ho nevezme. 😝

To cedro je moc pěkné, je jako nové a za ty peníze!!! 😀
Paní si totiž myslela, že nejde sundat potah, takže bylo celé ušmudlané, zaprášené, prostě blee!!!Ale na konstrukci jen jediný škrábanek. 🙂Takže jsem věděla, že po vyprání bude super.
Lucenku díky za zprávu, já koza si ji přečetla až teď. 🙂

kacka.l
9. čer 2011

Jo a kamarádka, co čeká mimi si taky bude kupovat gt3, jen mimi čeká v září a nové kolekce vyjíždějí tuším koncem října, tak bude vybírat z letošních nic moc barev. 😉

kacka.l
9. čer 2011

@lipetra pokud zvažuješ mezi skatem a gt3 tak za mě jasně gt3, ale to ti poreferuje tuším ivett

lipetra
9. čer 2011

@kacka.l My jsme prave uvazovali jeste o Jane, CAM a Quinny a pani v obchode nam doporucila Perego, ze je nejlepsi a je na nej nejmene reklamaci 🙂

kacka.l
9. čer 2011

cam má známá cortinu a neee- vratký jako prase, tedy oproti jané a PP, buzze jsem měla, je super, ale ve dvou letech bude malý!!!!!Speedi je otevřený a na zimu na nic...jinak jízdně dobrý, no janéčko reverse můj miláček, zrovna ho prodávám, do toho jediného bych šla od miminka a samo do gt3, ale jsme vysoká a korbu bych měla nízko, klasika slalom má špatné polohování do sedu-tedy pokud novou kolekci nevylepšili, tajže za me PP GT3 nebo janéčko reverse. 🙂

Holky našla jsem ještě tyto tašky.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35591270&tab=1

lipetra
9. čer 2011

@kacka.l Ja jsem prave premyslela mezi Jane reverse a Peregem GT3. Ja jsem taky vysoka? Perego ma korbu nizko?

rejdzi
9. čer 2011

@kacka.i - tak mě pak dej vědět,až ti přijde podložka od pinkie 🙂 Hoď foto,jak sedí v kočárku 🙂
a jak jsi spokojená.Já si taky objednám od pinkie 🙂
Tašky pěkný,ale moc barevný.Mě se líběj ty od pinkie a když to pak bude ladit s podložkou,tak to bude super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivett
9. čer 2011

lipetra GT3 je určitě super kočár, tady ti ho holky většinou budou chválit, musíš si rozmyslet co od kočáru chceš, protože GT3 je sice super kočár, stabilní, velký, prostorný koš, sedačka, má plno vychytávek a designově je prostě krásný, ale má pár chybiček - samozřejmě jak pro koho, u nás je to pořád miláček, teď jsme ho předělali na sporťák a paráda, jen si nemůžu zvyknout na to, že na malou nevidím přímo, ale to se poddá, jí j eto úplně jedno 😀 Ale jinak fatk paráda...Co mi vadí na GT3 jsou rozměry po složení a jeho váha, je fakt velký, těžký a do auta blbě skladný, teda já mám sedan s obr. kufrem, tak mi tam vlezl i s hl. korbou vedle, ale díky vyšší nakládací hraně, jsem si fakt mákla, než jsem ho tam dala, se sporťákem to bude snažší, nicméně my kvůli toho pořizovali ojetý PP skate jako cestovní kočár, co mám furt v autě, na nákupy, doktory, úřady apod.
Takže si musíš rozmyslet, kde s ním nejvíc budeš jezdit, do města je super, když jdu někam pěšo a nepotřebuju auto, beru vždycky GT3, na procházky taky, jen prostě když někam jedu autem a nejsem tam dlouho, tak beru ten menší a skladnější...

Jané tady má jen kačka a chválí ho, mě osobně se líbí docela vzhledově, i když ta konstrukce je pokroucená na můj vkus už až moc a pár lidí mi řeklo, že díky tomu je kočár rychle rozvrzaný a občas kazový, je fakt, že jsem ho nedávno potkala a vrzal pěkně, ale mě vrzkal i GT3, to se chce o kočár starat a udržovat ho...
Ale co mi u Jané nejvíc vadilo je jeho výška, mě přijde pro malé lidi, obzvlášť vysocí chlapi u něj vypadají směšně, korbu má hrozně nízko a celkově je podle mě pro menší lidi...

lipetra
9. čer 2011

@ivett Tak my ho budeme mit do mesta i na vesnici ☹ A ten Perego skate neni lepsi?

ivett
9. čer 2011

lipetra skate určitě není lepší, hlavně je to úplně jiný kočárek, vyloženě městský, já ho mám v podstatě místo golfek, protože žádné golfky se mi nelíbí, jako ty přední kolečka má dobře odpružená, my ho měli i na horách, ale do velkého terénu není, polňačky, rozbité chodníky apod. teda hravě zvládne to jo, a není to pro dítě ani moc nepohodlné protože ta korba jak je uchycená ve dvou bodech na podvozku, tak se sama od sebe lehce pohupuje, takže nerovný terén to vyrovnává, ale jako jediný kočár na všechno bych si ho nekoupila...gt3 je určitě lepší, do terénu, do města, na vesnici, všude super, jen říkám, pro mě je dost těžký (podvozek má 13kg + hl. korba 5 kg + dítě, běžně vlatně tlačím před sebou 25 kg, bez naplněného koše) a velký po složení díky tomu předsazenému přednímu kolu, prostě do auta většinou vleze na šířku nebo uhlopříčně, zabere téměř celý kufr, s hl. korbou úplně...jako někomu to nevadí, tuším lucenek ho vozí ve felici a má něco v kufru, něco na sedadlech, takže takhle se dá, někdo ho myslím narval i do krátké fabie, ale já nerada vozím cokoli na sedadlech, takže já chci všechno do kufru a s gt3 to je tak tak, a to mám fakt obr kufr, i když sedan...
no a další věc s tou váhou, jak ho často zvedám do kufru a z kufru, fakt se nadřu, jde složit jednoduše a strašně rychle, to je pohoda, ale jak jě těžký, tak je to fakt dřina a uznal to i manžel, proto jsme koupili ten skate, ten má 11,5kg i s korbou, takže pohoda...

záleží jak často někam jezdíte, jak často ho budete muset skládat do auta a tak, pokud jednou za čas nebo na dovolenou apod., tak to bych vůbec neřešila, ale pokud několikrát denně jako já, protože jezdím všude autem, jen na procházky chodím s kočárem pěšo (ale obchod, doktory, úřady, shopping, všude musím autem), tak je třeba si to uvědomit...

a taky si přeměř výtah, někdo tu měl problém, že se nevešel, my máme malý výtah a vejdem se akorát...

lipetra
9. čer 2011

@ivett Me treba kamoska doporucila Leviroo Mambo, ale pak jsem si precetla dost kritickych recenzi, tak jsem od nej ustoupila. I kdyz ona je spokojena. Ale ma malou korbicku mi prijde. To same Xlander, ma taky malou korbicku a oba ty kocarky nejsou o moc lehci nez Perego.

ivett
9. čer 2011

lipetra upřímně, já když vybírala kočár, měla jsem mega moc požadavků a nechtěla z ničeho ustoupit, protože mi to přišlo mega důležité všechno a teď z praxe jak jezdím vím, že stejnou službu jako mi dělá gt3 by mi i ten xlander udělal...což teda netvrdím, že bych ho koupila, jen prostě dokud s tím nezačneš jezdit, tak máš pocit, že to musí mít tamto a ono a ve finále plno věcí ani není tak důležitých...
já třeba strašně nechtěla polohování zad na pásky nebo zip, má to zrovna tuším xlander a myslím že i speedy a plno dalších kočárů a teď jsemměla sraz s kámoškou, co xlandera 3kolku má a to polohování je úplná pohoda...
nešla bych teda do xlandera 3kolky, koupila bych tu 4 kolovou verzi s těma menšíma kolečkama otočnýma vpředu, ale třeba sporťák má xlander fajn, nejde otáčet do obou směrů, takže je prostorný a velký a překvapila mě totálně vymakaná boudička, ta je jako fakt suprová...

perégo je určitě super kočár, a netvrdím, že bych ho nekoupila zase, ale teď jak jezdím s kočárem tak vidím, že plno věcí jsem řešial zbytečně a dá se fungovat buď bez nich nebo klidně i jinak...

lipetra
9. čer 2011

@ivett Vis co me se Xlander nelibi prave, protoze on ma malou korbicku. To ten Perego ma velkou korbu, on je cely prostorny. My mame AUDI A6, tak by se nam to tam mohlo vejit. My ted resime i jak budeme jezdit s pejskem a s mimcem v aute😀

ivett
9. čer 2011

do A6 se určo vejde, kor jestli je to kombík, to jo 😉 já tě od něj neodrazuju, sama ho mám a můžu fakt jen doporučit, jen poukazuju na jedinou možnou nevýhodu - skladnost a váha, co PP má, jinak je fakt parádní...

Cortinu bych určitě nebrala, Quinny jestli jsi měla v meru Speedy, tak taky ne a s Jané nemám zkušenost, jen mi přijde děsně malé...

jinak ke korbě, vám to vyjde docela dobře, v největší zimě budete mít malé mimi, takže se vám vejde do kterékoli korby v pohodě, až bude větší tak půl roku a výš, tak tam už tolik nebude chtít být, vidím to na své dceři, té bylo teď půl roku a před týdnem jsme dávali sporťák...sporťák od gt3 je fakt super, je veliký, jde do úplného lehu, malé se v něm moc líbí...
jen škoda, že jsem hl. korbu koupila novou za 5tisíc, když v ní byla jen půl roku...

ivett
9. čer 2011

a s pejskem v autě, dneska je už myslím povinnost mít psa připoutaného ne? naši mají na malého psa takové kšíry do auta a krom toho takový box - pelíšek, který je přichycený k sedačkám, takže to bych neviděla jako problém..teda pokud nemáte nějakou dogu, co vozíte v kufru, ta se tam s gt3 určitě nevleze 😀

ivett
9. čer 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45074717&tab=1 nesháněl tu někdo gt3 v barvě kiwi?

ivett
9. čer 2011
ivett
9. čer 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=45044984&tab=4 lucenek to je ta tvoje lavanda ne? ty trojčata v tom vypadají rozkošně 😀 každopádně to musí být pořádný záhul...

ivett
9. čer 2011

holky vy jste tu tak zběhlé v těch kočárech, které golfky jdou ještě otáče po i proti směru jízdy krom PP Pliko Switch?

mpavlinka
9. čer 2011

@lipetra máme taky A6. Do kufru se vejde v poho. Naši psi jezděj na pásech na zadních sedadlech, Nikča sedí vepředu.

mpavlinka
9. čer 2011

@ivett hele mám teď switch a luxus 😵