• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Tako Laret 2012. Jste spokojené?

28. října 2014 
@marketa97 Jeee ja neumim cist :grinning: Na sportak ses ptala, takze asi nemerila, vid :grinning:
30. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misnek
@marketa97
Tak máme ho ode dneška doma.. záruka běží od data porodu plus jeden měsíc.. Takže od 1.9.2012 (TP máme 1.8.) 5 let záruka, servis na počkání.. spoustu dárečků, maximální spokojenost....Opatovice nad Labem areál Vesna (mezi HK a Pardubicemi)
30. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
paráda, je nadhernej, bude ti to s ním moc sluset. díky za fotky :slight_smile:
30. kvě 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 ahojky taky o nem uvazuji v te barve malinove je moc krasnej a ve skutecnosti je uzasnej lepsi nez na fotkach rozhoduju se mezi casualplay a tako laret a taky nevim do kteryho jit
12. čer 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misnek Mohla by som sa aj ja spytat nieco ohladom Laret grey ? :slight_smile: Tiez sa mi velmi paci.Este som ho nevidela na zivo, ale na niektorych obrazkoch je ram len cisto hlinikovy pripadne cierny a na niektorych je s tou farebnou castou. Je to volitelne?
20. čer 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misnek Tako Laret se nám konstrukčně moc líbí, ale teď jsem se zděsila barevné škály. Čekáme holčičku a chtěli bychom červený, žádný růžový nebo malinový. Paní u nás v obchodě říkala, že co půlroku mají nový design. Myslíte, že je šance, že by do října začali Laret vyrábět i v červenočerné jako Warior (http://www.baby-line.cz/8-kocarky.html?idProduktu=7917&varianta=4)
A jaký rozdíl je mezi Laretem a Wariorem?
24. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kubinkov je, ale je to nějaká specialedition a potah je z hnusné lnové hadry bez pogumování nebo jiné úpravy proti vodě, sněhu a špíně. Jsem praktická a raději bych volila nějaký funkčnější materiál, něco méně savého.
barevně červenorčerný, asi tak jak je v řadě Warrior (http://www.baby-line.cz/8-kocarky.html?idProduktu=7917&varianta=4)
24. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se mi líbí kočárek Tako Laret. jediné, co mě trochu odrazuje je jeho hmotnost. Vy, co už jej máte, můžete prosím posoudit, jak se s ním manipuluje? Budu hodně jezdit po městě a využívat MHD. Také budu s kočárem zajíždět do sklepa po rampě - utáhnu ho do schodů a ze schodů? Druhá volba je Firkon verano long - ten má konstrukci o 4 kg lehčí...Ale vzhledově se mi líbí méně. Pořád váhám, ale za měsíc rodím, tak už se musím rozhodnout. Děkuji za každou radu a zkušenost.
23. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 prosim kde maji Tako Laret k prohlednuti v Moste?
10. zář 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maybay jestli víš jak je prodejna chicco v Mostě pod Muromem, je to vlastně v té řadě obchodů jako je svatební salon Delta akorát blíž k finančáku. Nevím jestli jsem to dobře popsala. Tam jich měli hned několik a ochotně mi je ukázali a předvedli :slight_smile:
10. zář 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 supeer, to jsi mi udelala radost, mela jsem svatebni saty pujcene z Delty tak vim zhruba kde to je :slight_smile: Z Mostu nejsem, ale obcas tam zavitam. Takze se ta prodejna jmenuje Chicco?
10. zář 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maybay já si nejsem úplně jistá, ale jiná dětská prodejna tam není :slight_smile:
10. zář 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 nevis jestli maji internetove stranky?
10. zář 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maybay myslím, že ne, ale nikdy jsem to nehledala. Zkus se mrknout, třeba je najdeš mezi mosteckými firmami. Specializují se právě hodně na Takko
10. zář 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa97 tak jsem bohuzel nenasla, vyjelo mi tam jen Pompo a tam ho pry nemaji tak to holt musime zkusit osobne.
14. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 dekuju ti moc za tip, byli jsme tam v sobotu, jmenuje se to Klokanek a pani tam byla moc ochotna, vsechno nam ukazala :slight_smile: urcite jdeme do nej
19. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@maybay To jsem ráda, že jsem trošku pomohla. Tak nám pak sem hoď fotku až ho budeš mít doma, jak ti to s ním sluší :D
20. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda nevíte kde bych našla obchod s kočárkem Tako Laret někde v Plzeňském kraji. Vůbec nevim kde by ho mohli mít. Děkuji
30. zář 2012 v 18:16  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, kde bych mohla vidět kočárek Laret v Brně nebo v okolí?
15. říj 2012 v 09:39  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linzi0086
Ahoj, taky bych se ráda podívala na kočárek někde v Brně. Zatím jsem se dívala jen na internetu a doufám, že je mají i na prodejně :slight_smile:
http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-4/kocarky-kombinovane/
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/?run=0
16. říj 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikmik V prodejně Růžový panter v Brně mají 100%, stejně jako v Hodoníně - Kočárky Ina (mají příšerné webové stránky, ale prodejna je fajn) a v Tivababy taky v Hodoníně.
16. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za odpověď, chci se hlavně kouknout na to, jak je kočárek vysoký, měřím 177 cm a rozměry mají psané, že je korba od země 53cm
16. říj 2012 v 17:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laret se mi taky líbí, hluboká korbička je sice menší, ale nám by stačila. Používáte už ale někdo sporťák? Přijde mi ne moc prostorný...prcka bych v něm chtěla vozila celou příští zimu...
6. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies ahoj, jak se nakonec jezdí?
@marketa97 kupovala jsi ho nakonec?
A holky, můžu úplně blbý dotaz - Tako jsou Poláci, že?
27. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kleik nakonec jsme koupili quinny buzz :slight_smile:
28. lis 2012 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky- já měla tako jumper GT a už bych ho nekoupila. Korba ok, ale hluboká verze mi absolutně nevyhovovala. Teď na druhý jsem si koupila bazarový x- lander a pak jsem uvažovala o janéčku
28. lis 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleik Ano tako jsou Poláci já ho mám z Čech se zárukou 5 let.. A jsem max. spokojená, jiný bych nechtěla, lehoučky, krásně se s ním manipuluje, máme pár schodů do řadovky a poradím si s ním sama i když je v něm prcek.. za mě je supeer.. ;)
28. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky, čekáme první mimčo a poohlížím se po kočárcích. Rozmýšlím se nad těmito kočárky: tako laret nebo x-lander move. Poradíte mi? Děkuji
12. led 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa97 Můžu se zeptat, proč jste nakonec kočár TAKO Laret nekoupili? Také o něm přemýšlím...
23. led 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek