• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek trojkolka. Jsem spokojená. Jak jste na tom vy?

8. ledna 2015 
no tak kmarádka vyklopila rok a pul stareho klučíka, resp. on se předkolnil a vyklopil se sám, když kočárek stál a ona nakupovala, mají quinny speedi. Do té doby taky nic, jen potom když byl těžší... a prž z kopce prudkého tak nevim
23. led 2008 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

díky tomu,že nám ukradli kočár, tak mám možnost vyzkoušet už druhou trojkolku. První byla Cortina, absolutně bez problémů, skvěle se ovládala. Nyní mám Red Castle Shop and Jogg a musím říct, že jsem zatím nadšená, taktéž se skvěle ovládá a navíc oproti Cortině má nafukovací kola, takže fakt paráda. O nestabilnosti se nedá mluvit ani u jednoho kočárů.
Co se týče kritiky trojkolek, tak zatím se mi potvrzuje to, že trojkolky kritizují hlavně lidi, co nikdy trojkolku neměli. Já osobně bych už kočár s více kolama nechtěla. :wink:
23. led 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo ji kritizuji lide co si na vlastni triko zkusili neco takoveho ne? :grinning: ja kritizuju vic kocarku klidne i ctyrkolky kdyz tu zkusenost mam
23. led 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie: Moje zkušenost je prostě taková, ok?
23. led 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moje zase takova ,ok? :grinning:
23. led 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj dalsi kocar bude trojkolka
23. led 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, můj taky :wink:
23. led 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děláte dobře, děvčata, děláte dobře. :grinning:
23. led 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme taky v S4 - je stabilní i v nerovném terénu :slight_smile:, navíc výborně se skládá, je prostorný, vysoký, odpružený ....
23. led 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych nešla do jiného kočárku než je tříkolka. Mě vyhovuje maximálně.
24. led 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky máme Jané trojkolku a nemůžu si ji vynachválit.Prvně jsem měla klasický kočár 3-kombinaci,ale to byla hrůza.Těžký a hlavně ta skladnost.Máme babičku docela daleko,tak cestovat autem byl horor.Kočár se musel rozebrat,sundat kolečka.Jané je skladný,vleze se krásně do aute a ještě je v kufru místo a je lehký,že ho vytáhnu i s malou v měn do schodů.Takže jen chvála na trojkolky.
24. led 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám trojjkolku Quinny Speedy,perfektně se ovládá jednou rukou při jízdě,ale při nerovnostech je trošku nestabilní,ale je to o zvyku,už bych si ji nekoupila z jediného důvodu,který mě před tím vůbec nenapadl...každý den jezdím tramvají a dostat kočár nahoru je pro mě nadlidský výkon...hodím nahoru to přední kolečko a pak tam musím dotáhnout ten zbytek a to je doslova na vyklopení,před tím jsem měla 4kolku a to šlo bez problémů...
24. led 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda že takhle diskuze neskončila hned po 5. příspěvcích..já mám s mým prvním kočárkem špatné zkušenosti celej se rozjížděl a byl nakloněnej do prava takže když jsme jeli tak jel křivě(na pravo),ted máme herqulesa(u tohoto kočárku je více možností,čtyřkolka,trojkolka,a točíčí i netočící kolo)já mám s točícím a je vážně super...první kočárek byl quinny(ale ten opravdu starší typ,bez otáčecího kolečka)...doufám že ted nám vydrží ten herqules....a když byla řeč o cam cortině tak to byl můj sen,strašně se mi ten kočárek líbil...

Pište dál,mám radost že se tato diskuze nezatratila hned při začátku..
24. led 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ted od zitra budu mit pujcenou trojkolku quinny, starší model, tak se začínám bát. No a jaký jsou teda zaručeně 100% dobrý?
24. led 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začínám být z toho Red Castlu urvaná čím dál tím víc :grinning: Hned jak budu mít víc času, tak se tu rozepíšu, bude-li zájem..
24. led 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla Moon S3 a řekla bych ...dost šílený. Možná jsem měla smůlu na špatný kus, ale nejenže neustále zatáčel doprava, ale byl hodně nestabilní v porovnání s několika tříkolkami jiných značek. Neměla jsem na to nervy - reklamace (na to zatáčení) nám všechny zamítli s tím, že každá 3kolka zatáčí :zipper_mouth: - vyzkoušela jsem 3 jiné značky a žádná nezatáčela. Takže když se vám s tím něco stane, tak servis vás pošle někam :(((

Teď máme Teutonii Spirit a je to nepoměrně lepší (však taky cena byla nepoměrně vyšší), ale nechtěla jsem už riskovat problémy. Na Teutonii je super uplně všechno :wink: - skladnost, váha, brzda, manipulace, stabilita, výborné odpružení koleček, ale pro mě momentálně hlavně vede to že korbička se dá nasadit po i proti směru jízdy. V ceně byla i pláštěnka, dá se dokoupit slluneční stříška, mají milion barevných kombinací - no já na ní nedám dopustit :grinning:
24. led 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bran: a využíváš to nasazení obousměrné? U Cortiny to šlo taky, ale přiznám se, že ani jednou jsem to nevyužila, jak s korbičkou ,tak s autosedačkou...
24. led 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nám taky zatáčel sám kočárek,ael ne 3-kolka,ale 3-kombinace,děs.Proto jsem si koupila 3-kolku a jsem naprosto spokojená.
24. led 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokud bude Jacoušek "malinkej" a bude na mě chtít koukat :grinning: budu ho vozit tak, abych na něj viděla. Jakmile bude větší, otočím to, aby viděl do světa :slight_smile:

k tomu zatáčení: když jsem šla na nějakou delší procházku, bolela mě pravá ruka, jak jsem to furt přetlačovala. No a pak vám v servisu řeknou, že je to naprosto v normě a že když jsme si koupili 3kolku, měli jsme s tím počítat. To bych fakt vyskočila z kůže :angry:
24. led 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bran: Tak v servisu byli naprostí vol..é, akorát dělaj trojkolkám špatnou reklamu :angry:
24. led 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme také Teutonii Spirit a jsem spokojená na 150% :slight_smile: . Vyzkoušela jsem si pár kočárků a s tímto se mi opravdu jelo nejlépe. Tak strašně jsem si na trojkolku zvykla, že mi všechny čtyřkolky přijdou hrozně těžké na ovládání. Ale to nejspíš jen ze zvyku :wink: .
Můj další kočár bude taky jedině trojkolka! A nejlépe Teutonie :slight_smile: .
24. led 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kralik: jsem na tom se čtyřkolkama stejně, zrovna dnes jsem si vezla kamarádky a připadala jsem si jak s tankem, ale holt každému vyhovuje něco jiného...
24. led 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
morusa: Já si taky myslím :wink: . Moje kamarádka měla Herqulese trojkolku a nebyla s ní spokojená, teď má Gessleina čtyřkolku a je z ní unešená.
Ale já stále preferuji tu naší trojkolku :wink: :wink: .
24. led 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to jsou horory co čtu,my jezdíme taky jak píše zajda J.Slalomen a bezva,akorát někdy závidím větší ten košík na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
24. led 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
adris: Ten velkej nákupní košík si ted právě už užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. led 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že jsem udělala ze ZAJDLI-ZAJDU :grinning: ,pardon,pardon :wink: !!!
24. led 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím,náš je jen na 4kg,to je nic :confounded: !
24. led 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ty máš ten Red,morusa,tam se dá polohovat vajíčko,to jsem zjistila pozdě,to je fakt lepší :wink: !
24. led 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
adris: já u Redu neměla ani korbu,ani vajíčko, mám až sporťák a ten se mi zdá bejt zatím super. :wink: Předtím jsem měla Cortinu a taky si nemůžu vůbec stěžovat.
24. led 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak,my to objevili už pozdě,ale zas jsem stejně chtěla určo brzdu a to je taky omezenej výběr :unamused: !
24. led 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek