Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kde koupím kočárek Tako? Královéhradecký kraj, Praha

wrbka
1. dub 2015

Ahoj, prosím kde kupujete tako kočárky? Myslím tím kamennou prodejnu, kde je možné si kočárek i naživo prohlédnout. Jsem z Královéhradeckého kraje ale asi ani Praha by nebyla problém. Na internetu jsou jen eshopy a tam se bojím případného servisu kočárku. Děkuju moc. 😉

wrbka
autor
1. dub 2015

Nikdo?

slunickova123
1. dub 2015

Ahoj, mam kocarek Tako Laret koupeny v Liberci v centru v prodejne Petto. Petto je take v Ml.Boleslavi. take jsem si ho chtela vyzkouset..mnoho stesti;)

reketka
1. dub 2015

Mam z eshopu z Brna, kdyby jsi chtela ten samy, tak zaridim exkurzi na kocarek. Mam Tako Acoustic 2014, jinak doporucuji kocarky ruzovy panter, napoprve nam poslali spatny adapter a vymena byla do tri dnu a naprosto bez problemu. Jinak jsou to kocarky z polska, tak vyrazit tam do nejake prodejny.

wrbka
autor
2. dub 2015

Moc dekuju zkusím tu Boleslav. Brno je pro nas z ruky ☹

kubinkov
2. dub 2015

@wrbka 😕 Nejlépe kočárek Tako nekupovat.

wrbka
autor
2. dub 2015

A to jako proc? Znam nekolik maminek ktere v nem odvozily dve deti a jsou spokojene. .. hold kazdy nemuze dat za novy kocarek 25000kc.

bambullkaa
2. dub 2015

@wrbka a co ty Opatovice nad Labem? Nezkusíš?

wrbka
autor
2. dub 2015

@bambullkaa zkusim asi oboje. Ale na opatovice nemuzu najit zadny kontakt.

wercee
2. dub 2015

Ahoj, mám Tako Laret a kupovala jsem ho v Praze v Dětském růžku na Smíchově. Ale nemají tam vždy všechny kočárky vystavené, je to menší prodejna a mají tam každou chvíli vystavené jiné. Když jsem tam byla, tak ho tam zrovna měli, doporučuji raději zavolat předem. Mám ho teprv půl roku ale zatím jsem spokojená 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli