Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

veronikahel
10. črc 2009
lucenek
11. črc 2009

ahá no.....já osobně bych radši sedaču do auta než tu univerzálku.....ale je to tvoje věc 😉

kape
11. črc 2009

Ahojte.
Kupovali ste uz niekto nahradne kolesa na Quinniho ? My uz mame asi piaty defekt. Ak ano napiste mi pls. do IP, kde a kolko Vas to stalo. Velmi pekne dakujem.
Inac tiez mame tu clonu ako ma Lucenek a ja osobne by som cakala za tu cenu viac, to ue ju taha dohora a nie je do dola obluk je podla mna dost blbe, tak by clonila ovela viac.

lucenek
11. črc 2009

kape já taky..ale víc clonit jako je na obrázku půjde na golfinách, nebo všude tam, kde je úzká bouda, ne široká no....já tomu prostě říkám markýza 😀

veronikahel
15. črc 2009

Ahojte! máte niekto skombinovaný quinny speedi šporťák napr. z kolekcie 2009 a vaničku z kolekcie 2007??
Malo by to sedieť, nie? adaptery sa asi nemenia len farby si myslim. ale ak sa mylim opravte ma 🙂

jerryjanka
15. črc 2009

veronika maš veru pravdu 😉

lucenek
15. črc 2009

čau jerry, tož tě zklamu, odolala jsem a filovou neobjednala....mám totiž na poště nový kočík...takový na plavčo do obchodu, lehounký, tutíž se červeným speedym vydržím

veronikahel
15. črc 2009

lucenek, ides vymenit speediho?? 🙂
jerryjanka ty predavas speediho?? som videla inzerat na kočík, ktorý sa nápadne podobá na tvoj 🙂

lucenek
15. črc 2009

veru no jen na chvíli...na zimu si ho nechám vybrala jsem si na ty popojížďky Graco mirage plus, je fakt lehoulinký a šance, že jen vynesu do MHD je vysoká..se speedym bohužel nulová a lidi v dnešní době.......ale jinak zůstanu věrná speeda prodám asi až po zimě kdy malá bude více běhat a ten graco mi na toto postačí 😉

veronikahel
15. črc 2009

my tiez odkladame speediho na zimu.
si nemusela ani markyzu kupovat 🙂

ve24
15. črc 2009

LUCENEK-nakonec jsi si neobjednala ani fialový potah a ani tu fialovou inglesinu? jak to? 🙂

lucenek
16. črc 2009

veru jo...sedne i na druhej kočár..takže clona využití opravdu najde
ve24-nee nakonec jsem odolala 😀

lyubka
18. črc 2009

Ahojte chcela by som sa spytat neviete ze ci kocik speedi ma original sietku proti hmyzu? ja som ju nikde nenasla ako ste to vyriesili vy? dakujem za odpoved

lucenek
19. črc 2009

lybka...hl.korba má origo sítku se zipem na boudě, ale sporták ee

ena
19. črc 2009

lyubka; na vanicku je ako pise lucenek original sietka so zipsom a na sportovy musis len hladat nejaku univerzalnu.. a ze je lepsia cierna/tmavomodra ako biela, ze cez tmavu lepsie deti vidia z kocika.

lucenek
19. črc 2009

ena vidíš to by mě nenapadlo a mám zrvna bílou 😅 ale je to fakt ta tm. modrá či černá 😉

ena
19. črc 2009

my mame na phil and teds ciernu, sice, ono to dost divne vyzera 🙂 lebo je to velke, kedze na surodenecky kocik, predava sa to sko slnecna clona, ale je to hned aj sietka proti hmyzu... zdaleka asi vyzerame, ako keby bola cez kocik cierna plachta prehodena 🙂)) pri quinny sme pouzivalisietku len pri vanicke.

lul
19. črc 2009

ahojte, da sa v kociku quinny buzz vystriet chrbatik do uplneho lahu aby mohlo babo lezat aj na brusku?

lucenek
19. črc 2009

lul u buzze u sprotovní nástavby když tak na ni kukám je pevně litá polohuješ ji jen v úchytech ke konstrukci takže do lehu půjde, ale měj napaměti že takto jsou vylité i nožky...tak asi tam bych na břuško prcka nadávala 😅

petruci6
19. črc 2009

baby viete mi povedat ci ma tento kocik aj zastieratelne okienko na strieske? nevidela som ho na zivo

veronikahel
21. črc 2009

petruci, vana ma okienko, ktore sa da otvorit a zatvorit, ale to len kvôli svetlu, je tam napevno sietka a igelit. na sportaku je sietka a igelit, aby si videla na mimco zvrchu...

gogino
26. črc 2009

Neviete mi prosim vas poradit kde je nejaky servis na quinny?Pokazil sa mi zatlacaci mechanizmus v rucke,ktory sluzi na sklapanie konstrukcie.dakujem

lucenek
26. črc 2009

gogi www.libfin.cz či sk, tam najdeš seznam pordejců, kteří servis pro quinny dělaj

gogino
26. črc 2009

lucenek dakujem 🙂

michalka12
31. črc 2009

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci nahodou nema niekto na predaj autosedacku vajicko maxi cosi, ktora sa da nastavit na kocik quinny speedi.
dakujem

lucenek
1. srp 2009

michalka já právě včera prodala 😅

lucenek
1. srp 2009

kukni na inzeráty tady a třeba na mmb 😉

laura78
4. srp 2009

Ahojky,viete mi poradit,kupila som si Speediho,len športovú verziu.Noo a ani za ten svet si ho neviem poskladat.Podla obrázkového návodu som si ho rozložila,a teraz ho vobec neviem zložit..poradte prosííím..tak polopate čo kde treba tlačit,tahat 😅 .Kolieska,strieška je všetko odmontované..ako dalej???dakujeem

lucenek
4. srp 2009

lauro chces složit jako do auta nebo rrozložit do krabice????

laura78
5. srp 2009

Ahoj lucenek,potrebujem do krabice..dakujem.Večer som sa sem už nedostala..