Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
3. črc 2010

Teda Piku, kolik máte kilo?? Ještě, ž emáš peregáč, nějaký casual už by mu nebyl 🙂

pikusa
3. črc 2010

Kači,kolem 13ti....
ale však už jsem psala,že od šestinedělí vybočuje ze všech tabulek... 😀

kacka.l
3. črc 2010

Kolik???No my jsme taky vybočovali, ale co plně nekojím jde Váha nahoru jen mizerně, Od půl roku co plně nekojím přibral jen kilo. Takže máme necelých 10kg. Piku a co jíte? Mě nějak chybí inspirace.

pikusa
4. črc 2010

Kači,narodil se 3.44....na 6ti týdnech už měl 5.5,kilo na 3 měsících 7.70,na 4.měsíchc 8.80 😀
na půl roce 9.60.....a to jsem pořád jen kojila.
Na roce měl necelých 12 kilo.
A co mates jí?????ráno v posteli Sunar,pk kolem 8 vyžaduje rajčata 🙂 dnes teda má hroznové víno....on to miluje.
Kolem 10 jogurt,oběd....vařím mu polévky,někdy jí s námi,když to udělám málo ochucené....ale spíš mu pořád vařím zvlášt.
Odpoledne přesnídávku,k večeři chleba nebo houska s lučinou....a v půl 8 v postýlce Sunar.....
Přes den chroupe kukuřičné křupky,nebo ty plátky,a zeleninu a ovoce by mohl na kila. 🙂

kacka.l
4. črc 2010

Jé tak to máš fajn. My jsme měli taky na půl roce 8,90kg a teč v roce ,jen těch 9,6kg. To matýsek papá hezky. U nás to je trápení.

pikusa
4. črc 2010

No někdy si říkám,že by mohl brzdit....ne s papáním,ale s růstem....
je fakt velikej.....ty řeči,co jsem si vždy vyslechla.....jeee co mu dáváš jíst??????za chvíli se ti nevejde do kočáru......kolik váží??????
někdy to bylo až trapný a někdy jsem to pak doma obrečela.

ciencialka
4. črc 2010

@pikusa Malý je super, hlavně že je zdravý. Můj Šimonek má 8 měsíců a vážíme 9570g 😉

kacka.l
4. črc 2010

Piku to znám, to bylo pořád, mamka má místo mlíka smetanu,že? 🙂
Já jsem vždycky zuřila, když se v diskusi o kočárech, probíral život a né kočíky a teď dělám to samé. 😀 😀 😝

pikusa
4. črc 2010

Kači....to probíráme,ale nějak jen ta naše stará parta.....
aspon mám klid od měření výtahu 😀
Cien....taky dobrý 😉
A psala jsem paní,že pliko beru....

kacka.l
4. črc 2010

Piku super, pak poreferuješ jaké je. 🙂¨
Jasně jsme komplexní téma: poradíme od GTčka-po pliko-po svačinky-koupání.... 😀

pikusa
4. črc 2010

Jo jo to poreferuju....jsem sama zvědavá..........
Dítko spí po obědě,asi pak zase půjdeme na koupák

ciencialka
4. črc 2010

@pikusa já Šimonka kojila jen 4 měsíce, ale Natálku jsem kojila i když už jsem čekala Šimonka 😀

ciencialka
4. črc 2010

😝 @pikusa a předběžně gratuluji k novému kočíku, pak musíš nafoti 😉 se ti ulevilo že už sis vybrala že?

pikusa
4. črc 2010

cien,to víš,že ano....
a paní posílá na dobírku,takže žádné peníze předem,komunikace s ní parádní,tak už se na něj fakt těším.....prý dnes zabalí,zítra snad pošle.
A nafotím,to je jasan 🙂

kacka.l
4. črc 2010

Piku super, ale zítra je svátek. Tak nevím, zda jí to někde vezmou, ale víš co je super služba, obchodní balík, je to cca 20kč navíc, ale musí to být do druhého dne od podání u tebe, jinak to jde i týden. 🙂

kacka.l
4. črc 2010

Luco a co ty? Jak ses rozhodla? Známá si těď koupila peg perego, ale takovou tu klasiku v barvě moka a musím říct, že mě překvapilo jak hezky šla k růžové, co měla jako výbavičku. Mě se totiž ta moka nikdy moc nelíbila, ale s tou kombinací vypadala dobře.

Jo a jak jsem říkala, že mušky na nás nechodí, tak jsem vyprala boudu a je jich tam mraky. Zapomněla jsem jí nastříkat impregnací- fakt to hodně pomáhá, nebyla tam předtím žádná. 🙂

pikusa
4. črc 2010

U nás má paní moka a holčičku,moka a růžová dohromady----krásný 🙂
ajooooooooooo svátek,sakra budu čekat dýl ☹

ciencialka
4. črc 2010

Ahojte, já jsem zase začala řešit autosedačku do auta, ale myslím tu od 9-36kg, Natálka má sice sedačku podle mě suprovou, ale manželovi se nelíbí, že nejde dát více do lehu když usne a tak se rozhodujem pro jinou, můžete mi napsat jaké máte vy a jestli máte zkušenosti do toho pololehu, díky, posílám fotečku té co má Natálka 🙂

lucenek
4. črc 2010

čáááu dyť to říkám že je moka krásná s růžovou a tyrkysovou, vám to mušímnafotit nooooo

lucenek
4. črc 2010

ciencal do kategorie 9-36 bych nešla, prvotně jsem to chtěla koupit taky pro sporadické ježdění, ale crash testy mě utvrdili, že na tom šetřit nebudem,,máme Tobinu od MC a vychází skvěle v testech i používané, u všech sedaček se zlomila zádová opěrka krom maxi cosi, romer 😉

ciencialka
4. črc 2010

@lucenek můžeš mi poslat nějaký odkaz až juknu, my měli u Natynky právě od 9-36kg a nebyla nejlevnější teda 😒 taky jsem předtím koukala aby byla dobrá a viděla jsem ji párkrát v mamince tak jsem do ní šla, byla jsem a jsem s ní spokojená ale teď hledáme právě víc do toho pololehu, budu ráda za každý tip 🙂

lucenek
4. črc 2010

jj pošlu ted jdu koupat Sáru...já osobně nejsem pro megakaegorie 9-36kg, 3v1 apod.....gor u sedaček

lucenek
4. črc 2010
lucenek
4. črc 2010

ajaj to není ono vydrž

ciencialka
4. črc 2010

@lucenek jo jo

ciencialka
4. črc 2010

@lucenek a ta tvoje je která?

lucenek
4. črc 2010

@ciencialka maxi Cosi Tobi

lucenek
4. črc 2010

ted dávali v tv nevím kde nějaké testy a nejlíp vyšla romerka a maxi cosi.... 😉 ty se myslím nezlomilyani používané modely

lucenek
4. črc 2010

ad pololeh...to ti v téo kategorii nepůjde žádná...všechny jsou opřené o tu zádovou opěrku a polohuješ jen tou sedací částí že ji vysouváš, žádná sedajda ti nedá skoroleh