Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  Pořád nestíhám doplnit všechno zboží sem na shop, proto můžete novinky okouknout na www. mineneshop.cz! holt se 2 dětma toho času není tolik :D :D

  Přidáno několik inzerátů s novinkami od Minene. Najdete více i zde: http://www.mineneshop.cz/Novinky-zima-2015-2016... doprava zdarma na vše!

  Ahoj mamušky, bohužel nestíhám aktualizovat inzeráty MINENE tady na MK - prosím, pokud máte o cokoliv zájem, raději mrkněte na www.mineneshop.cz. Objednávky přijímám i SMSkou 😉 díky! krásné mezisvátkové dny přeji!

  Po menší hektické odmlce jsem zase zpátky..... Máme spoustu nového zboží na www.mineneshop.cz 😉

  Novinka na eshopu Minene - návleky na kolínka pro lozící mimča. Mrkněte zde: http://www.mineneshop.cz/Novinky-zima-2015-2016...

  Co je u nás nového? Máme akci na Slevomatu! Mrkněte na fajn slevu na matrace 3v1 😉 https://www.slevomat.cz/sleva/951953-hrave-podl...

  stále probíhají slevy na www.mineneshop.cz 😉 přijďte mrknout, potřebuji vyčistit sklad! Brzy přijdou zimní novinky!

  Letní slevy stále zde: http://www.mineneshop.cz/SLEVY-c8_0_1.htm?page=... Najdete tam i pyžamka, piknikové matrace a tašky na kočárek!

  Na www.mineneshop.cz i tady v sekci shop platí stále doprava zdarma s Intime! Na jakoukoliv objednávku!

  Taška CIty stále ve slevě na www.mineneshop.cz

  Jaké jsou Vaše tipy pro deštivý den s dětmi? My razíme alespoň do mateřského centra do herny 🙂

  včera v 19.41h jsem se stala právoplatnou maminkou malého Erika - 50cm a 3150g lásky ze mě vyšlo po 17 hodinách kontrakcí v Krnově - v porodnici, kde jsem si přála porodit. Jsme zdraví a šťastní. Prosím případné zákaznice o trochu strpení, než se vrátíme z porodky domů. Díky všem 😉 jo a "bez jehel a nití"! 😀 díky Epinu!

  Děkujeme za fajn recenze na emimino - najdou se i tady na MK maminky, co by připsaly svůj názor? http://www.emimino.cz/zkusenosti/minene/hraci-p... děkujeme!