Kočárek Red Castle Shop´n Jogg II a Easy Walker Sky

michalamat
24. srp 2012

Zdravím všechny, Easy walker Sky jsme viděli naživo a konstrukce je super, ale Red castle má i brzdu a cena je podobná jen nevím jak je to s autosedačkou? Jde tam i Cybex? Nevíte kde ve středočeském, pardubickém, hradeckém kraji nebo v Praze je RED CASTLE Shop ´n Jogg II k vidění?

lesacek
10. únor 2013

Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Rozhoduji se mezi trojkolkou Easy Walker Sky a trojkolkou Red Castle. Pokud jste si Red Castle pořídila, jste s ním spokojená nebo jste objevila nějaké mínusy ? Vím, že Easy Walker Sky je vhodný i do náročného terénu. Myslíte, že RC také ? Bydlíme na vesnici a máme rozbité cesty bez chodníků a na procházku se dá jít jen do lesa (kde jsou navíc kamenité cesty, rozježděné od traktorů). Zvládne RC náročný terén a jak je na tom ve sněhu ?
Budu vděčná za Vaše postřehy, abych si konečně vybrala.

zoriazz
10. bře 2013

@lesacek já se rozhoduju mezi redcastle a tfk joggster, ve výběru byl i xlander xrun, ale ten jsme po ozkoušení zrušili.. za mě redcastle, podle těch dvou, nad kterými váháte... my se ještě nerozhodli kvůli aretaci . bydlíme na kopci a v terénu a tak uvidíme, jak to bude s tou aretací kola 😉

barti
13. bře 2013

Ahoj, napsala jsem do jiného topicu kraťoulinkou rezenci. Redcastle mi nebyl doporučován kvůli praskání konstrukcí. Koupila jsem si Easywalker Sky.

Konstrukce kočárku mi příjde docela odolná a alespoň u nás dostává hodně zabrat. Bydlíme na Vysočině a naše neojoblíbenější dovolené jsou hory. Easywalker SKY má konstrukci skoro celokovou, důležité asi je, že uložení koleček je v železu a díky ložiskám se to ani moc nemusí udržovat.

Od narození se jezdí v hluboké korbičce. Ta korbička je docela prostorná, má nějakých 82cm na délku, šířka asi 35, možná lehce více. Praktické je to, že je tvarem skoro hranatá, tedy díky tomu, že není zaoblená, tak má dítě dostatek prostoru jak pro hlavu, tak nohy. Kde je korbička kulátá, tam bych se trochu bála. V korbě je tlustá matrace, nechá se to celé prát a ta matrace má letní a zimní vrtstvu. Korbička má ještě 2 madla na nošení, takže nosím úplně bez obav.

Autosedačku jsme měli Cybex Aton, docela prostorná a v testech asi úplně nejlepší. Měli jsme k němu i isofixovou základnu. Adaptéry fungovaly bez potíží. Nasadí se a do nich se cvakne sedačka.

Sportovní kočárek je podle všech trochu rozporuplnej, ale mě přišel moc fajn a hlavně účelnej. Jestli je nebo není moc otevřenej, to neumím moc posoudit, ale fakt je takovej, že dle mého je to spíše pocit, protože sporťák je hlavně extra prostornej a širokej. Co se polohování týče, tak zde je napsaná nepravda, alespoň já je mám teda pevná. V těch zádech je nějaká deska a pak i to polohování na ty zipy působí úplně bez potíží. Polohovací nožky nemá a protože je nemá, tak je naše bejbano ani nevyžadovalo (logické né ;)). Navíc ten sedák je docela dlouhej, takže mu rozhodně nohy neplandaly. Střecha se nechá hodně překlopit a je v ní i taková moskytiéra, která je jako sluneční clona.
Praktický je, že se nechá hodně dobře mejt a prát. Pár krát jsem jej celej vyprala a houbičku zažil asi milionkrát. Ta plotna, kde se to nejvíce špiní od noh je kovová, takže se nechá dobře mejt.

Tady jsem ho kupovala, kdyby to někomu pomohlo.
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-walker...