Kočárek Prampol Solam

spavlina
16. led 2013

Ahoj holky,nemáte některá kočárek Prampol solam?Moc se mi líbí a nenašla jsem na něj nikde žádnou recenzi,tak prosím o zkušenosti dobré i špatné.Snad ho někdo máte 🙂 Pavlína

dindonka
9. led 2016

@evapater89 ten jsem chtela pro holku, ale mam kluka. Ta kozenka je fajn staci otrit

lhdm
9. led 2016

Z Bambini.Cz dodani super.v sobotu jsem objednala a v úterý byl doma.,,,.placeno na dobirku

luciik6
9. led 2016

Vršek je látkový ne?a tu kozenku myslíte ten spodek korbicky ;) pořad premyslim koukam že všichni jděte do toho staršího typu mě se u toho nového líbí vi. Ten tvar :D ta barva ne fakt dilema: D

dindonka
9. led 2016

@luciik6 bila je kozenka nevim jak ruzovy ale modry je len. Dost pevna latka. Alr myslim ze i ruzivy je z kolekce leather a line. Ja vybrala stary typ jen proto, ze u ostatnich se mi nelibi u sportaku operka nohou. U hoto modryho co mam ja je dole takova kulata, a u osatnich je jina, pro me oskliva. Asi trochu magor ale je to tak 🙂 jinak se mi libi kolekce soft line ale ten sportak....

luciik6
14. led 2016

Ahoj holky tak jsem myslela že už jiný kočárek nenajdu ale byla to láska na první pohled: D

luciik6
14. led 2016
andys3k
16. led 2016

Tak vam mohu taky poreferovat. Hluboka korba je velike plus,jezdime v ni uz 8,5 mesice a stale se vejde i s fusakem.Striska je taky velke plus.Odpruzeni bych si predstavovala
trosku lepsi ale i tak vystaci.Kosik na nakupovano je taky supr. Takze co se tyce hluboke korby vidim prevazne pozitiva.Ale ceho se trochu obavam je sportak. Dnes sem ho vyndala s tim ze dam dite i s fusakem a byla tam chudinka uplnr zmackla tak sem zvedava jesli bude pouzitelnej 😀 jo a trochu cad od casu povrzava ten plast jak se nacvakuje korba ale to jen nekdy a pichli sme 1x

andys3k
17. led 2016

holky už ste některá přesedlala do sporťáku? Já jen jesli má někdo stejný problém :D

jani_tab
17. led 2016

jsme ve sportaku uz tak 2 mesice a uplne v klidu. Maly ma ted 74 cm a pres 10 kg. Fusak teda mame beranka po manzelovi, je mekky a poddajny, tak to je mozna nase "vyhoda"...

dindonka
18. led 2016

Jakou maze zkusenost s vajickem? Me se dost ztuha ovlada rukojet a malej, 60 cm a 6 kg je v ni dost divne. Hlavicka mi presahuje tu novorozeneckou vlozku ( asi ho tlaci do hlavy) je zam takovy zapadly. Bouda je dulezita, ale nejde sklopit a pres boudubse spatne do ni dava. Jinak Solam miluju ale toto me stve

andys3k
18. led 2016

@jani_tab já mam taky beránka-fusak ještě po mně. Tak nevim kde je zakopanej pes. :(

miix
22. led 2016

Prampol Soft Line, Style, Solam
Máte zkušenost s těmito kočárky? Moc se nám líbí a i když původně jsme chtěli bazarový tak jsme se zamilovali do téhle značky především do Prampol Soft Line, přemýšlíme že by jsme jej koupili ale chtěla by jsem na něj recenze. Děkuji

jani_tab
22. led 2016

@miix Mojí recenzi na Solam najdeš na první straně této diskuze (tak v půlce stránky). Moc doporučuji, za tu cenu je to opravdu hodně muziky. Předpokládám, že to bude podobné i u jiných řad Prampolu.

jani_tab
22. led 2016

@dindonka nám vajíčko vyhovovalo, i když opravdu není asi nic extra. Boudičku/stříšku jsme vůbec nepoužívali, jen asi 3x, když jsem vajíčko nasazovala na kostru a jezdila s ním jako s kočárkem. Do auta vůbec. Rukojeť se ovládala v pohodě - nám zase u kočárku drhla hlavní rukojeť při přenastavování, to jsou holt ty plasty no. Zkoušeli jste novorozeneckou vložku dát pryč? 6 kg a 60 cm už není úplně minimimi, ale přiznám se, že si vůbec nepamatuji, kdy jsme ji dali pryč my. Asi někdy ve 4 měsících? Od 8 měsíců, kdy měl malej skoro 10 kg a kdy se posadil už máme jinou autosedačku. Zas jako za 1500 Kč, nebo kolik stála, myslím, že celkem odpovídající asi...

margaret88
1. bře 2016

@dindonka Teda musím říct že ten kočárek je ve skutečnosti hezčí jak na webu na fotkách.Byla jsem celkem silně rozhodnutá,že objednám Style ale teď si nějak nejsem jistá. 😀

dindonka
1. bře 2016

@margaret88 ja mam ten leather line, kuze a len. Jsem s nim maximalne spokojena, korba je velka, maly ma 4m a jeste je tam.kus volna. Ale bohuzel menime auto a n se nevedje do kufru. Sportak jsem jeste venku ani nemela, jeste mam na koleckach takovy ty stetinky jak byly kola novy, jeste je nemam ani ojezdeny 🙂

dindonka
1. bře 2016

@margaret88 zapomnela jsem napsat ue ho prodavam, kupovala jsem v srpnu, mqly se narodil na konci rijna, takze jezdime cca 4 m. Ale musim prodat. Fotky jsou zde v inzerci.

margaret88
1. bře 2016

@dindonka Ten kočárek je opravdu krásnej. 🙂 My máme na koupi ještě chvilku čas a musím nám to auto poměřit ať se pak nedivým.Ale budu teda hodně přemýšlet kterej. Ještě se mi líbí Prampol Soft Line.To bych řekla,že je dost podobný tomu Leather & Linen. 😀

dindonka
1. bře 2016

@margaret88 to mas pravdu. Ja doufam ze ho prodam, chci zannej 6600 a zaruka je jeste rok a 5 mesicu. Musim poridit novy at muzem jezdit

cordera
17. kvě 2016

Nevíte jak je to s autosedačkou? Jestli na něj musí být ta jejich nebo (třeba i přes redukci) pasují i třeba od maxi cosi apod.?

andys3k
17. kvě 2016

@cordera maxi cosi nemají redukci

cordera
24. kvě 2016

Tak jsem nakonec psala na prodejce a prý se tam dá pomocí adaptéru připnout jak autosedačka Maxi cosi tak Cybex.

andys3k
24. kvě 2016

@cordera zajímavé, mě tvrdil opak

cordera
24. kvě 2016

@andys3k zajímavé... psala jsem na kifik.cz , kteří tvrdí, že jsou přímým dovozcem téhle značky, tak doufám, o tom snad něco vědí

andys3k
24. kvě 2016

@cordera 🙂 ti mi to zrovna tvrdili před rokem že, na prampol maxicosi nepasuje a že žádný adaptér na to neni 🙂) Hádat se s Váma nebudu. Třeba už ho mají

cordera
24. kvě 2016

@andys3k 😀 😀 😀 tak to je dobrej bordel

lhdm
29. zář 2016

Tak ne na Solam Jeans se zacala povolovat striska nedrzi v dane poloze.s autosdackou jsen spikojene pouzivam i strisku a super.novorozeneckou vlozku uz tak od 6kg nemame.korba bomba.ale jak budu muset dat fusak tak uz tam malou nedam.ted 6.5m a 8kg.na sportak jsem zvedava od doruceni jsem ho moc nezkoumala🙂 pychnuto 1x

lhdm
29. zář 2016

Jo a solam sedacka s redukci dam ba firkon kostru.tak to musi jit i obracene

evulikkkk
16. říj 2016

@lhdm Ahoj,presny typ kostry firkonu nahodou nevis?Mame kocarek z druhe ruky a chceme koupit vajicko Maxi Cosi nebo Cybex.Z obchodu Kifik mi napsali,ze je to mozne.Adaptery stoji 750Kc,tak jsem se chtela podivat po bazarovych.Takze kdybych vedela,jaky typ adapteru nebo na jaky kocarek firkon sedi,tak mam mozna vyhrano🙂.Diky moc

lhdm
18. říj 2016

@evulikkkk mam adaptery z firkonu a dam tam solam sedačku.... je to cca tento kočárek 6let starý,mam ho na chalupě ať neprevazim nás Solam