Kočárek Tako Laret 2012. Jste spokojené?

marketa97
16. únor 2012

Ahoj holky, nikde jsem tu nenašla diskuzi týkající se přímo tohoto kočárku (nejspíš to bude tím, že je to poměrně novinka). Chtěla jsem se zeptat maminek, které ho již mají, jak jsou s ním spokojené a kde je k vidění v kamenných obchodech. Na netu vypadá na obrázcích pěkně, ale jak víme realita bývá často trochu někde jinde. Díky za odpovědi

marketa97
autor
17. únor 2012

Nikdo nic? Ani jste ho žádná neviděla naživo?

gabulenka
19. únor 2012

ahojky, čekáme první mimi a řešíme kočárek. Koukáme po netu a byli jsme jednou v prodejně s kočárky v Brně, ale asi jen 15min, protože zavírali. Tako Laret tam měli ve 2 barvách (hlubokou verzi) a padl nám od oka. Zběžně jsme ho prohlédli a líbil se nám, ale chce to víc času na prohlídku. Uvažujeme o něm, i vzhledem k výbavě a ceně. Nikde jsem žádnou diskuzi o tomto typu nenašla, jen pár maminek ho plánovalo koupit a 2 s ním už jezdily a byly spokojené. I když vím, že na kočárky Tako někdo nadává, já znám i lidi, co s nimi byli spokojení, ale měli starší typ kočárku. Tak nevím, marně hledám info🙂

mmisul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baibies
20. únor 2012

Ahojky u nás to zatím taky vypadá na Laret, důkladně jsem prohlížela a naživo mě teda zaujal ještě více než na obrázku.. Máme u HK prodejnu kde sice nestojí za internetovou cenu je o něco dražší ale je na něho 5 let záruka a servis na počkání.. Má spoustu vychytávek jak na léto tak na zimu, což je pro nás hodně důležité.. Moc se nám líbil, je docela lehký což je taky plus, hlavně i u té sport verze, která jde na zimu pěkně zabarikádovat, takže taky plus...
Na reference jsem teda také ještě moc nenarazila, protože je to opravdu novinka, takže je asi brzy.. tak uvidíme.. ;)
Přeji štastnou ruku při výběru... 😉

@marketa97
@gabulenka
@mmisul

marketa97
autor
20. únor 2012

@gabulenka
@mmisul
@baibies
super jsem ráda, že se to tu trochu rozjelo, jinak kdybyste chtěli recenze maminek na kočárek tak ty jsem našla tady: http://www.emimino.cz/diskuse/tako-laret-86668/...
Bylo by fajn kdybyste ho některá viděly naživo a třeba i nafotily, aby jsme tu měli nejen fotky od výrobce. My se v dubnu chystáme na veletrh s dětským zbožím tak třeba tam bude taky a očíhneme ho, jinak tady nikde poblíž ho neprodávají...

gabulenka
20. únor 2012

ahojky, tak super reakce 😉
@marketa97 díky za odkaz na diskuzi, už jsem na ni koukala dřív, ale moc příspěvků tam nebylo, teď už je tam toho taky víc 😉

marketa97
autor
20. únor 2012

@gabulenka taky jsem si tam docela početla a mají tam i fotky reálný tak jsem se ráda mrkla 🙂

gabulenka
20. únor 2012

@marketa97 jojo, to je fajn 😉

megy
20. únor 2012

tak já mám vybrán tako warrior gt , viděno na živo - jsem nadšená, kolečka velké, kvalitní konstrukce, potahová látka příjemná a odolná - prostě nemá chybu. laret jsem tam viděla taky naživo - na mě je ta konstrukce málo bytelná 😉

marketa97
autor
20. únor 2012

@megy jako že se kvrdlala? nebo že je lehčí než ten warrior... a jakou sis vybrala barvičku?

megy
20. únor 2012

@marketa97 nene, já jsem chtěla trošku mohutnější - spíš kvůli ježdění v hromadné dopravě 🙂 má menší rozteč mezii předními a zadními koly. a myslím, že má menší hlubokou korbičku , ale ne o moc. já mám tento

megy
20. únor 2012

@marketa97 warrior má větší rozteč - ony ty obrázky trošku zkreslují, ale mám to porovnáno

marketa97
autor
20. únor 2012

@megy to je super že jsi je viděla naživo, pro mě je ten Laret první Tako kočárek, který mi opravdu hodně padl do oka, samozřejmě bráno podle obrázků, live jsem ho ještě neviděla. Warrior znamená bojovník/válečník tak by podel názvu měl vydržet dost 🙂

megy
20. únor 2012

@marketa97 já byla takem mile překvapená právě kolekcí warrior. dříve kočárky tako byly trošku pro mě nemoderní, nízké, moc skákací - hodně odpružené, ale tyto nové jsou fakt paráda 🙂

megy
20. únor 2012

@marketa97 jo a v barevných kombinacích vedou na celé čáře - spousta variant

marketa97
autor
20. únor 2012

@megy no je fakt, že Tako a taky Dorjan má strašně moc všelijakých barevných variací, ale ten se mi jako sporťák nelíbí už vůbec... jinak ty starší modely Tako jak píšeš si dobře pamatuju ... nebe a dudy

megy
20. únor 2012

@marketa97 souhlas nebe a dudy. jo a ještě jsem si vzpomněla - můj přítel měří skoro 2 metry a kočárek je akorát i pro něj - rukojeť je snadno nastavitelná i u laretu

romca13
20. únor 2012

@marketa97 viděla jsem je na živo v Brně,, měli ten fialový, šedý, tyrkysový, zelený a žlutý,,, mě se teda moc líbil,ale manžovi se vůbec nelíbí ta konstrukce :( takže mi ho zavrhl 🙂))

marketa97
autor
20. únor 2012

@megy to je dobře jsme na tom podobně můj má 193cm a já 160cm, takže opravdu potřebujeme rukojeť s velkým rozsahem 🙂))

marketa97
autor
20. únor 2012

@romca13 a co se mu na ní nelíbilo jestli se můžu zeptat, každá informace je fajn, hlavně ty z mužskýho pohledu jsou zajímavý 🙂

romca13
20. únor 2012

@marketa97 no asi spíš vzhledově 🙂on mi na jednu stranu řekne,ať si vyberu jaký chchi,ale stejně mi do toho kecá,, no prostě chlap,, proto jse mse i bála, že mi zavrhne mýho novýho favorita,,ale naštěstí ne, takže máme asi vybráno 🙂

marketa97
autor
20. únor 2012

@romca13 a který to nakonec bude?

romca13
20. únor 2012

@marketa97 no pravděpodobně Dada paradiso Denim,mám ho v albíčku ,,, jestli teda manža nevymyslí ještě něco jinýho, bo se zakoukal do ABC designu Viper 4S

marketa97
autor
20. únor 2012

@romca13 tak to bych šla nakonec do toho Dada paradiso 🙂 mýmu je to úplně jedno, už když jsme kupovali první kočár, tak si všechny prohlédl, ale řekl mi, že s tím budu jezdit já a je to jen a jen na mě, teď je situace stejná...

romca13
20. únor 2012

@marketa97 no mě se právě líbí, že není tak okoukanej,,, ještě jsem ho nikde jezdit neviděla 🙂

petra49
20. únor 2012

ahoj holky, mám tako jumper gt a spokojená teda nejsem- už bych si ho nekoupila, korba dobrý, otočná kola blbnou a sporták jsem skoro nepoužila - jelikož to sezení měl nějaký divný, syn je trochu menší, ale nic hroznýho a byl tam strašně zapadlej, tak jsem radši koupila golfky a jezdily jsmer hned golfkama. Ted jsem ho musela na zimu vytáhnout, protože golfkama bych v tom sněhu tady nevyjela, ale museli jsme celý kšíry přešít, protože ty co jsou přes ramena nešli oddělat od těch spodních a potom, když jsou děti větší jim to vadí a mají radši víc pohybu a prostoru, takže já už bych do taka nešla. Stejně to člověk zjistí až ho bude dýl používat- bohužel, ale už bych za něj téměř nic nedostala, takže jestli se nám podaří druhé dítko- budu to muset s nim vydržet, ale te´d po zimě ho dám reklamovat

marketa97
autor
20. únor 2012

@romca13 zrovna dneska jsem to rozebírala tady na stránkách s jednou maminkou, ta si vybrala ten typ etno (je takový proužkatý s černým podkladem). Taky jsem ho nikde neviděla na živo, ale hodně kamarádek o něm mluví a všem se líbí, tak je to asi otázka času a bude jich poměrně dost jezdit 🙂 ale to bys nemohla mít žádný kočárek, já to neřeším. Naopak mám mezi kamarádkama hodně majitelek x-landerů a měli jsme z toho srandu když jsme někam vyrazily společně 🙂

ciernavila
20. únor 2012

Dada paradiso, Jumper, Tako ci Dorjan /podrobne foto v albume/ ako mam ja su sice polske kociky a kazdy na ne nadava, ale ak natrafite na dobry kus clovek by neveril co vsetko znesu. Ja by som svoj vymenila mozno tak za inu farbu ale funkciou je totalne perfektny, oni su vsetky tie polske cimsi podobne, su mohutne, trocha tazsie, ale su priestranne, v zime super kryju, dobre v lete odvzdusnene, v terene uzasne jazdiace i v snehu, a hlavne - maju velke korby. Vezmite si na musku Quinny, Mutsy, Maxi cosi, Janecka, bugaboo a pod. Zistite ze maju bud malu korbu, alebo sa nedaju otocit v smere jazdy, alebo je maly kos, alebo nemaju okno na bude, ci sa nedaju na sportaku polohovat nohy a pod. Podla mna fat davat desattisice do kocika je uplne zbytocne. Najlepsie je mat terennak doma a k tomu dobre golfky. tiez to tak mam, golfky na leto a cestovanie na nakupy a do zimy terennak.

marketa97
autor
21. únor 2012

Ahoj holky, tak dneska jsem měla štěstí a v jednom krámku v Mostě, o kterém jsem donedávna neměla ani potuchy, jsem si Laret prohlídla naživo. Mají tam tři barvy (tyrkys, zelená, oranžová, béžovo-šedá). Jsem nadšená, kočárek je krásný, hezky pruží. Paní mi ho ochotně předvedla a všechno ukázala, specializují se jen na kočárky Tako, takže má přehled. V korbičce jsou polohovatelná zádíčka a součástí jsou i kšírky na připnutí mimča. No super. Jsem rozhodnutá 🙂 Přikládám dvě fotky, je to focený mobilem tak omluvte kvalitu

marketa97
autor
21. únor 2012

@megy tak jsem koukala na ten warrior dnes v obchodě a v reálu vypadá daleko lépe než na fotkách na netu, měli tam jen černý, ale byl moc pěknej a s tou konstrukcí máš pravdu, trochu jsem ho tam ozkoušela a je takový bytelnější. Oba dva typy jsou moc pěkný