Kočárek pro panenky Tako

globulinka
6. kvě 2015

Ahoj, máte některá tento kočárek? Už fakt nevím jaký vybrat. Dnes jsme prošli několik kamenných obchodů a dost mě to zklamalo....A jsou lepší kočárky s otáčejícími kolečky nebo s pevnými? Děkuji 🙂

madulinka
6. kvě 2015

Ahoj, nemáme tenhle, ale vypadá moc hezky.. Mě v kamenných obchodech žádný nenadchnul, riskla bych to po netu. Hlavně poměř rozměry kočárku - korbička, aby se Vám tam vešla panenka, a výška madla, aby byl pro malou o.k.. Pro mladší slečny, si myslím, že je asi lepší bez otáčecích koleček, přece jen budou mít "plno práce" se samotným kočárkem (většinou přes něj nevidí 😀), alespoň u naší se bez otáčecích koleček osvědčil. My máme tento: http://www.batolatko.cz/hluboky-kocarek-pro-pan..., protože naše byla (a je) mrňavá, tak nám prozatím vyhovuje. Byl to takový "rychlokup" asi 3 dny před narozeninami - babička nám na poslední chvíli dala peníze, ať jí něco ještě koupíme, tenkrát stál kolem pětistovky a myslela jsem, že moc dlouho nevydrží - je v permanenci už 2. rokem 🙂 Letos k Vánocům, nebo příští rok pořídíme už větší..

globulinka
autor
6. kvě 2015

@madulinka No právě jeli jsme kvůli tomu do většího města a fakt katastrofa - ošklivé, šíleně barevné, rozvrklané.... Měli tam i to Tako, ale jiný a vypadal dobře a kvalitně. Jen ho měli v šílené barvě....tak teď koukám po netu...ještě se mi líbil tento, ale nevím jestli už není moc těžký.... http://www.levne-kocarky.eu/product.php?id_prod... Na ten váš jsem taky koukala, je na druhém místě po tomto, ale jestli budete kupovat teď větší tak asi ne. Malá má skoro metr....

madulinka
6. kvě 2015

Riskla bych to opravdu po netu, na živo jsem neviděla v kamenném obchodě žádný hezký kočárek - nebo jak píšeš, šílené barevné kombinace a děsně nestabilní - rozhrkané.. (je teda pravda, že jsem nikdy nešla cíleně po dětském kočárku).. Ten náš je opravdu maličký. Malé jsme ho koupili k 2. narozeninám, ale je fakt prťavá (teď ve 3 a čtvrt letech má kolem 90ti cm - 10 kg, takže prcek), a už by fakt pro ni seděl rozměrově víc nějaký vyšší, takže ten náš je pro vás asi pasé 🙂