• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Prampol Solam

14. května 2017 
Ahoj holky,nemáte některá kočárek Prampol solam?Moc se mi líbí a nenašla jsem na něj nikde žádnou recenzi,tak prosím o zkušenosti dobré i špatné.Snad ho někdo máte :slight_smile: Pavlína
16. led 2013 ve 02:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikdo nic?? :frowning2:
16. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodil by sa mozno link na ten kocik.
17. led 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spavlina Ahojky.....taky po něm pokukuji.Doufám,že se někdo se zkušeností s tímto kočárkem najde. :slight_smile:
18. bře 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě sem nikoho nenašla kdo ho má,tak sem do něj taky nešla
4. kvě 2013 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky sháním recenze a je to zvláštní, přijde mi divné, že by ho fakt nikdo neměl :frowning2: .
30. kvě 2013 v 06:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Máme kočárek Prampol Solam http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=4126536 Dá se s ním krásně manipulovat, je lehké ho skládat i nasazovat autosedačku akorát do sporťáku jsme ještě nedorostly, tak odskoušeno nemáme. Jsme s ním moc spokojeni a je i za skvělou cenu.
17. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kristynakri
mam dotaz je ve vybave plastenka na hlubokou korbu? Na you tube to vypada ze ji najdeme automaticky v tasce na kocar. Diky
12. dub 2015 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, měli jsme v příslušenství plaštěnku na korbu, síťku proti hmyzu a deštník.
12. dub 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super diky a mas to pres ten odkaz co si tu uvedla?
13. dub 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezdím s ním už skoro rok a musím řict, že je na pohled fakt moc hezkej i ve skutečnosti, máloterej kočárek co potkávám na ulici se mi líbí alespoň tak jako tenhle :slight_smile: Je prostornej, asi i pohodlnej, malej v něm tráví spoustu času a je spokojenej. Každopádně teď půjde na reklamaci, protože u sprťáku praskla konstrukce polohování :unamused: Navíc už jsme měli 4x prasklý kolo a museli jsme kupovat novou duši, ale co tak poslouchám, tak to se děje skoro u všech kočárků. Je docela těžkej, takže s dítětem ho do MHD ani do schodů rozhodně nedostanete sama, ale na druhou stranu je opravdu stabilní, nezačal vůbec vrzat, má skvělé odpružení, skvělou rukojeť, perfektní polohování zad, nohou i rukojeti... Pokud mi dobře dopadne reklamace která třeba mohla být způsobená výrobní vadou, tak bych ho doporučila určitě na 90%.
17. dub 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@and88rea
jakou mate barvu kocarku? Mohu poprosit realne foto sportaku a hl.korby? Ja se menohu rozhodnout. Ale libi se mi modro bilej. Manza je ale proti te bile. Tak nejaka inspirace. Dekuji
24. čer 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já ho můžu jen doporučit. Teď má malá rok a půl a pořád v něm jezdíme. Sportovní verze je parádní, je vysoká a hlavně se mi zdá hodně pohodlná. Jen pokud si některá kupujete tento kočár, tak jen doporučím NE černý...My jsme koupili černo cervený a v létě jak byly pařáky, tak jsem přes stříšku musela házet plenku, strasně to hřálo do kočáru. Kamoška má světloune modrý, a takový problém neměla. Jinak za mne palec nahoru :slight_smile:
21. zář 2015 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

právě jsem přidala recenzi na emimino, tak přidávám i sem. Sama jsem minulý rok touto dobou recenze sháněla a moc jich nenašla. Kočárek jsme koupili a všem ho můžu doporučit.

Plusy kočárku:
cena
bytelnost - velká kola
lehce se sundávají a přendávají korby
váha - velmi lehký i s 9 kg dítětem jej hravě vynesu sama do schodů
skvěle se s ním manipuluje - i jednou rukou, kola otočná s možností aretace
u hluboké korby možnost přizvednutí - při refluxu nebo pro ježdění na pasení
hluboká korba slouží i jako kolébka
velká hluboká korba - super pro děti, co jsou už větší v zimním období
sportovní korba jde nastavit i úplně do lehu
obě korby jde nasadit oběma směry
super velká taška se zády, takže nic nevypadne ani při pěchování nákupem

Mínusy kočárku:
kočárek je celkově trochu větší
není úplně lehce skládací do auta, aby šel úplně naplocho (což my zas až tak často nepotřebujem, stačí nám i jen tak napůl), musejí se vycvaknout přední kola - není to nijak těžké, ale člověk se u toho sundavání a nasazování může ušpinit
některé plastové části kočárku se sem tam zadrhnou - stalo se nám u brzdičky a u nastavování rukojeti

Celkové shrnutí:
Nejlepší kočárek, v dané cenové relaci bezkonkurenční. Nejprve jsme zvažovali kočárek z druhé ruky, ale nakonec pořídili za tu super cenu tento. Je fakt skvělý, hravě překoná kočárky 2x-3x tak drahé. Navíc krásný design. Opravdu doporučuji.
6. říj 2015 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo ještě dodám, že máme verzi Leather and Linen. A do sportovní korby teď malý dorůstá, takže úplně stopro v běžném provozu ji ozkoušenou nemám. Jinak jsme pořídili za 1500 k němu i autosedačku vajíčko a super.
6. říj 2015 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, také mám vyhlídnutý tento kočátek Solam Jeans, a chtěla bych se zeptat. Vyděla jsem na živo třeba kočárek od Chicca a ta korba mi přišla tenoulinká jen látka, je to trošku vypolstrované, jestli mám ještě pořídit nějaký fusak pro prcka nebo mi bude stačit jen nějaké deka. děkuju
26. lis 2015 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim, nas maly se rky narodil v breznu a fusak jsme vyuzili. Precejen male miminko jeste nema moc termoregulaci.. zalezi, jak bude. Ja byt vami poridim a pak vyuzijete i na dalsi zimu. Letos jsem fusak vytahla az tento tyden do sportovni korbicky, doted jezdi jen s dekou v hluboke korbe a bylo to ok, ale uz je vetsi, ma 8 mesicu
26. lis 2015 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani_tab děkuji :slight_smile: takže mám koukat po fusaku který pak využiju i u sportáku, abych ho dala přes ty popruhy ?? :slight_smile:
27. lis 2015 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude ideální. :slight_smile: Dneska už má podle mě většina fusaků ty "díry" na popruhy, ale uvidíte. Já mám fusak ještě po mém manželovi, klasického beránka, tak tam jsme museli díry na popruhy prořezat :D Taky to jde.
27. lis 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hlasim poznatky, mam verzi leather and line. Pouzivam hlubokou korbu, krasne se vejde fusak od emitex, ocenuji ksilt na boude. Kdyz fouka vystrcim a do kocaru neni vubec videt. Krasne jezdi, ovladani je super. Sportak bude v kurzu az ke konci leta. Jinak jedina moucha co to ma je autosedacka. Aspon moje. Kdyz chci polohovat madlo, tak to jde dost z tuha a celkove ma divny tvar. Syn je v ni divne zapadeny. Uvidime az povyroste. Za me Prampol Solam dobra volba
8. pro 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je doma Solam jeans z www.Bambino.cz ....překvapil jak je pěkný bála jsem se zkreslení z foto...,jen kontrola u tchyni jestli tam je vše, ale mam dotaz co ho máte.... když se sklada není úplně zplacnuty kvůli předním koleckam :unamused:
1. led 2016 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ano, ja jsem to psala i do te sve recenze nahore do minusu. Kolecka predni je treba oddelat, aby byl uplne na placku. My to ale nedelame, vetsinou nam staci ho slozit i jen tak napul..
1. led 2016 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani_tab
My to delame stejne, mame velky auto, tak je to v pohode. Ale mit auto typ Fabia tak se nevejde i se sundanyma kolama.
1. led 2016 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata mohla bych se eptat na rozmery kdyz ho složite?Také o něm přemyslim ale nevim zda by se nam do auta vesel:grinning:
2. led 2016 v 15:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem přehlédla s skladanim.,,no u přítele to niva to je Octavia ale já má Fiat punto:smile:
@luciik6 na těch stránkách co jsem dala je foto s rozmery
3. led 2016 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak dejte vědět jak se s ním jezdí, oni asi všechny typy budou cca stejne ne ja premyslim o tom novým typu style :slight_smile:
3. led 2016 v 16:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciik6 já ho projela u máma po pokoji, doma ho nemám :slight_smile:, a takto mi přijde fajn, i přítel je spokojený, tak pak dám vědět ;)
4. led 2016 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja asi moc nepomuzu, mam pouze sportak prampol zebra, ale myslim, ze se jenom zdokonaluji a za me spokojenost. Vystridala.jsem hodne kocarku, na kazdem mi neco vadilo, ale s prampolem jsem fakt spokojena :slight_smile:
4. led 2016 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jak uz tu nekdo psal, taky jsme nekolikrat museli menit kola, protoze jsme meli porad pichle a nebyla jsem si vedoma, ze bych jela.po nejakem terenu kde by se to mohlo stat. Ale dali jsme nove duse a je to ok
4. led 2016 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty kola vyjdou na kolik a jsou k dostání?
4. led 2016 v 10:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek