Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
  ve24
  10. led 2013    

  Varování!
  Přátelé, dnes jsem čelila pokusu o podvod prostřednictvím telefonu a ráda bych vás varovala, protože je velmi jednoduché naletět. Volal mi člověk, který se představil jako Stránský (tel.č. 737710776) a že mi omylem poslal sms s kódem, jestli bych mu ho mohla přeposlat. V tu chvíli jsem nad tím nepřemýšlela a odkývala mu to. Pak mi ale přišel ten přihlašovací kód do t-zones přímo od operátora, takže mi to naštěstí v tu chvíli docvaklo a nic mu neposlala. Až později, když o tom člověk přemýšlí mu to dojde, ale když vás někdo zastihne při nějaké činnosti, téměř nad tím nepřemýšlíte. Operátor mi řekl, že dnes jsem několikátá v pořadí a 50% lidí ten kód opravdu přeposlalo! Prostřednictvím toho si může na váš účet dobíjet kredit, provádět některé platební transakce či odesílat sms. Škody jsou v řádu desetitisíců... Tak pozor na to! Sdílejte dál, ať ti šmejdi nemají šanci!

  ve24
  10. led 2013    

  Vsichni kdo mate cokoliv od O2,ci vase rodina POZOR! Pripad z Opavy a Hlucina: Pan Lukas Kucera, s vizitkou O2 chodi pod zaminkou slev hlavne po duchodcich. Zrizuje sluzby, slibuje slevy, laka z lidi penize cca od 200-1600Kc. Neni to zam. O2, je to podvodnik. Jiz sesi O2,Fraud,PCR. Uz vylakal spoustu penez! Pozor,je to podvodnik. Prosim sdilejte. Hlavne informujte pribuzne a starsi.Hlavne s pevnou linkou. Diky Lucka O2 RoyalMobil s.r.o. - O2 Prodejna Hlučín

  ve24
  5. led 2013    

  Tak a už nikdy nepošlu žádný balíček, pokud nebudu mít peníze na účtě. Ještě se mi to předtím nestalo, ale už jsem poučená. Přišla jsem sice jen o 127,-, ale i tak. Paní byla registrovaná, prý pošle peníze složenkou, nebo nějakou žabkou, ale stále nic. Poslala jsem peněženku (moje chyba bohužel), aby to měla co nejdřív doma, ale 14.12. si balíček převzala,od té doby nic, nereaguje ani na zprávy. Jsem naivka, ale už jsem se poučila. Je to uživatelka lawine!!!! Nereaguje na zprávy prostě na nic.