Kočárek Prampol Gazelle - jak do něj dát fusak?

monulec
23. dub 2017

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s tímto kočárkem, co se týká protažení popruhů fusakem nebo jak vůbec vytáhnout tu prostřední vložku a vyprat ji?? Díky moc za odpovědi

pratensis
23. dub 2017

Ahoj, s popruhy jde manipulovat hodně špatně. Přišla jsem na jediný způsob: popruhy jsou k zádové části upevněny takovými přezkami (=umělohmotný předmět připomínající přezku), které zabraňují vyvlečení popruhu z té zádové části. Když koukneš za opěradlo, uvidíš je. Je potřeba ty přezky (či jak to nazvat) natočit a doslova prorvat těmi otvory v opěradle směrem dopředu tak, abys popruhy uvolnila. Jde to hrozně špatně. Pak můžeš vyndat i tu prostřední vložku a vyprat ji. Tam mimochodem jde i hodně špatně prostrkovat taková ta velká přezka, která upevňuje popruhy mezi nohama. Já jsem to nakonec vyřešila tak, že jsem si v té prostřední vložce příslušný otvor víc prořízla a obšila. Do opěradla bohužel větší díry udělat nejde. Možná by šlo vykoumat, co dát jiného na konce těch popruhů, aby to bylo lehce snímatelné, a popruhy pak prostrkovat jen samotné bez té koncovky. Jinak mám ten kočár ráda, ale tyhle věci snad pitoměji vyřešit nešly. :-/

monulec
autor
25. dub 2017

@pratensis Díky, to jsem zkoušela 🙂 nakonec jsem to vyřešila trochu jinak podle jiné maminky na webu e-mimino. Ve předu jak je horní a boční popruh spojený, tak na tom bočním jsem odpárala spoj, provlékla karabinku a zase zašila, to samé na druhé straně. Karabinku zapnula do místa odkud jsem to původně odpárala. Takže ted už protáhnu šráky do pětibodového fusaku..... A jelikož mám tím pádem rozdělené vrchní a boční šráky, tak se i dobře protáhne ta vnitřní vložka.
Kočárek mám zatím týden, ale jinak jsem s ním taky naprosto spokojená!!!

Ale jinak děkuju za reakci!!!! 😉 Snad už jinou vadu mít nebude

pratensis
25. dub 2017

@monulec Jé, super, díky za tip, tak to zkusím. 🙂